Życie Podkarpackie nr 3/2019 Życie Podkarpackie nr 3/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 16/2019, Środa 16 stycznia 2019 r., Marcelego i Włodzimierza
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Walentynkowe klimaty
Jedni mówią, że to święto komercyjne, drudzy zaś obchodzą je hucznie świętując swoją wielką miłość. Jak zorganizować ten dzień, aby był niezapomniany?

Co nam często psuje dobre plany? Zazwyczaj po jednej stronie pojawia się ograniczony budżet, a po drugiej zbyt duży wybór produktów dedykowanych temu świętu. Co zrobić, by wybrać trafioną opcję spędzenia tego dnia, która nie doprowadzi nas do bankructwa?

Domowy romantyzm

Mamy możliwość małym kosztem urządzić wyjątkowy wieczór w naszych czterech ścianach. Trochę fantazji i zaczynamy zabawę. Na sam początek kolacja przy lampce wina w świetle świec. Nieważne, czy będzie to zamówiona chińszczyzna, czy też własnoręcznie przygotowane danie, liczy się inicjatywa. Dobrym pomysłem jest działanie z zaskoczenia. Nasza druga połówka, która nie spodziewa się niespodzianki tego typu, doceni ten pomysł jeszcze bardziej, gdy wieczór będzie okryty szczyptą tajemnicy. Kiedy nie wiesz, co Cię zaraz czeka i rosną emocje, dostajesz apetytu na więcej. Zasłoń satynową opaską oczy ukochanej osoby i karm ją przygotowanymi przekąskami. Odrobina zagadki nada erotyzmu i zmysłowości takiemu wieczorowi we dwoje. Kontynuowana poprzez romantyczną kąpiel doprowadzi do eksplozji uczuć. Oh, może być gorąco.


Gry dla dorosłych

Najnowszy szyk mody dla par, tym bardziej w walentynki. Może być zabawnie, a zarazem zmysłowo. Pierwsze kroki do udanego upojnego wieczoru. Jeśli jesteś jeszcze nowicjuszem w tym temacie, warto sprawdzić, czy Ty i Twoja ukochana osoba staniecie się fanami gierek takiego rodzaju. Poczynając od tych niewinnych, kończąc na tych dla odważniejszych. Przy wyborze takiej rozrywki warto wziąć parę faktorów pod uwagę, takich jak doświadczenie erotyczne, staż Waszego związku oraz granice Twojej drugiej połówki. Takie spędzenie czasu może stać się fantastycznym pomysłem na wspólne wieczory, ale także przy nieostrożnym dobraniu zaawansowania nietrafnym prezentem. 


Masaż

Skuteczny i pożądany, nie tylko w święto zakochanych. Jednak tego specjalnego dnia chętnie widziany w formie nieco pikantniejszej niż na co dzień. Może być idealnym zakończeniem romantycznego wieczoru, a zarazem perfekcyjnym początkiem czułej nocy. Zalecane światło świec, łóżko usłane płatkami róż i romantyczna muzyka. Zmysłowy relaks, czyli efekt zamierzony gwarantowany!

Maraton filmowy

Randka w kinie, choć wydaje się bardzo pospolita, to jest nadal bardzo lubiana wśród par. Ciągnące się za nią legendy o dreszczyku emocji w ciemnym kinie, by po kryjomu skraść ukochanej osobie buziaka. Przytuleni do siebie przed wielkim ekranem, ręce spotykają się w wiaderku z popcornem. Pełen romantyzm!
Kino domowe jest jednak równie popularne. Zakochani na domowej, wygodnej kanapie wtuleni w siebie oraz popcorn i największy plus, czyli zero obserwatorów. Noc akcji i romantycznych komedii nie tylko w telewizji, ale również miedzy Wami!

Wspomnienia

Myślisz sobie wspomnienia to jedno, ale pragniesz, by ukochana osoba miała pamiątkę, która uwieczni Wasze przeżycia i będzie przypominać ten dzień? Wahasz się jednak, co byłoby niepowtarzalne, a zarazem typowe i odpowiednie dla tej okazji? Polecamy prezenty personalizowane. Na szczęście są sklepy online, które wyspecjalizowały się w tej dziedzinie. Ramki na Wasze wspólne zdjęcia, drobne upominki, a także biżuteria, wyróżniające się grawerami i dedykacjami. Twoje przesłanie dla ukochanej osoby, które może mieć zawsze przy sobie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, polecamy stronę, na której znajdziesz fantastyczne zniżki i rabaty . Miłość jest bezcenna, a walentynki nie muszą być drogie!


All you need is love!
Pamiętajmy jednak, że miłość obchodzi swoje święto codziennie, więc celebrujmy ją, a będzie dodawać nam skrzydeł każdego dnia!

nr 3/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium