Życie Podkarpackie nr 38/2018 Życie Podkarpackie nr 38/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 267/2018, Poniedziałek 24 września 2018 r., Gerarda i Teodora
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Zarabiamy najgorzej w Polsce
Nie dość, że Podkarpacie zaliczane jest do regionów, w których zarabia się najmniej, to Przemyśl i ościenne powiaty w skali województwa również znajdują się w ogonie. Z raportu płacowego Sedlak & Sedlak wynika, że zarabiamy dużo mniej niż w Rzeszowie, Dębicy, Stalowej Woli czy Mielcu.
fot. Paweł Bugira
Według raportu w budownictwie zarabia się 3,5 tys. zł brutto.

Biorąc pod uwagę średnią, najlepiej zarabiali mieszkańcy Rzeszowa (4 671 zł brutto), Ropczyc (4 588 zł), Stalowej Woli (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
jendrek 188.191.200.245 28.02.2018
user
hasler 157.25.108.96 28.02.2018

Spokojnie, PISoBOLSZEWICKIE zagłębie wspiera swoją dojną zmianę oraz  akcję koryto +

user
Kat 213.76.41.108 11:35:27 02-03-2018
Ty masz abonament na te głupie hasła?
user
hasler 157.25.108.96 15:42:38 02-03-2018

Rozumiem że każdy PISoBOLSZEWIK fakty POczytuje za hasła.


Ty masz abonament na TVPiS ?

user
art 78.131.239.62 28.02.2018

Przykre jest to że rejon zaniedbany i zapomniany przez władze  przy wyborach udziela im takiego poparcia.

user
Legia 188.146.104.155 28.02.2018

Bo tutaj Hospodynem jest R. Choma od 16 lat... Główny księgowy i manager sukcesu... Z największym poparciem od lat... w pierwszym rzędzie na procesjach niosąc maryjne sztandary... Wprowadził Przemyśl w Nową Erę taki to milenijny Prezydent człowiek sukcesu roku 2002... Byłem chłopakiem z podstawówki jak obejmował rządy dziś jestem dorosłym facetem mieszkającym w innym mieście... 

Zwykły Burak i Oszust. Taka jest moja subiektywna ocena.
Pozdrawiam

user
Snowid 185.80.32.114 01.03.2018

Nie można mieć wszystkiego naj ..... . Mamy naj ..... władzę świecką, naj ..... kościelną, naj ..... RM, najzacniejszych wyborców , niemało tego więc ..... ?

user
g 83.31.124.193 01.03.2018

Ale pan Marszałek Kuchciński zarabia więcej.

user
S 83.31.124.193 12:00:54 01-03-2018

No i

user
wor 188.146.233.88 01.03.2018
I szans na poprawę nie widać .Pis nie stara się ,bo wie że tu wybory wygra ,z kolei PO ma Polskę wschodnią daleko w d.....e
user
ofak 94.254.131.191 01.03.2018

JESTEŚMY ŻEBRAKAMI .. 

user
Kat 213.76.41.108 02.03.2018

Ale.. proszę spojrzeć na właścicieli i dyrektorów firm tam biedy nie widać. Tam gdzie można odliczyć VAT żyją się ok. Auto służbowe to już zysk Ale płacą dla pracownika to koszta. Place niskie bo właściciele muszą się dorobić utrzymać rodziny wydzielić dzieci A na końcu jest pracownik bez którego by firma nie istniała. Gdyby w dziadowskim Przemyślu było więcej zakładów pracy place były by wyższe wi3ksza rotacja pracowników następowało by wtedy by się właściciele i dyrektorzy zastanowiło nad pracownikiem. 

user
OP 83.24.170.65 03.03.2018

za to biznes podkarpacki kwitnie i nie odbiega zamożnością od reszty kraju. Tanią siłą roboczą nadrabia mniejsze obroty. Na ulicach auta po kilkaset tysięcy i te za kilka tysięcy klasy robotniczej. Wszystko jest przejrzyste, albo jesteś milionerem, albo żebrakiem. Reszta wyjechała.

user
Jola 94.254.228.113 04.03.2018

Na nasze nieszczęście nikt się tym nie martwi ...  a przecież mamy p.Marszałka...

nr 38/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium