Życie Podkarpackie nr 12/2019 Życie Podkarpackie nr 12/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 85/2019, Wtorek 26 marca 2019 r., Teodora i Emanuela
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Przeżyj wakacje marzeń – pojedź do Meksyku!
Meksyk stanowi wdzięczny obiekt podróży coraz większej liczby Europejczyków. Jego niecodzienny urok chce też odkryć wielu Polaków, którzy coraz częściej decydują się podróżować poza Europę i odważnie odkrywać uroki innych państw. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w tym niesamowitym miejscu na ziemi i w jakim okresie najlepiej tu przyjechać.

Kiedy najlepiej wybrać się w podróż do Meksyku?

Jeśli przymierzasz się do tego, aby pojechać w podróż do Meksyku, zrób to wtedy, kiedy zimą za oknami leży śnieg. Dlaczego? W momencie, kiedy w Polsce mamy astronomiczne lato, w Meksyku nadchodzi pora monsunowa, charakteryzująca się silnymi opadami deszczu i burzami. Lepiej ją ominąć i przyjechać tu w okresie bardziej sprzyjającym błogiemu wypoczynkowi – najlepiej od października do kwietnia. Zorganizowaną wycieczkę można zarezerwować za pośrednictwem strony https://dreamtours.pl. Z biurem można pojechać nie tylko do Meksyku, ale także na Bali https://dreamtours.pl/wakacje/indonezja/bali.

 

Jakie atrakcje czekają na nas w Meksyku?

Jedną z ciekawszych opcji na spędzenie wolnego czasu w Meksyku jest nurkowanie w Morzu Karaibskim. Zachwycająca jest tutejsza rafa koralowa, bogactwo ryb i morskiej flory. Inną, równie ciekawą formą na zagospodarowanie chwil spędzonych w Meksyku jest podróż do jednego z najpiękniejszych miasteczek - Tlacotalpan. Odrestaurowane kamienice o fantastycznych kolorach, zabytkowe wille, fantastyczne nadbrzeża, nietypowe dania w nietanich restauracjach i okoliczna ludność słynąca z gościnności – to tylko niektóre atrakcje, jakie tu na nas czekają. Ci turyści, którym marzy się kurort hotelowy pełną gębą, na pewno nie pogardzą popularnym wśród przyjezdnych Acapulco. Można tu odbyć nie tylko kąpiel w lazurowej wodzie, opalać się na plaży, ale również zwiedzić fort San Diego. Więcej informacji na temat lokalnych atrakcji turystycznych można znaleźć na stronie internetowej https://dreamtours.pl/wakacje/meksyk.

nr 12/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium