Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl, Leszczyny
Niedaleko Przemyśla niedźwiedź oskalpował psa
Pies próbował bronić gospodarstwa, ale w starciu z tak dużym przeciwnikiem nie miał szans. Jedno uderzenie niedźwiedziej łapy i padł bezwładnie na ziemię. Na wykrzywionym pysku został tylko grymas bólu.
fot. Paweł Bugira
Zabity pies.

– Gdy rano przyjechałem wpół do siódmej, to wszystko było wypłoszone. Konie biegały między budynkami, wołam psa, a on nie przychodzi (...)

fot. Paweł Bugira
Młody koń również został raniony przez drapieżnika.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
12 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kiełek 62.45.12.204 28.02.2018

dawac tego niedzwiedzia gdzie on jest jebanany cwaniak :D

user
mk 91.193.208.124 28.02.2018

Nie ma sentymentów   dla niedżwiedzi . Przepisy  dotyczące  ochrony zwierząt   , na które  które tak chętnie  powołują sie przeróżni  ekoterroryści  , nie maja tutaj żadnego znaczenia.  Masz broń , rób porządek i  nie pytaj nikogo .

user
soia 94.40.75.201 20:40:52 28-02-2018
?!?!?!?!?!?!?!!?
user
Ew 213.76.42.236 06:56:08 01-03-2018

Jesteś głupi.

user
soia 94.40.75.201 28.02.2018

Przy..bał mu konkretnie, jednakowoż, jaka z tego nauka ?!? Otóż, jak zwierzę zabija inne zwierzę nie będzie za to odpowiadać, natomiast, jeśli człowiek zabija zwierzęta czy nawet jeśli utrzymuje rzeźnię żywiąc się szczątkami bestialsko zakatowanych istot wcielonych, będzie musiał ponieść tego konsekwencje. Takie jest prawo Natury. 


YOUTUBE.COM - CONFLICT - MEAT MEANS MURDER*LYRICS

YOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄ

MIĘSO TO MORDERSTWO - NAMA-HATTA.PL

user
y 31.0.41.202 21:15:37 28-02-2018

A jeśli człowiek zabija zwierzę, by ocalić inne zwierzęta?

user
Miś 78.131.239.62 28.02.2018

Gdzie to ???????

user
DZIK 46.76.93.39 28.02.2018

Ciekawe, kiedy przyjdzie czas na człowieka...to tylko kwestia czasu.Co roku dochodzi do kilku ataków na ludzi i będzie to coraz częstsze.Dlatego,że nikt nad tym nie panuje ,a miśki są już pod domami.Jak by lasy ciągły sie pod Warszawę to miśki  by tam byli.A tak tylko mają wybieg tylko do Dynowa Pruchnika,Przemyśla.Uważajcie ludzie ich jest od Chu..ja

user
Romek 90.221.223.70 01.03.2018

To tak jak dziki trzeba wybić do zera 

user
Liss 178.235.43.202 01.03.2018

Czekamy na tego niedźwiedzia w centrum Przemyśla. Urząd Miasta też chce mieć wolne.

user
aaaaa 2.247.253.221 01.03.2018

a dlaczego niedzwiedz podszedł pod domostwa? rabunkowa wycinka lasów,polowania,zbudzili go ze snu!!!!

a na leszczynach konie i owce cały czas chodzą samopas ,wszędzie!!!!!

aga
aga 51.9.83.215 01.03.2018

Wydać obwieszczenie z nagrodą " Niedźwiedź poszukiwany żywy lub martwy " daję biedakowi dwa dni ponieważ lokalni tubylcy przywloką go nabitego na pal i po sprawie.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium