Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 338/2016, Sobota 3 grudnia 2016 r., Franciszka i Ksawerego
Opublikowano
Jarosław
Samochody wracają na jarosławski Rynek
Wyprowadzenie ruchu pojazdów z Rynku było jednym z celów wcześniejszych władz miasta, który udało się częściowo osiągnąć. Ruch został poważnie ograniczony. Teraz samochody mają na zabytkowy Rynek wrócić. Burmistrz już złożył wniosek o dodatkowe miejsca parkingowe w okolicy ratusza.

Wynika z tego, że walka o zminimalizowanie ruchu samochodów w sąsiedztwie ratusza skończyła się fiaskiem. Burmistrz zapewnia, że na Rynku znajdą się miejsca wyłączone z ruchu. – Przeznaczone zostaną na letnie ogródki kawiarniane, dzięki którym mieszkańcy będą mogli miło i przyjemnie spędzać czas na Rynku – zapewnia W. Paluch. 

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
27 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Józek 212.106.19.204 16.04.2015

Panie burmistrzu jeżeli chce Pan gospodarczo rozruszać to miasto to proszę stworzyć obiecywaną w programie wyborczym strefę ekonomiczną (jak do tej pory niewiele o tym słychać) proszę brać przykład nawet z Sieniawy.  Rynek niech będzie dla spacerujących i turystów a nie dla samochodów. Zwiększenie ruchu kołowego na rynku miastu nie pomoże.

user
zenek 89.79.36.117 22:16:58 18-04-2015

jakich turystów hahaha 

user
profesor 159.205.193.15 16.04.2015

Ale, jaja.

user
janek 176.110.147.44 17.04.2015

czy mogę parkować pojazd bojowy BRDM

i SKOT masa własna 5,8 tony

pytanie do komendanta straży miejskiej



a po jakiego etat zastępcy zlikwidować

user
świerczewski 95.49.199.144 17:28:28 17-04-2015

Janku! Możesz parkować pod warunkiem, że  kierować będziesz w hełmofonie (ostatecznie może być kask MO lub ORMO).

user
j 176.110.147.44 06:13:46 19-04-2015

dzięki poproszę radnego w kasku

ma w piwnicy kask bojowy

user
j 176.110.147.44 11:40:04 21-04-2015

a kto sprawdzi czy mam kask straż miejska nie ma prawa wejść do wozu bojowego

user
j 176.110.147.44 11:56:33 21-04-2015
pytałem radnego

ma kask z napisem WRON
czy taki może być
user
obserwator 178.43.42.184 17.04.2015

Panie Burmistrzu czy pan sobie wyobraża ludzi w kawiarenkach pomiędzy smrodem spalin samochodowych ?  czy to przypadkiem nie maja być miejsca parkingowe dla klientów pana kuzyna, który nabył obiekt na Grodzkiej ?

user
j 176.110.147.44 17.04.2015

nie mój SKOT ma katalizator FAP i PDF

nie smrodzi

user
świerczewski 95.49.199.144 17:33:23 17-04-2015
Janku? SKOT i katalizator? Katalizator to jakiś NATOwski wynalazek.  Coś Ci się pomieszało. Może jeszcze opony w transporterach zmieniasz z zimowych na letnie?
user
j 176.110.147.44 06:16:49 19-04-2015
a myślisz
wojsko naciera za wozem
i spaliny
w wozach są filtry cząstek stałych
od wejścia do NATO
user
jeden z wielu 185.25.120.246 17.04.2015

To żeś Paluch teraz ładnie dał... Nie ma nic lepszego jak siedzieć sobie w kawiarence pić piwo i słyszeć jeżdżące w koło samochody... Hahahaha :D Ale można było się tego spodziewać Dorwał się do koryta, naobiecywał i gówno z tego. Tak samo ze srażą miejską. Wielki jego plakat na pruchnickiej a na nim napis " głosując na mnie jesteś za likwidacją straży miejskiej " I co ?? I się okazało że zamiast ją likwidować to przeznaczył na nią dodatkowe 100 tyś zł... żenada :/

user
świerczewski 95.49.200.2 20:51:13 18-04-2015

Chciałeś, to teraz masz, więc dlaczego płaczesz? Żenada, właśnie-żenada to TY i TWÓJ ....

user
k 176.110.147.44 10:44:11 23-04-2015

o idź na pogrzeb

a nie piszesz o misiu

user
j 176.110.147.44 19.04.2015
o widać wspominasz czasy komuny
pamiętam jak w radymnie
biegałeś z tatusiem
z jednokolorową szturmówką
user
świerczewski 95.49.191.97 09:02:57 19-04-2015

Janku! Nie wtrącaj się! 185.25.120.246 to nie jest Twój IP. Komuna to Twoje czasy, SKOTy i BRDeMy.  I co ma do tego Radymno?

user
jeden z wielu 185.25.120.246 19.04.2015
świerczewski nie wiem skąd ty takie rewelacje bierzesz ale po pierwsze ja nie głosowałem na niego a po drugie żenada to wszystkie twoje posty bo piszesz po prostu żeby "coś napisać". Co, chcesz być cybercelebrytą i zaistnieć dzieki swoim beznadziejnym tekstom na łamach regionalnej gazety ?? śmieszny jesteś człowieczku :)  I daruj sobie komentarze w formie odpowiedzi bo mnie to na prawdę nie rusza :) 
user
świerczewski-jeden z niewielu 95.49.191.97 11:39:27 19-04-2015

Jako jeden z wielu dałeś się zrobić w jajo. Tak. W JAJO.  I to jest właśnie żenujące. Żadnych rewelacji nie napisałam a Twoje poglądy mnie nie interesują. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał.  Frajer zawsze pozostanie frajerem.

user
jeden z wielu 185.25.120.246 19.04.2015

I takim frajerem jesteś właśnie ty :) pozdrawiam cię Looooserze :) 

user
jeden z wielu 185.25.120.246 19.04.2015
A i zapomniałem dodać. Twój ostatni post w ogóle nie dotyczy mojej ostatniej wypowiedzi :) tak więc potwierdza to mój poprzedni wpis. Piszesz cokolwiek byle by "coś napisać" hehe :) żenujący jesteś, poważnie :) 
user
j 176.110.147.44 20.04.2015

a wspominacie komunę

świerczewski wam się

w głowie   w.......

tak pamiętam miałeś 3 promile

i cię z roboty wywalili

                          .......


user
janek 176.110.147.44 22.04.2015

etat zastępcy komendanta straży miejskiej


do likwidacji

po jakiego dwa etaty

Zbyszek ratuj Jarosław

user
Wacik 83.18.70.146 29.04.2015

Powinni jeszcze zrobić przystanki MZK a na placu po katedrze postawić stację benzynową!

user
janek 176.110.147.44 30.04.2015

samochód po straży miejskiej proszę

przekazać do domu dziecka

user
jan 176.110.147.44 30.04.2015

klatka na zwierzęta do schroniska

user
gość 185.25.120.246 14:47:09 17-05-2015

I z tobą Janku w tej klatce.

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę