Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Złodzieje kwiatów przyłapani na gorącym uczynku
W nocy z 19 na 20 kwietnia przemyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli 36 sadzonek kwiatów z klombów na rynku.
Złodzieje, tak pijani, że ledwo trzymali się na nogach, zostali zatrzymani dzięki miejskiemu monitoringowi - funkcjonariusz straży miejskiej powiadomił policję. Dawaj mężczyźni niszczyli zieleń miejską i zapakowali do wora sadzonki stokrotek i bratków. Policja zatrzymała podejrzanych w przemyskim areszcie, a badanie alkomatem wykazało, że mieli 2 i 3 promile alkoholu we krwi. Rano, po wytrzeźwieniu, przyznali się do postawionych im zarzutów.
3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ron oczywistek 94.40.75.10 20.04.2015


A panowie urzędnicy na czele z TW Krzysztofem oszpecili i zdewastowali na maxa miasto i narabowali drewna na grube pieniądze. Ale dla was kochani, pożal się boże  tzw. dziennkarze, wszystko gra !!! Tak więc nadal piszcie o niedzielnych złodziejach kwiatków, a nie o prawdziwych bandziorach i złodziejóchach w postaci wynaturzonych, bezwzględnych i sqrwiałych lokalnych kacyków, którzy doprowadzają to miastu do stanu skrajnej nędzy i rozpaczy, trzepięc na tym niezłą kasiorę.

user
ron oczywistek 94.40.75.10 20.04.2015


Standardowy złodziej okrada okazjonalnie, sporadycznie. Jest więc nędznym amatorem w porównaniu z ''funkcjonariuszami państwowymi''. Ci ostatni rabują dosłownie wszystko i wszystkich i to systematycznie, na terenie jaki obejmują swoją kontrolą

user
mk 91.193.208.124 20.04.2015

Ze względu  na "ogromną szkodliwość społeczną , niepowetowane straty poniesione przez miast P-śl , a co za tym idzie i Państwo Polskie ,  ten hańbiący , wręcz zdradziecki czyn , należy przykładnie ukarać"  .  Proponuję ażeby zacząć od konfiskaty mienia  w całości  ,  pozbawienia praw obywatelskich  na zawsze , objęciem zakazem   pracy , możliwości uczenia się i studiowania  dla rodziny do 5- go pokolenia. Natomiast dla sprawców odrażającego czynu   najwyższą z możliwych  przewidzianym KK kary.  Mówiąc  poważnie , ludzie  przestańcie  przypieprzać się do  wstawionych osobników , którzy zerwali kilkadziesiąt kwiatków , o gównianej wartości. Wokół wielki syf , nędza , bieda , a tu mowa o jakiś tam  zasranych , diabła wartych maleńkich kwiatkach.

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium