Życie Podkarpackie nr 49/2018 Życie Podkarpackie nr 49/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 345/2018, Wtorek 11 grudnia 2018 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
Rasistka leczy ludzi w przemyskim szpitalu
„Byłam, jestem i będę rasistką” – deklaruje publicznie pani doktor (internista) pracująca w dwóch szpitalach: Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie oraz Szpitalu Wojewódzkim im. św. Ojca Pio w Przemyślu.

Żeby nie być gołosłowną, pani doktor na Facebooku opowiada o przypadku, który miała 13 grudnia, kiedy pełniła dyżur na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w przemyskim szpitalu.

„Mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć pacjenta 33-letniego, który najpierw krzyczał i straszył a przy pobieraniu krwi rozpłakał się i posiusiał bez zażenowania. Pacjent nie był pod wplywem alkoholu. Kto zgadnie kraj pochodzenia pacjenta?”. Kiedy na to jej znajomy zapytał „Beżowy?”, pani doktor wyjaśniła „Kolor się zgadza ale oni babek nie rzucaja tylko podżynają gardła” (pisownia oryginalna) i żeby nie było wątpliwości (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
33 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
UPAdlina 188.146.70.132 10.01.2018

Odpierdolcie się od Pani doktor

user
185.25.123.156 21:10:47 10-01-2018

Nie

user
Obywatel 178.235.43.202 10.01.2018

żądamy interwencji przynajmniej księdza

user
pacjent 83.31.199.196 10.01.2018

A o co chodzi z t pania lekarz????

user
www 94.40.44.230 10.01.2018

jest niepoprawna politycznie i chwała jej za to

user
adc 78.131.239.62 10.01.2018

Pani doktor przecież dziki  to też człowiek.


user
LESIO 94.254.150.138 22:34:39 10-01-2018

Pani doktor nie dorosla do bycia lekarzem a Przemyslanie to zwykłe zakute łby... dlatego tez Przemysl jest w takim a nie innym stanie.  15 lat Panowania Chomy to jedna str medalu... druga to mentalnosc tego zacofanego spoleczenstwa... jedno z drugim powiazane... w koncu kto jak nie spoleczenstwo glosował na Chome?  

user
hasler 157.25.108.96 10.01.2018

Była, jest i będzie PISoBOLSZEWICKA idiotką  która nie ma pojęcia co to znaczy człowiek.




user
mk 91.193.208.124 18:41:37 11-01-2018

Tzw. Poprawność.  , polityczna , to nic innego jak  zakłamywanie rzeczywistości I twoje bluzgi    nie interesują mnie ,

user
Kika 77.97.247.48 11.01.2018

Racje ma wie o tym kazdy kto z ciapusami ma do czynienia. 

user
Banderas Antonio 94.254.148.47 02:53:46 11-01-2018

Teraz pewnie zawiasy za wolność słowa itp itp. 


Jak dla mnie babka z jajami.


Szacuneczek.

user
hasler 157.25.108.96 11:24:54 11-01-2018
Znaczy się PISoBOLSZEWICKA tranwestytka ?
user
DOC 94.40.33.161 11.01.2018

Koniec z poprawnością polityczną

user
hasler 157.25.108.96 11:23:24 11-01-2018

POczątek PISoBOLSZWIKCIEGO totalitaryzmu.

user
przykro 31.183.218.15 11.01.2018

Czytam te komentarze i zastanawiam się gdzie żyje?świat się zmienia

aga
aga 143.159.221.151 11.01.2018

To jest wojny kraj i poglądy pani doktor należy uszanować . Jestem pełny podziwu ze ta kobieta odważyła tak w spektakularny sposób wyrazić swoje zdanie w tym temacie. Wara wszystkim lewackim prominentom i nie tylko ponieważ za taką odwagę należy się order a nie kalanie lekarza.

user
185.25.123.156 21:34:16 11-01-2018

Rasizm, ksenofobia, szowinizm to nie są poglądy, które należy szanować. Tylko czekać kiedy Pani dr znienawidzi ludzi o imieniu Aga i przy wykonywaniu swoich psich obowiązków postanowi gorzej potraktować kogoś o imieniu Aga

user
wp 195.116.41.6 11.01.2018

Powiedzenie prawdy gryzie w oczy.

user
1 94.40.44.230 11.01.2018

a co w tym dziwnego, powiedziała to co czuje, jest wolna duchowo i pewnie dobrze jej z tym, tak trzymać , a inni niech się duszą i męczą w swej poprawności politycznej- tylko że większość z nich to tchórze i hipokryci...BRAWO

user
Lussi 83.31.73.219 11.01.2018

Super kobieta wielki szacunek, wyraziła swoje zdanie, mało kto tak potrafi. Gratulacje bardzo odważna i mądra kobieta.

user
mk 91.193.208.124 11.01.2018
Tzw. polityczna poprawność  to nic innego jak  okłamywanie , wręcz ogłupianie społeczeństwa  poprzez szukanie słów  wytrychów , zamienników. Bo np.  zauważcie ,że wręcz nakazują liberałowie , lewacy czy inne  robactwo ,że zamiast mówić "STARA  PANNA " , w/g nich   'SINGIELKA". Zamiast  " STARY KAWALER  " , co jest oczywista prawdą , mówić " SINGIEL'. Singlem , to może być płyta  np. winylowa i nie tylko , anie człowiek   niezamężny .To samo  w sferze  seksu. Jeśli ktoś jest "PEDERASTĘ" , CZYLI "PEDAŁEM " , no to nim jest i tyle , a nie  szukać niepolskiego  odpowiednika   "GEY". To jest po  angielsku , a my mieszkamy w Polsce i  to pierwsze określenie było zawsze  poprawne , tak , właśnie poprawne. Ale teraz  szuka się słów  zamienników , wręcz językowych protez  . To samo   z pojęciem "LESBIJKA".  Lesbijka , to  lesbijka , i tyle  na temat , a nie nazywanie jej  "KOCHAJĄCĄ INACZEJ' . KRETYŃSTWO I TYLE  .

user
Daryl Thomas 77.255.82.54 11.01.2018


Kto nie cierpi razem z cierpiącym bratem, nawet jeżeli różni się od niego pod względem religii, języka czy kultury, powinien się zastanowić nad swoim człowieczeństwem -ciekaw jestem co sądzicie o słowach Papieża

user
alibaba 94.40.44.230 20:36:14 11-01-2018
mam nadzieję że ten brat nie poderżnie mi potem gardła jak wróci do formy..., bo człowiekiem on na pewno już nie będzie...
user
cc 31.128.8.158 12.01.2018

Czy Przemyśl to nie Ukraina czasem.

user
aa 94.40.44.230 09:53:53 12-01-2018

a Ukraina to nie czasem Rosja

user
s 80.51.108.78 12.01.2018
Napisała prawdę i tyle i chwała jej za to a wyznawcy tak mają traktują chrześcijan gorzej niż zwierzę i niech lewacy uczą ich tolerancji to dostana kosę pod żebra
user
hasler 157.25.108.96 11:53:21 12-01-2018


aga
aga 143.159.221.151 12.01.2018

Rasizm, ksenofobia, szowinizm to nie są poglądy, które należy szanować. Tylko czekać kiedy Pani dr znienawidzi ludzi o imieniu Aga i przy wykonywaniu swoich psich obowiązków postanowi gorzej potraktować kogoś o imieniu Aga......

Takiego  wykładu jak powyżej udzielił mi ktoś  z IP. 85.25.123.156  jak sadze tchórz który nawet pseudonimem boi się podpisać na tym forum.  Jestem przeciwnikiem aborcji ale po tym artykule zmieniam zdanie ponieważ gdyby jakiś konował dopadł i wykonał aborcję na  matce tego jegomościa to dzisiaj mieli byśmy jednego durnia mniej .

To jest wolny kraj i każdy powinien swoje poglądy wykrzyczeć tak ja zrobiła to pani doktor i za to wielki szacunek dla niej .

user
Niekonsekwencja 31.183.139.139 19:20:26 12-01-2018

No to w końcu każdy ma prawo do wykrzyczenia swoich poglądów, czy każdy kto nie jest krytyczny wobec użytkownika "aga"?

aga
aga 143.159.221.151 13.01.2018

Niekonsekwencja 31.183.139.139 19:20:26 12-01-2018




I znowu jakiś cymbał się odezwał

user
kc 31.0.127.13 15.01.2018
takich lekarzy to eliminować  zasrana pani doktor
user
arturro 77.255.230.107 17.01.2018

Dzisiaj nie chce leczyć cudzoziemców, a jutro powie że starych też nie, bo śmierdzą i nie rozumieją co się do nich mówi. Czy takich lekarzy chcemy?

nr 49/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium