Życie Podkarpackie nr 38/2018 Życie Podkarpackie nr 38/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 268/2018, Wtorek 25 września 2018 r., Aurelii i Ładysława
Opublikowano
Przemyśl
Podróżni cierpią i klną kolej. Horror na Dworcu Przemyśl Główny
Niedziela, 7 stycznia, późne popołudnie. Na Dworcu Przemyśl Główny tłumy. W poczekalni wszystkie ławki zajęte. Podróżni, dla których zabrakło miejsc siedzących, porozsiadali się na podłodze w sąsiedniej sali albo na korytarzach, inni okupują parapety.
fot. Jacek Szwic

Najcenniejsze są miejsca koło gniazdek, w których można podładować telefony. W holu z kasami ogromna, zakręcona kolejka. Ci z jej końca, żeby kupić bilet, muszą czekać co najmniej czterdzieści pięć minut i nie ma gwarancji, że wszyscy zdążą przed odjazdem pociągu. Na tablicach świetlnych są podane tylko (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
23 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
mk 91.193.208.124 11.01.2018

Co  , nie można  było choćby zasygnalizować powodu   takiej sytuacji . ?  Każdy  lub wielu domyśla się ,ze chodzi o brak obsad  w kasach biletowych . Ale czy  na pewno? 

user
Paweł 185.25.123.163 11.01.2018

A internet,a biletomat,który stoi na dworcu i nikt z niego nie korzysta. Rozumiem ludzi starszych,którzy nue potrafią obsłużyć biletomatu czy internetu,ale tam stoją sami młodzi ludzie. Do biletomatu nie ma kolejek,a w internecie można kupić spokojnie bilet już z przesiadką. Zajmijcie się lepiej niewykorzystanymi lokalami na dworcu,które straszą pustką od lat. Za nasze pieniądze są ogrzewane,a mogą zostać wynajęte i zarabiać na siebie. tylu podróżnych korzysta z tego dworca i ani w 1% nie jest wykorzystany jego potencjał,tym się zajmijcie,bo to ważna sprawa.

user
dark 83.238.120.146 12:37:58 12-01-2018

z ta pustą przeszczenią to spokojnie, od marca nie mozna handlowac w niedziele za wyjątkiem stacji benzynowych, sklepów z dewocjonaliami i dworców. bedzie tam wkotce biedronka

user
GÓWNOANIEŻP 95.160.157.141 11.01.2018
Jakoś na zdjęciach nie pokazaliście samego biletomatu, przy którym nigdy nie ma kolejek.
ALEE TAAAAK ZRÓBMY CEBULACKI BÓL DUPY O COKOLWIEK, ZAMIAST ZWRÓCIĆ UWAGĘ, NA COŚ DOBREGO I NOWEGO .
ŻAŁOSNY PROPAGANDOWY BRUKOWIEC
user
hasler 157.25.108.96 00:38:39 12-01-2018
Miłe to, tępić głupotę i ciemnotę PISoBOLSZEWI.

Ma was uwierać i macie kwiczeć, he he.
user
Psl 94.254.149.83 08:00:03 12-01-2018

Biletomat przewozów regionalnych i wydaje mi się że cebulacki specjalista to wie.

user
Turysta 178.235.43.202 11.01.2018

Bastion PiS nie korzysta z biletomatów.  

user
hasler 157.25.108.96 11.01.2018

POd "rządami" PISoBOLSZEWII głęboki ciemny komunizm.

user
jużpoPO 185.18.135.126 08:42:46 12-01-2018

POubecja marzy o "Złotej Rybce"bo stare koryto się rozwaliło.

user
hasler 157.25.108.96 11:49:59 12-01-2018
user
D.K 31.128.8.158 12.01.2018

Czy tu w Przemyślu chodzi o dworzec PKP czy o PIS.

Uważam że  w Przemyślu jest dużo Komunistów i im uwierają rządy PISu.

Otóż będą wybory, głosujcie na  PO jeżeli Wam z nimi tak dobrze było.

Jeżeli Wam z tym żle to macie zagłosować na PIS, który robi wszystko by Polakom żyło się lepiej.

Płace wiek emerytalny, sprzedane Banki odkupuje PIS, więc wspomagajcie go, po zniszczonej PO ciężko od razu posprzątać, nie wspomnę o sądownictwie i  Gronkiewicz jak ludzi na bruk z mieszkań usuwała. Wybór należy do Was i cz Choma dalej będzie Wami rządził.


user
analityk 94.254.151.98 12.01.2018

dajcie spokój... otworzyć dwie dodatkowe kasy aleeee czy to nie kolejki przed pociągiem do kijowa? :D a może z KIJOWA 

user
Pamietamy 5.174.82.128 12.01.2018

Chyba wiekszym problemem jest to,ze TYLE ludzi wyjezdza z tak pieknego MIASTA,ktory kiedyś tętnił życiem :( 

Warto sie tym zainteresować! 

user
PonTon 217.96.187.227 15:04:37 12-01-2018

Czym? Miasto pod rządami Chomy zdechło, oznaki rozkładu zaczynają być coraz widoczniejsze.

user
zenekblues 31.175.8.195 14:21:55 12-01-2018
Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Udaj się natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia.


user
1 94.40.44.230 15:15:52 13-01-2018

hasler ty jesteś nieszczęśliwy albo masz zryty beret jak pisze zenekblues, nawet trochę mi szkoda ciebie- tylko nie skacz z mostu bo woda zimna, chociaż może przetrzeźwiejesz i zobaczysz że świat jest piękny tylko ludzie są źli...

user
kalnikow 193.242.142.159 13.01.2018

To sie nazywa dobra zmiana.

Rzeczy, które kiedyś działały nie podobały się pisuarom. Więć trzeba było je po pisowemu przerobić...

user
edek 176.142.85.158 14.01.2018

zamknijcie japy i piszcie o problemie ktory zostal tu poruszony a nie wyzalacie sie pisiory ,peowcy itd. sa ludzie ktozy maja gdzies wasze partie,chca tylko zeby miec spokojne zycie

user
korzystajaca z usług 212.160.172.71 15.01.2018

Wczoraj 14-01-2018 kolejka jeszcze dłuższa, a spóźnienie PKP Intercity  o godzinie 16 i 16:35 ze stacji początkowej 70 minut . Brawo PKP!!!!!

user
ja 80.55.78.254 15.01.2018

Przepraszam, jak ludzie stoją w kolejce po bilet to pociąg stoi i czeka na nich, przecież nie odjedzie.Czy to tak  trudno pojąć ?

A jak cię to dziwi Pani ''korzystająca z usług'' to zapraszam do pooglądania dowolnego filmu Barei, to wszystko to już kiedyś było, nic nowego.

user
Koki i Loki 83.31.63.20 01:07:04 24-01-2018

To jest POCIĄG  do PRL-u. Nic nowego. Centralizacja nadchodzi...

nr 38/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium