Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2017, Niedziela 22 października 2017 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Jarosław
Rodzinna majówka na jarosławskim Rynku
2 maja br. na jarosławskim rynku odbędzie się rodzinna majówka. Będzie się działo - w programie majówki moc atrakcji dla uczestników w każdym wieku - zapraszamy do udziału całe rodziny!
fot. ze zbiorów własnych
Organizatorzy majówki zapraszają całe rodziny.

Już od godz. 10 na dzieci będzie czekało wiele atrakcji - m.in.  kolorowe miasteczko, a na straganach jarmarkowych pojawią się produkty regionalne i rękodzieło artystyczne.

O godz. 15 ruszy akcja „Załóż odblask - nie bądź ciemny” organizowana już od kilku lat w ramach programu „Bezpieczny Jarosław". Każdy kto, tego dnia pojawi się przed jarosławskim Ratuszem na rowerze otrzyma kamizelki i elementy odblaskowe.

W tym samym czasie będą się odbywały także  pokazy rycerskie, gry i animacje dla młodszych uczestników majówki oraz  wielopokoleniowe konkursy.

Na godzinę 17. zaplanowano start części koncertowej. Wystąpią: zespół The Kadencja, dwunastu finalistów VII edycji konkursu „Masz Talent”. Gwiazdą wieczoru będzie Juan Carlos Cano z zespołem Enclose – zwycięzca 4. edycji „The Voice Of Poland”.

Sportowa majówka - XIII Edycja

Również dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zaplanowano liczne atrakcje, m.in. Otwarty Turniej Piłki Nożnej Chłopców, turniej Streetball czy turniej siatkówki dziewczęcej.

2 maja - Święto Flagi i 3 Maja - Święto Konstytucji

Również z tej okazji odbędą się stosowne uroczystości, m.in.  defilada wojskowa, apel pamięci, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych czy występy Jarosławskiej Orkiestry Dętej i koncert Chóru Reprezentacyjnego Jarosław. 

Zapraszamy!

Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium