Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 19/2019, Sobota 19 stycznia 2019 r., Henryka i Mariusza
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Kod-rabatowy.pl przełomem w dziedzinie oszczędzania
Zakupy są dla niektórych czystą rozrywką, zaś dla innych przykrym przymusem. Jedna rzecz, która jednak łączy te dwie grupy to chęć oszczędzenia. Nieważne, czy chodzi o artykuły spożywcze, które są nieodłączną częścią naszej codzienności, czy też o zakupy, które robimy dla przyjemności jako relaks. Zawsze stają się przyjemniejsze, gdy wydajemy mniej niż powinniśmy.

Ogromną popularnością cieszą się zakupy przez internet. Swoich wielbicieli zyskują w bardzo prosty sposób. Do recepty sukcesu zalicza się miedzy innymi przejrzystość sklepów internetowych, nieograniczona dostępność artykułów, prosty sposób zapłaty oraz szybka i wygodna przesyłka. Te cechy sprawiają, że online shopping staje się coraz bardziej lubiany wśród młodszych oraz starszych internautów.

Okazuje się, że sklepy internetowe bywają często tańsze od tych stacjonarnych, które do swoich rachunków dopisują również koszt wynajmu lokalu, wynagrodzeń dla współpracowników i wiele innych ukrytych kosztów, których nie znają handlarze internetowi. Dzięki temu Ci mogą pozwolić sobie też na większą elastyczność w kategorii ofert specjalnych, promocji oraz ostatnio bardzo popularnych i lubianych kodów rabatowych. Niestety, nie każdy z nas ma czas lub ochotę na długie poszukiwania takich upustów.

Właśnie dlatego powstały platformy, które postawiły sobie za zadanie ułatwienie życia internetowym zakupowiczom.

Poznajcie kod-rabatowy.pl

Dokładnie z taką ideą powstał portal www.kod-rabatowy.pl. Nowoczesna i szybka forma oszczędzania. W przeciwieństwie do swojej konkurencji wyróżnia się prostą obsługą, dzięki której z każdym dniem cieszy się coraz większą liczbą uradowanych zakupowiczów, którzy doceniają jego zalety. 

Użytkownicy przyzwyczajeni do portali rabatowych istniejących już od dłuższego czasu na rynku, zauważyli przejrzystość i prostotę strony, dzięki czemu potrafią szybciej znaleźć to, czego szukają. 

Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnego sklepu czy produktu, którego akurat potrzebujesz, wystarczy wpisać słowo kluczowe w wyszukiwarkę i w mgnieniu oka dostajesz to, czego pragniesz. Potraktujmy tę stronę jako internetową galerię handlową, przeznaczoną specjalnie dla rabatów, promocji i specjalnych okazji. 

Wszystkie znane Tobie sklepy w jednym miejscu oraz kody rabatowe zmniejszające Twoje wydatki na wyciągniecie ręki!

Dlaczego kod-rabatowy?

Zacznijmy od jego uporządkowanej struktury. W przeciwieństwie do chaotycznych stron konkurencyjnych, kod-rabatowy stawia na przejrzystość. Uporządkowana struktura poszczególnych elementów ułatwia użytkownikom szybkie i nieskomplikowane poszukiwania. 

Oko cieszą przyjazne kolory, dzięki którym odwiedzający nie czują się rozdrażnieni, a zarazem mogą dostrzec funkcjonalność  budowy, dzięki której surfowanie staje się czystą przyjemnością czy nawet formą odpoczynku na zakupach. Redakcja strony, składająca się z trzech zaangażowanych miłośniczek zakupów internetowych, wyrusza każdego dnia na polowanie na najlepsze okazje i rabaty dla swoich gości. 

Miłość do zakupów i zaoszczędzonego pieniądza co dzień przeobraża się w rządze zdobywania najlepszych ofert. Wśród nich wisienki na torcie, czyli te ekskluzywne kody rabatowe, które umożliwiają wyjątkowe przeżycia zakupowe.

Zawsze możesz liczyć na najnowsze, najgorętsze i najciekawsze propozycje, dzięki którym Twój portfel będzie mógł odetchnąć. Zespół pełniący pieczę nad stroną nagrał dodatkowo film nawigacyjny poruszania się po portalu. Dzięki temu jeszcze szybciej i zwinniej będziesz mógł skakać z kodu na kod.

Podsumowując

Niezależnie od tego, czy zakupy zaliczają się do Twoich zainteresowań, to oszczędzanie zawsze jest na topie. Po co przepłacać, skoro można kupować taniej! Zasada jest jedna, im mniej wydasz, tym więcej kupisz!

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
http://netpoint.systems 83.24.141.54 10.05.2018

"Oszczędzanie".... ludzie, przeciez te wszystkie rabaty to ściema, ceny produktów przecienionych są wcześniej windowane w gorę żeby potem pięknie mogła się na nich prezentować etykieta 50% rabatu, to prosty trick ktorym rob i wode z mozgu ludziom w szale zakupow ....

user
mk 91.193.208.124 15:01:09 10-05-2018

Święta prawda , po prostu   napisałeś coś  co ja chciałem  zrobić  , ale ze względu   na brak czasu  , nie zdążyłem . Masz święta rację, tak właśnie  handel postępuje.  Rozmawiałem  z ludżmi  , którzy pracowali  w przeróżnych hiper , supermarketach i opowiadali mi jakie ,  są praktyki z tymi; "rabatami". Otóż  np.  dzisiaj  jakiś sprzęt kosztuje   1.000 pln ,  To  na koniec pracy  wypisuje się nową kartkę  z ceną  , ale wyższą   np 1.500 pln , którą następnie przekreśla się ,  i obok wpisuje   info  o tzw." obniżce"  np . 20%. Czyli  nowa cena  wynosi już  1.200 pln.   I nazajutrz   klient widząc  takie info , a nie wie  o tym triku  , jest przekonany ,ze to okazja , bo zaoszczędził   300 pln .  A nie wie ,że tak naprawdę  to   zapłacił  o 200 pln więcej  , niż gdyby ten towar kupił wczoraj .To jest  element   , który jest uczony   na   marketingu. PSYCHOLOGIA MARKETINGU.

user
Roman 37.248.138.9 19.12.2018

Tak już jest. Ludzie w 90% przepłacają za zakupy. Właśnie dlatego ja większość rzeczy nabywam online i staram się korzystać z takich rozwiązań jak https://gielda.furgonetka.pl/transportmebli To pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

nr 3/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium