Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 19/2019, Sobota 19 stycznia 2019 r., Henryka i Mariusza
Opublikowano
Lubaczów
Dachowali i uciekli, porzucając rozbite audi [ZDJĘCIA]
Kierujący audi na łuku drogi stracił nad nim panowanie, zjechał z jezdni i dachował. Wszyscy 3 podróżujący zwiali. Policjanci ich zastali, gdy odreagowywali przy procentach.
fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

O nocnej eskapadzie zakończonej wywrotką w Nowym Dzikowie policjanci zostali powiadomieni kilka dni temu o g. 3.30 nad ranem. 

Na miejscu, na łące, zastali jednak jedynie rozbity pojazd. Szybko ustalili, że audi jechało 3 mężczyzn, wszyscy wyszli z samochodu cało i wzięli nogi za pas.

Poszukiwania z psem tropiącym nie przyniosły efektu, za to ustalenie właściciela samochodu nie sprawiło policji kłopotu. Domownicy tej nocy go jednak nie widzieli. 

Dalsze ustalenia w niedługim czasie doprowadziły funkcjonariuszy do wszystkich trzech uczestników zdarzenia – mężczyzn w wieku od 25 do 29 lat, mieszkańców gminy Stary Dzików.

Badanie trzeźwości wykazało, że pili alkohol, zgodnym chórem jednak twierdzili, że pili go już po zdarzeniu. Pobrano od nich krew do badań. Komisariat Policji w Oleszycach wyjaśnia faktyczny przebieg zdarzenia.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
nr 3/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium