Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 140/2018, Niedziela 20 maja 2018 r., Bernarda i Bazylego
Opublikowano
Przemyśl
Rozlicz się ze„skarbówką” przy okazji zakupów
Jeśli masz problem z uzupełnieniem zeznania podatkowego za ubiegły rok, możesz skorzystać z pomocy ekspertów podatkowych, którzy dyżurują dzisiaj (18 bm.) w przemyskiej galerii handlowej. Z identycznej formy pomocy będzie można skorzystać w tym samym miejscu także jutro.
fot. Urszula Gielo
Jeśli chcesz uniknąć wizyt w siedzibie skarbówki, możesz złożyć zeznanie podatkowe drogą elektroniczną. Dziś i jutro będzie można to zrobić, korzystając z pomocy dyżurujących w przemyskiej galerii handlowej ekspertów podatkowych.
Urzędy skarbowe w obecnych czasach starają się wychodzić naprzeciw potrzebom podatników, oferując różne formy pomocy w wypełnianiu zeznań podatkowych. Jedną z nich jest akcja „Szybki PIT”, realizowana także w Przemyślu. W jej ramach eksperci podatkowi z Urzędu Skarbowego w Przemyślu będą czekać dziś i jutro (18 i 19 kwietnia) w g. 10 –18 w Galerii Sanowa na te osoby, które nie rozliczyły się jeszcze z fiskusem, a chciałyby to zrobić pod czujnym okiem profesjonalistów, korzystając z mobilnego stanowiska do wysyłania zeznań drogą elektroniczną. Warto zabrać więc ze sobą na zakupy niezbędne dokumenty (rozliczenia PIT otrzymane od pracodawców, ewentualnie inne dokumenty poświadczające dochody i zeszłoroczny PIT potrzebny dla celów identyfikacji w systemie komputerowym).
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium