Życie Podkarpackie nr 7/2018 Życie Podkarpackie nr 7/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 50/2018, Poniedziałek 19 lutego 2018 r., Konrada i Arnolda
Opublikowano
Przemyśl
Prezydent Robert Choma zostanie wojewodą podkarpackim?
Do wyborów samorządowych pozostało ponad osiem miesięcy. Choć jeszcze nikt oficjalnie nie zadeklarował, że będzie kandydować na fotel prezydenta Przemyśla, wróble wyćwierkały już nawet całkiem sporą listę. Wszyscy czekają na to, co zrobi obecny włodarz miasta Robert Choma.
fot. zbiory własne
Podobno wszyscy czekają na to, co zrobi obecny włodarz miasta Robert Choma.

Obecnie jedno jest pewne: każda z partii, każde z ugrupowań czy stowarzyszeń „gra w szachy”. Wewnątrz lub za zewnątrz. Tworzą się koalicje, niektórzy układają scenariusze, a jeszcze inni paktują. Jak udało się nam dowiedzieć, większość z nich czeka na decyzję obecnego prezydenta miasta Roberta Chomy. Ten jednak póki co kręci kołem fortuny aż miło. Raz mówi, że w wyborach wystartuje, innym razem, że decyzji jeszcze nie podjął (...)

Sonda
Giełda nazwisk. Jeszcze nikt oficjalnie nie zadeklarował, że będzie kandydować na fotel prezydenta Przemyśla, ale wróble wyćwierkały już sporą listę. Na kogo oddalibyście głos?
  • Robert Bal
  • Wojciech Błachowicz
  • Robert Choma
  • Artur Gerula
  • Janusz Hamryszczak
  • Ryszard Kulej
  • Mirosław Majkowski
  • Piotr Pilch
  • Marek Rząsa
  • Piotr Tomański
  • Błażej Wilk
  • Tomasz Zaleszczyk
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
29 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
dd 31.183.193.9 06.02.2018

Do ankiety  proponuję dodać "żaden"

user
hasler 157.25.108.96 06.02.2018

Zenekblus byłby odpowiednim kandydatem suwerena.

user
szkoda słów 83.31.124.119 06.02.2018

Z tym Choma robicie sobie jaja. Jak można coś i kogoś  takiego proponować  ,ba lansować przecież po parkingu w centrum zadupia widać jego 16 letnie rządy w pigułce. O innych sukcesach szkoda pisać , szkoda czasu , słów brak.

user
Ozzman 94.40.75.201 21:37:59 06-02-2018

Parking, to jeszcze pół biedy, bo jak dla mnie, najbardziej ''zajebistą'' pamiątką jaką odziedziczymy po nim, to rozpieprzony, zdemolowany, sprofanowany Rynek Starego Miasta. Ilekroć przechodzę przez tenże, nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, płakać się chce normalnie...

user
niewierzący 83.31.124.119 06.02.2018

Ktoś w tej redakcji  zamieszał. Chodzi o wojewode  podkarpackiego jak w tytule czy prezydenta Przemyśla w ruinie. Pomijając te bzdury w tytule Choma nie nadaje się w/g mnie nawet na sołtysa np. Wólki Krowickiej. Nie wierzycie , wystarczy spacer po Przemyślu obserwując kamienice , chodniki , bazary , zielony niby rynek , stadiony , hale sportowe , lodowiska , zespoły basenów  i inne rejony zadupia. To będzie wystarczyło do oceny niela 16 letniej  "pracy" tego jegomościa.

user
hasler 157.25.108.96 06.02.2018
user
hasler 85.89.174.196 19:57:21 07-02-2018

Ale ty głupi jesteś.

user
Zaczek 31.128.21.67 06.02.2018

Panu Chomie i spółce już podziękujemy. Koniec marnowania potencjału Przemyśla. Dla nich liczą się tylko własne tyłki. Oni nie mają wizji dla naszego miasta. Tyle szans i pomysłów zmarnowali,  tyle firm przez ich działania nie zainwestowało w Przemyślu. Dość tego.... 

user
Zza grobu 94.254.131.245 07.02.2018

Az zal tego miasta. Mieć pecha do takiego wlodarza...

user
JA 212.160.172.71 07.02.2018

Przemyśl piękne miasto nie musi umierać wraz z Panem Robertem!!!!!!!!!

user
ja 83.16.138.214 07.02.2018

To bardzo dobry pomysł, aby przez awans pozbyć się tego szkodnika z naszego miasta.

user
Panna NIKT 83.24.219.164 11:29:38 07-02-2018

No tak, pozbyć się trzeba, ale prawda jest taka, że ten szkodnik wykończył miasto a teraz szuka drogi ucieczki! A jeszcze ta Lucy która ma na sumieniu szpital i przychodnię kolejową.... Szczury z tonącego okrętu... 

user
Jan 94.254.129.93 07.02.2018

No , no !!   sama maślanka  ( przeterminowana )  w tej ankiecie ..

user
knot 83.28.101.57 07.02.2018

Takiego szkodnika Przemysl jeszcze nie miał w Magistracie.

user
ja 83.16.138.214 07.02.2018

Jak zmieniły się wyniki ankiety od momentu rozpoczęcia pracy urzędników.

aga
aga 143.159.208.230 07.02.2018

Żaden ponieważ sami kolesie .  Kandydaci z listy gwarantują zachowanie starego układu a co za tym idzie w myśl powiedzenia : "wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych".



user
wolny 83.31.124.119 07.02.2018
 Cha , cha , ha ale jajca większe niż całe zadupie zwane Królewskim Miastem i do tego Wolnym  Przemyślem. Rano ok. 9  Choma 20 głosów o godz. 13-  334 głosy. Nic dodać nic ująć kolesie i podwładni zadbali już by ich pryncypał wygrał plebiscyt , został na V kadencję i dokonał dzieła destrukcji Królewskiego zadupia. Tak to się robi w Przemyślu.
user
Ozzman 94.40.75.201 17:13:00 07-02-2018

Skąd w tak ekspresowym tempie znalazło się tylu idiotów ?!?

user
kk 94.40.44.230 07.02.2018

ha ha wybierajcie ciemniacy , stare baby i chłopy ze wsi a obrazek  wisi w salonie, wspomnę że nie jestem za po, bardziej  w stronę za pis,,, i tak mam gdzieś partie , ważne żeby kasa się zgadzała... a zagłosuję nawet za sld.. kiedy konkordat z kościołem zerwie...

user
kasander 89.72.142.203 22:42:29 07-02-2018

Sonda wyżej pokazuje, że prawdą jest krążąca w kraju opinia, że Przemyśl to piękne miasto ale ludzie tam ciemni.
No,  chyba, że to nie sonda ale przekręt przy pomocy maszynki. Redakcja - sprawdzić logowania bo błaźnicie się!

user
Czar 94.254.131.245 07.02.2018

Ulaa maszynka do głosowania nastawiona na chome kreci sie....

user
NICK 83.24.219.164 18:12:08 07-02-2018

To prawda, że maszynka poszła w ruch... ale NIKT już się na to nie da nabrać! Prezydenciku - spadaj z tego miasta.

user
Lesio 62.87.150.1 12:28:44 08-02-2018
To jakis skandal. Nie wierzę w takie wyniki sondy. Chyba, że cichy elektorat z rozrośniętego aparatu administracyjnego boi się o stratę posad...  Czy musi do tego dojść że by się kogoś pozbyć trzeba go awansować? 16 lat to już stanowczo z długo. Już po ostatnich wyborach się załamałem i podjąłem decyzję wyjazdu z miasta na stałe. Jak znowu CH. Wygra to nawet już w odwiedziny tu nie przyjdę.
user
Mieszkaniec 94.254.157.186 07.02.2018

Już można oglosic nieformalna liste kandydatow spokojnie:

PiS: Podhalicz albo Hamryszczak, reszta jest niewybieralna Pan Pich kilka razy do Rady startował i nic to zaważy.

PO : Rząsa albo Stojak - jesli Podchalicz nie wystartuje zechca ugrac cos ze to kobieta itd.

Regia : Choma, albo dogadaja sie z PiS. No chyba że maja duze ambicje i wystawia Haydera. Bal nie ma szans.

SLD : Kulej tu chyba zbyt duzego wyboru nie maja. Chyba ze zaskocza tak jak poniekąd 4 lata temu. 

Kukiz15 : no coz nikogo nie wypromowali. Maja jednego Posla moze on. A jak nie to beda probowali sie pewnie z kims dogadac.

Reszta: bez szans góra 2 %

user
Adrian 94.254.178.122 08.02.2018

Nikogo z tej listy nie wybiorę !!

user
DoDDop 94.254.131.231 09.02.2018

SAMI SWOI !

user
NIck 83.31.198.161 10.02.2018

No tak, tak... ciekawe dywagacje. Ale co będzie się działo z obecną wojewodą? Też dostanie awans do góry? W jaki sposób ma zwolnić się to miejsce?

user
marek 80.49.130.204 14.02.2018

NA NIKOGO!!!!!!!!!!!!!!!!!

nr 7/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy strażnicy miejscy powinni mieć kamery?
  • Tak, dokumentują, czy interwencja przebiegała zgodnie z zasadami
  • Nie, dlaczego strażnicy mieliby nas nagrywać?
  • Nie mam zdania