Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
Jak sołtys z wójtem drze koty. Janusz Rabka przyjmuje na korytarzu
Wójt gminy Żurawica Krzysztof Składowski uważa, że sołtys Żurawicy Janusz Rabka rozpoczął właśnie kampanię wyborczą, sołtys, że wójt nim gardzi i specjalnie rzuca mu kłody pod nogi. Poszło o liczącą 10 metrów kwadratowych klitkę w Urzędzie Gminy w Żurawicy.
fot. ze zbiorów własnych
– Teraz swoje biuro mam na korytarzu urzędu. Przez jeden dzień miałem biurko urzędowe, ale mi je zabrali. Przywiozłem z domu swoje – mówi sołtys Żurawicy Janusz Rabka.

Janusz Rabka sołtysem Żurawicy jest już od czterech kadencji. Z tego co pamięta, biuro sołtysa funkcjonowało w budynku Urzędu Gminy Żurawica jeszcze w czasach, gdy istniały gromadzkie rady narodowe, a więc co najmniej od lat 60. zeszłego wieku. – Sołtysem jestem od wielu lat, ale z żalem muszę przyznać, że takiej atmosfery pogardy i poniżenia nigdy wcześniej nie było (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
69 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
xxxx 83.24.37.133 13.03.2018

mieszkancy sie wójtowi odwdziecza przy wyborach za likwidacje kursów linii 3 a miejsce dla sołtysa sie znajdzie w gminie i nie bedzie to korytarz

user
Jaaa 78.131.239.62 13.03.2018

Wojta posadzic na korytarzu, petentow przyjmuje 1 dzien w tygodniu po wcześniejszym umówieniu, to po prostu wstyd w takiej duzej Gminie

user
Gość 62.87.150.1 13.03.2018

oj panie wójcie a miało być tak pięknie obietnice.........

user
Wstyd wójcie 94.254.148.22 13.03.2018
Nie wiem czy KTOS bedzie glosowal na obecnego wojta . No chyba ze osobisty PAPARAZZI i kólko wzajemnej adoracji . To moze z 5 glosow bedzie
user
Takmyśle 185.25.123.147 13.03.2018

Z tego, co na wsi mówią, obecny wójt nie ma żadnej konkurencji w wyborach, więc spokojnie drugą kadencję ma w kieszeni. ;-) może nawet w 1 turze.

user
Wstyd wójcie 94.254.148.22 19:56:26 13-03-2018
To nie jest dzial z dowcipami . Ale bardzo zabawne
user
gosc 195.117.119.142 22:46:04 14-03-2018

koń by się uśmiał chyba sam to napisał, albo jakiś przydupas. Są ludzie młodzi, widzacy świat z zupełnie inaczej, z nowoczesnoscią, wójtowi obecnemu dziękujemy! Stawia lampy za gminne pieniadze przy drodze wojewódzkiej w Batyczach, cieżkie środki a nie ma tam zabudowań, sporadyczni mieszkańcy. Jaki to ma cel?

user
wyborca 83.31.36.105 13.03.2018

w kieszeni to on może i ma..... 

ale to trzeba mieć w głowie no o być człowiekiem a nie narcyzem :-(

user
suweren 94.254.150.73 13.03.2018

Ludzie się z nim wcześniej umawiają a później okazuje się że go nie ma bo musiał wyjechać a tak naprawdę to w WC siedział

user
obserwator 195.117.119.142 22:47:38 14-03-2018
albo obsługiwał fb bo jak widać w godzinach urzędowania zdjęcia dodaje.
user
HAHAHA 81.161.192.177 13.03.2018

hahaah już niedługo się zacznie, jak ja uwielbiam ten czas przed wyborami to  nadworny fotograf to profile na facebooku  jacy my to zaje..... 

user
Luk 94.254.148.48 13.03.2018

Rabka na Wójta !!!

user
Zca górna 78.131.239.62 13.03.2018

Składziu zjedz snikersa bo gwiazdorzysz 

user
art 78.131.239.62 13.03.2018

Cyrk powinien być tylko w cyrku  w  gminie powinno być normalnie .

user
mocher 78.131.239.62 13.03.2018

Ciesz się chłopie, że Wójt zezwolił ci urzędować na korytarzu w przeciwnym razie namiot na chodniku pod Urzędem Gminy jak nic musiałbyś postawić, a tak ciepło i przytulnie.

user
. 94.254.146.14 22:09:56 13-03-2018

78.131.239.62 nick jaa .Zca górna. art i mocher jedno ip a tyle pogladow

user
Obserwator 5.172.234.109 21:21:26 14-03-2018

Dziekan ma wolne miejsce po Wójcie to Rabkę przygarnie... 

user
Gość 62.87.150.1 13.03.2018

numer IP dostawcy internetu Sherlocku....

user
mieszkaniec ŻURAWICY 89.229.61.21 14.03.2018
Panie Rabka proszę startować na wójta Pan się na to stanowisko nadaje i dzięki Panu obecny wójt pójdzie do domu
user
Jaa 94.254.134.67 11:32:01 14-03-2018

Popieram !!!!

user
Ela 78.131.239.62 11:41:48 16-03-2018

No i nic nie będzie zrobione brawo 

user
wyborca 91.229.22.27 14.03.2018

Panie Wójcie! Usunięcie stolika i krzeseł na pierwszym piętrze oraz na parterze UG przy punkcie obsługi nie przeszkodziło sołtysowi w urzędowaniu. Przyniósł swój stolik i krzesło - za co wielki szacun! Przegrana bitwa z sołtysem spowodowała to że pozostali mieszkańcy nie mają gdzie usiąść i wypełnić dokumentów. Trochę szacunku dla każdego, pogardą Pan wyborów nie wygra! Na wiosce mówią że będzie miał Pan kilku mocnych kontrkandydatów w wyborach. Pana szanse na wygraną są zatem znikome... Może lepiej poszukać dobrych doradców bo widać że ci obecni to nieudacznicy...

user
Gosc 5.173.131.189 14.03.2018

Chyba nie jestem w temacie, wytłumaczcie proszę o co w tym wszystkim chodzi? Sołtys to przecież urzędnik

user
Waldemar 31.128.16.209 14.03.2018

Miejmy nadzieje że oświeci naszych ludzi w gminie i nie będą juz na obecnego wójta głosować bo to jest porażka .... Co on to sobie nie zawdzięcza a niech powie prawdę że wszytko poprzednie władze załatwiały a on sobie przypiał .

Kanalizacja w Kosienicach projekt z 2008 roku ale ten że to on haha :D

Przebuduwa w Wyszatycach poprawa jakości wody porpzednia władza ale nie to nasz super bohater obecny wójt :D


LUDZIE WYBIERZCIE W TYM ROKU DOBRZE RADZE WAM BO DALEJ PRZEZ KOLEJNA KADENCJE W GMINIE NIC NIE BEDZIE !!

user
Paweł 31.128.22.12 18:52:59 14-03-2018

Ty Waldemar czy jak ci tam już nie pierdo... że nic nie zrobił bo dużo zrobił ale powinien nabrać więcej szacunku do ludzi a przede wszystkim do pracowników UG..

user
Waldemar 31.128.16.209 20:19:35 14-03-2018
Może Tobie zrobił to go bronisz
user
Jaa 94.254.147.76 14.03.2018

Składziu ul. Jagiellonów też nie jest Twoja 

user
dragon 5.254.79.66 14.03.2018

Janusz trzymaj sie, jeszcze tylko pól roku.

user
jerrmiesz 78.131.239.62 20:36:32 14-03-2018
ma ładną emeryturę niech siedzi w domu 
user
aaa 31.128.12.145 14.03.2018

Pierwsze słyszę by sołtys przyjmował ludzi w urzędzie gminy. 

user
da 31.128.16.209 20:18:35 14-03-2018

A dlaczego SOLTYS nie może zbierac podatku u siebie w domu ?

user
jeremiwsz 78.131.239.62 20:41:29 14-03-2018
bo on musi wszystko wiedzieć i znać wszelakie plotki  a w domu kicha
user
jeremiasz 78.131.239.62 14.03.2018

sołtys  z niego slaby gospodarz jeszcze gorszy za co bierze pieniadze  chyba za miejsca na cmenetzu

user
Mieszkaniec 78.131.239.62 14.03.2018

Obecny wójt wygra kolejną kadencję to ja się wyprowadzam .

user
Obserwwator 5.172.234.109 14.03.2018

Składowskiego pycha zgubiła, nawet kartek z życzeniami od niego już nie dostaję.  Za to na horyzoncie pojawiają się nowe nazwiska Szeleszczuk, Łucko... Już się rozpoczęło...

user
Michał 217.99.252.119 11:55:32 15-03-2018

Kartek z życzeniami od Wójta ja też nie dostaję, bo o tym kto je otrzymuje decyduje nie Wójt tylko nijaki Jan Wardęga.

user
jeremiasz 78.131.239.62 13:37:29 17-03-2018

pan szeleszczuk jak naj bardziej swój chłop a nie jakaś przywłoka

user
gucio 88.99.33.103 14.03.2018

sołtys wie co robi - jest takie powiedienie: do słonia nie podchoć od przodu, do konia nie podchoć od tyłu, a do głupiego nie podchodź wcale. Janusz rób tak dalej!

user
maja 104.223.123.98 14.03.2018
Panie Wójcie ,,Nie ma lustra, które by lepiej odbijało człowieka niż jego słowa". Na łamach Ż.P dał Pan dowód swojej lekkomyślności - jak Pan Sołtys zainkasuje podatki, a następnie zostanie napadnięty w celach rabunkowych kto za to odpowie.
O palanach przeniesienia kasy gminnej na parter do pomieszczenia obok pokju ,,podatków" słyszeliśmy już w tamtym roku, nagle temat wrócił?
user
F|LIP 31.185.104.21 14.03.2018
Moi drodzy wgłębiając się w treść artykułu w dzisiejszym ,,Życiu Podkarpackim" pragnę zauważyć że, poruszane w nim kwestie opierają się o dwie sfery:
1) Obowiązkiem organów administracji publicznej jest przestrzeganie powszechnie obowiązujących przepisów prawa (art. 7 Konstytucji RP i art. 6 KPA)
2)  Sposób postępowania organu w zakresie informacji obywatela .
Mając powyższe na uwadze radzę władzom gminy przeanalizować zaistniałą sytuację i obowiązujące przepisy prawa (póki co obowiązującego) nie koniecznie przy współudziale gminnego radcy prawnego.

user
pokemon 31.185.104.21 22:46:49 14-03-2018

F|LIP czy jak Ci tam zauważ że wójt sciemnia o problemach lokalowych, jak rok temu wynajął pomiesczenia po były GZEAS-ie to jaki problem wygospodarować tam jedno pomieszczenie. Nadal obowiązuje zasada ,,Jak chcesz psa uderzyć, to i patyk się znajdzie"

JANUSZ JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!!

user
Spoko 83.24.215.184 14.03.2018

Mściwójt Megaloman. Chłopy taczki z gnojem już szykują. Przez pół roku się nazbiera może i fura. Tak echo niesie:))))))

user
TeKlA 149.56.223.241 14.03.2018

Wracam z pracy i swoim oczom nie wierze - atakują naszego wójta

a pytam się kto:

- zwolnił tylu doświadconych pracowników

- pozostali w wieku emerytalnym przeszli na "zasłużona emeruturę"

- na ich miejsce zostali przyjęci wykwalikowani pracownicy (w ramach "przeprowadzonych konkursów")

- przegrał w sondach pracy wszystkie procesy ( odszkodowania wypłacone z budżetu gminy )

- reaktywował z emerytur mundurowych swoich "doradców"

- wyrzucił na bruk część pracowników byłego GZEAS-u

- wymienił większą część dyrektorów szkół ( oczywiście w "ramach konkursów" )

- swoim "zaufanym  pracownikom i współ pracownikom" zagwarantował co najmiej średnią krajową + premie + nagrody ( dwie umowy ) 

- najbliższej rodzinie (małżone) podwójne zatrudnienie

Czy to nie wspaniały człowiek z ogromnym współczynnikiem przedsiębiorczości oraz typowymi cechami przywódczymi???

Panie wójcie ma Pan nasze pełne "poparcie" w najbliższych wyborach , a do nich pozostało ok. 230 dni !!!

user
Wojt na prezydenta 62.87.150.1 15.03.2018

Sołtysina niech na chodniku pod parasolką przyjmuje. W gminie to w koncu starych dziadow ze stolków powywalali. Stanowisko od zaopatrzenia w dlugopisy takie nam fundowali poprzedni wojtowie albo tysiac ludzi do obslugi szkól z magnatem wyszatyckim za 7 tys miesiecznie. W koncu jakis porzadek ! No i wlasnie serce boli konkurentow, zal sciska pseudo nieudolna opozycje czyli chorych na wladze wice i jego familie, pana prochemiczna gruszka, przycisniete pokrywka kanapki , soltysa co mysli ze big brother no i pseudo el komendante sikawke 

user
Paweł 31.128.22.12 11:39:14 15-03-2018

szacun

user
Olka 197.231.221.211 20:02:55 15-03-2018
Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie, że pewni ludzie w różowych okluarach chodzą..... (wójt na prezydenta). Autor tego tekstu niestety ,,do szkoły miał pod górkę" a widziałam szkołę w Wyszatycach i pamiętam, że usytułowana jest przy drodze. Analizując treść wpisu moja kobieca intuicja podpowiada mi, że jest to zakompleksiony kuśman mający problemy z:
*pisownią - treść, składnia, interpunkcja
*liczebnikami głównymi - w obsłudze szkół i przedszkoli zatrudninych było ok. 9 osób na 10 pacówek a nie tysiąc!
*oceną obecnej sytuacji kadrowej U.G - trep nr. 1 z S.G ,,BHP-owiec" - Przewodniczący Rady Gminy. Trep nr. 2 z S.G spec od wody i kanalizacji. Trep nr. 3 MON- iuch - spec od p.poż - UWAGA ! wszycsy emeryci ,,MŁODE LWY". ,,Kruszynka" co w S.G skarpety  z magazynu wydawała - Skarbnik Gminy. Nie zapominajmy o całych zastępach ,,młodych egzemplaży BMW" czyt. bierny, mierny ale wierny
*postrzeganiem rzeczywistości - jak teraz jest porządek w Gminie to autor tych wypocin musi mieć niezły ,,burd..l" między przednim a tylnym płatem mózgowym
*szacunkiem do drugiej osoby - ,,sołtysina"? ,,starych dziadków"?...... itp. Pamiętaj nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. Może się okazać, że kiedyś twoi rodzice lub ty sam zostaniesz tak nazwany i potraktowany !!!
*samokrytyką - takich neologizmów j. polskiego nie wymyślił nawet profesor Miodek. I jeszcze jedna rada - naucz się skrutów klawiaturowych.
Jedno jest pewne - dzięki takim wybitnym znawcom miejscowej sceny politycznej doszło do tragicznego w skutkach wyboru K. Składowskiego na wójta.

user
mik 62.87.150.1 15.03.2018

Janusz trzymaj się , dasz radę

user
jeremiasz 78.131.239.62 18:25:00 15-03-2018

na pewno poprze cię rodzina dybków włochów głowaczów  w końcu to biznes

user
Jasik 62.87.150.1 15.03.2018

Byłem w sekretariacie gminy załatwić jedną sprawę i zauważyłem tam młodą sekretarkę , która ma więcej do powiedzenia niż sam wójt lub sekretarz. Wcina się w sprawę podczas rozmów z wójtem lub sekretarzem jakby to ona decydowała o każdej sprawie, Brzydko

 to wygląda i podwarza autorytet władz gminy.

Z taką sytuacją miałem  wcześniej do czynienia u lekarza , gdzie podobnie postępowała pielęgniarka tego doktora. Dostała jednak odemnie  parę gorzkich słów  i się uspokoiła.

user
??? 37.7.132.222 15.03.2018

Na ul. AK w Ż-cy jest ciemno tak samo jak bylo. za wójta Szabagi DZIĘKUJEMY PANU SKŁADIWSKIEMU ZA TO ZE MAM CIEMNO WIECZORAMI

user
? 176.10.104.243 15.03.2018

Janusz, powodzenia w wyborach !

user
puste koryto :) 78.131.239.62 15.03.2018

Tak Janusz na wójta ,cała rodzina czeka na nowe stanowiska w gminie znów  powtórzy się sytuacja za czasów pana SZab... bądz pana tom... zastępca zastępcy każdy w kręgu może wszystko załatwić działki budowlane i nic nie będzie robione oprócz dobrego wrażenia.Teraz nauczyciel historii rozwalił połowę koryta więc warchlaki kwiczą bo trzeba iść do normalnej pracy !Odnośnie obecnego wójta, sam widzę że się zmieniło i coś się dzieje projekty,mądre decyzje,inwestycje a co było wcześniej dajmy przykład przystanków,chodnika,dróg nawet panów z interwencji :) nie jest lepiej ? skończyły się kawy ciasteczka w gminie wszyscy nagle pracują, można ? pozdrawiam mieszkańców ale prawdziwych mieszkańców .

user
wyborca 83.31.186.63 22:13:38 15-03-2018

jakieś przykłady projektów, mądrych decyzji, inwestycji aby nas przekonać 

user
anty-składziu => 197.231.221.211 15.03.2018
A teraz trochę ,,życiowej matematyki" :
a) upierdliwość pana wójta w stosunku do pracowników jest wprost proporcjonalna do ilości złapanych ch..ji od skarbniczki a odwrotnie proporcjinalna do wielkości zje..ki w domu od rudej
b) liczba popełninych błedów jest iloczynem ilości głupich doradców do wesołej twórczości ich ,,myśli"
Z powyższego wynika że nasz wójt to prawdziwy agent 001, to jest:
- 0 pomysłów
- 0 osiągnięć
- 1 wójt który (miał tyle przegranych spraw w sądzie, który populizmem wygrał wybory, przypisuje sobie osiągnięcia poprzedników)
user
Hack 94.254.244.145 15.03.2018
Anty-składziu,Olka  jesteście identyczne ,można powiedzieć wręcz te same nawet po adresie  IP widać że piszecie zapewne z gabinetu byłej pani dyrektor mieszczącego się w DOMU! haha żenada  nauczy wszystkich pisać połowę oceni i podzieli się złotą myślą .
user
paula 83.3.80.86 16.03.2018
Jako mieszkaniec gminy głosowałam na obecnego wójta, niestety to moja duża pomyłka. Nie ma żadnych osiągnięć wójta dla gminy oprócz tych, które wynikają z obowiązujących go przepisów lub są kontynuacją działań poprzedniej władzy. Sprawa z sołtysem to skandal. Należy chyba uświadomić wójtowi, że ma służyć dla dobra mieszkańców a nie dla swoich prywatnych interesów (wybory). Działaniem z pozycji silniejszej, które pokazuje jego osobiste nastawienie do sołtysa, strzela sobie w kolano. 
user
mieszkaniec 185.18.133.8 16.03.2018

Panie Składowski! Pan jako Krzysiek zapewne nie jest do końca zły, ale jako Wójt już niekoniecznie. Słusznie zauważono, że ma Pan kiepskich doradców. Wydaje mi się, że większość pomysłów podsuwa Panu najlepszy przyjaciel, tj. szara eminencja Marek z Żurawicy, który czuwa przy Panu jak wierny kundel. Nie wiem czy do końca ma Pan świadomość, że jak gościa spuszczą ze smyczy może stać się prawdziwym ogarem, który prześcignie Pana w zawodach o kandydaturę na wójta! Przewidując widmo porażki, gość pomimo że współczuje, za plecami się cieszy, bo doskonale wie, że pycha którą Pan codziennie okazuje, zawsze kroczy przed porażką. Czy wytrzyma Pan napięcie przy takiej liczbie niezrealizowanych obietnic wyborczych i przy tak ogromnej liczbie skrzywdzonych przez Pana ludzi? Są goście, którzy skupili się tylko na jednym, tzn. udowodnieniu Pana wyborcom, że popełnili błąd, który przy tegorocznych wyborach trzeba naprawić. Co z tych inwestycji, pozyskiwanych środkach zewnętrznych i piaru, skoro jak słusznie zauważono przed mieszkańcami Gminy ukrywa się Pan w WC? Jak się okazało nie jest Pan człowiekiem skłonnym do dialogu w sprawach Gminy, jak to szumnie zapowiadał Pan w kampanii wyborczej. Na pierwszy rzut oka widać, że potrafi Pan tylko dzielić, a nie łączyć i zapewne na jesieni społeczeństwo się za to Panu odwdzięczy.  Nie wiem czy ma Pan do końca świadomość na temat wydarzeń, ale pozamiatanie i upodlenie Pana przez Panią poseł u księdza dziekana też nie wzięło się z przypadku. Teraz pisiorki i moherki już Pana nie poprą. Co do tych centrowych i lewicowych to do końca nie wiadomo, ale jak do wspólnego dla wszystkich celu włączył się polityk z przeszłością służby w organach PRL, to na poparcie z tej strony też nie ma co liczyć. Z tego najbardziej cieszy się szara eminencja, który to przez ostatnie lata tak wpływał na Pana decyzje, że dzisiaj efekt jest taki, a nie inny. Pewnie ze względów zdrowotnych, wobec widma klęski, wycofa Pan swoją kandydaturę z wyborów, co już na początku Pana urzędowania w fotelu Wójta przewidzieli najbliżsi współpracownicy. Sukcesywnie, rzetelnie i małymi kroczkami, pod pelerynami z nadrukiem przyjaciele, ciężko pracowali aby osiągnąć swój cel. Pozostaje tylko pogratulować takich kolesi, których tak Pan zachwalał w trakcie kampanii. Na koniec dobra rada: prawdziwymi hasłami wyborczymi osiąga się cel! Może  napisze Pan prawdę i określi hasła propagandowe na tegoroczną kampanię: pogarda, chamstwo, nepotyzm, kolesiostwo, pajacowanie itp. Jak na ulotkach wydrukuje Pan takie wyrazy, to z pewnością będzie to prawda i może znajdą się jeszcze tacy co powiedzą: skoro gość ma takie wartości to przynajmniej nie kłamie,  jak inni. Powodzenia!

user
gość 62.87.150.1 21:12:29 16-03-2018

Jakie to prawdziwe.....

user
jan 77.254.230.54 17.03.2018

Wójt naszej gminy to totalna porażka! W sposobie działania w sprawie sołtysa pokazuje swoją prawdziwą twarz. Małostkowy,  mściwy, nieumiejący współpracować z innymi na korzyść naszej społeczności.

user
jan 77.254.230.54 17.03.2018

ad rem do poprzedniego wpisu.

Wyborcom naszej gminy dedykuję  starą piosenkę (tekst ś.p. W. Młynarskiego), z refrenem : "Ej, wy, wy, ludzie, wy, tych pogróżek nie kupujta i choć szaleje wójt, wy wójta się nie bójta! Ej, wy, wy, ludzie, wy, raz się w kupę wziąć spróbujta, niech wójt nie gnębi was, wy same zapanujta". Ciągle na czasie. Tylko frekwencja przy urnie wyborczej daję tą szansę.

user
Ja 217.96.187.93 17.03.2018

A proboszcz w parafii jest chyba od czego innego.

user
OBSERWATOR 5.172.239.247 17.03.2018

Powinien być ale jak widać skacze z kwiatka na kwiatek.

user
Paweł 81.161.203.114 18.03.2018

Panie Wójcie,

Nie głosowałem na Pana bo wiedziałem że jest Pan marnym gospodarzem i przyznam szczerze że po tych ponad trzech latach okazało się że się nie pomyliłem.Ma Pan niesamowitą zdolność zwracania na siebie uwagi ale tylko wtedy kiedy Pan skłóca i dzieli mieszkańców.Jako mieszkaniec naszej pięknej Gminy skażonej niestety marną władzą nie życzę sobie aby wysyłał mi Pan kartkę z życzeniami świątecznymi.Chcesz Pan życzyć mieszkańcom jak najlepiej to skończ Pan kadencję z klasą przechodząc w  samorządowy niebyt.Gmina Żurawica jakoś zabliźni tę czteroletnią przerwę w rozwoju.   

user
jok 81.161.192.191 20.03.2018

mściwość i mydlenie oczu...

user
Paweł 31.128.22.12 21.03.2018

Ten Wójt zrobił więcej za jednej trwającej kadencji niż wszyscy razem poprzedni ... tyle w temacie .. i proszę tam nie pisać że tylko popchał działania poprzednich rządzących ...jak tyle rządzili to dlaczego nic nie zrobili oprócz koszenia rowów ? 

user
gaweł 198.211.125.85 21:50:14 21-03-2018

Pawełku, nie w 100 ale w 110 % się z tobą zgadzam żaden poprzedni wójt nie zrobił tyle w gminie co obecny na płaszczyźnie dezinformacji, zakłamania i ogólnie pojętych kłamstw. Zauważamy wręcz duże podobieństwo zasług pana wójta dla naszej gminy jak byłego ministra MON-u dla naszego państwa (nawet wizerunkowo są podobni). Zalecamy wizytę u lekarza (okulisty) lub farmaceuty bo opowiadanie takich bzdur może szkodźić życiu lub zdrowiu wyborców.

user
V. 5.173.131.189 21.03.2018

Strach pomyśleć co by było gdyby sołtysi pozostałych miejscowości z Gminy Żurawica też wpadli na pomysł usiąść na korytarzu urzędu i domagać się tam lokalu... Trochę powagi, dorośli jesteście (chyba)

user
Sołtys 198.211.125.85 22:01:54 21-03-2018

Strach pomyśleć co będzie się działo jak sołtysi z pozostałych miejscowości Gminy Żurawica staną murem za Panem J. Rabką i pod budynkiem U.G zjawią się różnymi środkami transportu-traktory.

Gdzie się wtedy wójt schowa? W W-C? Czy gdzie? Faktycznie jesteśmy dorośli i nie damy sobie kitów wciskać.


nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium