Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2016, Piątek 9 grudnia 2016 r., Wiesławy i Leokadii
Opublikowano
Przemyśl, BUSZKOWICZKI
Motocyklista zginął przez pijanego rowerzystę [zdjęcia]
Zwykle policjanci apelują do kierowców, żeby uważali na rowerzystów, którzy są najmniej chronionymi użytkownikami dróg, ale zdarza się, że sami rowerzyści mogą być dla innych śmiertelnym zagrożeniem.
fot. KMP Przemyśl
Rozbite suzuki, którym jechał 30-letni mieszkaniec Buszkowiczek.
W ubiegłą niedzielę (12 bm.), około godziny 20 w Buszkowiczkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 60-letni mieszkaniec wioski, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym kierowcy motocykla. Doszło do zderzenia, w efekcie którego 30-letni motocyklista (również mieszkaniec Buszkowiczek) uderzył w metalową barierkę i wpadł do rowu. 

Wezwana załoga karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną wobec rannego motocyklisty, ale obrażenia były na tyle poważne, że po kilkunastu minutach mężczyzna zmarł. Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafił natomiast rowerzysta, który miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu.

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
47 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ja 92.40.248.145 13.04.2015

Szkoda chlopaka za mlody by umieral, jeszcze przez pijanego rowerzyste on powinien zginąć a nie ten mlody chlopak, ma rodzine ktora już nigdy go nie zobaczy... Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

user
mw 185.18.135.89 12:57:14 13-04-2015

rowerzysta też umarł

user
nieważne 185.18.135.41 21:38:33 13-04-2015

do mw - ciekawe skąd masz takowe informacje. Wyssane z palca swoją drogą

user
anielagdnd 83.31.36.200 13.04.2015

wyrazy współczcia dla rodziny chłopaka. Dziadek powinien się już uspokoić a nie pić

user
a.j 31.61.136.252 13.04.2015

Gdyby rowerzysta nie byl pijany to do tego by noe doszlo. Tyle sie o tym mowi... sam tez zaplacil za to zyciem,ale nie musial przyczyniac sie do smierci drugiej osoby. Wspolczuje rodzinom za to ze wezma odpowiedzialnosc za to, ze w tak prosty sposob mozna stracic kogos... 

user
gościnnie 178.36.209.19 13.04.2015

skąd wiadomo, że rowerzysta nie żyje ?

user
GOSC 81.161.204.45 15:44:50 13-04-2015

Rowerzyscie praktycznie nic nie jest! Lezy teraz w szpitalu i ma sie dobrze, a to jest nie fair!!!

user
LwG! 185.18.135.107 13.04.2015

Jak by stary dziad za przeproszeniem  uważał i nie chlał to by chłopak żył, a tak to co, dziadek wstanie i wyjebka, bo on dalej pojdzie pić, a młody miał całe zycie przed sobą i do tego pasje!!!! 

`nawet jeśli to skończę a krzyż stanie przy drodze

nagrobek będzie piękny „…On zginął na motorze…” <3 trzymaj się na niebieskich
user
zxc 83.24.72.109 17:41:13 13-04-2015
a jak młody by tak nie popierdzielał na pierdzikółku to może by żył.
user
12 31.128.13.128 21:40:15 13-04-2015

Młody miał na imię Grzesiek.. 
Jechał powoli, sama policja tak stwierdziła. I nie osądzaj ludzi o tym co od przypadkowej osoby usłyszysz. Tak się składa że chciał uratować tego pierdolonego dziadka a sam zapłacił za to życiem. 

user
pipi 37.152.19.170 13.04.2015

Motocyklista tez musiał mieć dobre cyferki na predkosciomierzu..... 

user
aa 83.13.182.150 16:58:06 13-04-2015

byłeś ? widziałeś ?? głupie gadanie przy takich wypadkach.

user
szef 83.24.72.109 17:39:35 13-04-2015
phi, dobre cyferki, on pewnie licznik zamkną... tak jechał pięćdziesiątką i się zabił ,dobre sobie.
user
iserek13 217.229.42.232 20:44:04 13-04-2015

Jestem z tej parafii nie mam nastu lat i nie popier... motocyklem ale paręnaście lat temu w tym samym miejscu jechał na motorze z sąsiedniej parafii gostek po trzydziestce nikt nigdy nie widział żeby popierd...wtedy też jachał przepisowo wyjechał mu pijany woźnica ,chłopak nie miał szans też zginą na miejscu  ,a jak ktoś ma wątpliwości to popatrzcie na zdjęcia  nawet na hamulec nie zdążył nacisnąć ,a nawet jadąc na rowerze upadając na barierkę można się zabić.

user
pinus mungo 31.183.212.48 13.04.2015

Kolejny szlifierz do piachu. Kostucha mi ostatnio mówiła, że planuje w tym sezonie warzywnym trochę was wykosić młodzi i gniewni z podprzemyskich wioch i przysiółków. No chyba, że stanie się cud i zaczniecie choć trochę ograniczać prędkości przelotowe.

user
. 83.13.182.150 16:59:46 13-04-2015
Powiedziała Ci też ta kostucha, że Ty albo ktoś z Twojej rodziny będzie następny ? Więcej emapatii!!!
user
LwG! 185.18.135.106 17:25:05 13-04-2015
SZACUNKU kurwa SZACUNKU, młody człowiek zginął, a Ty jeszcze takie rzeczy wypisujesz, nie wiadomo co Ciebie czeka i gdzie, na każdego jest czas i miejsce, ale młody mogł żyć! i przez starego CHUJA ALKOHOLIKA PIERDOLONEGO DZIECIAKI NIE MAJĄ OJCA!!!!!!
user
Wisnia 81.161.204.52 20:08:02 14-04-2015

Wypierdalaj kurwo idz sobie zwal a pozniej pisz :)

user
Ja. 37.152.19.249 20:32:58 17-04-2015
Jesteś żałosny!!! Ciesz się że po Ciebie kostucha nie przyszła!! Przeszczep sobie mózg albo serce może wtedy zrozumiesz ile Grzesiek znaczył dla wielu ludzi!!!  On był czyimś synem, bratem , mężem , ojcem, przyjacielem!! Dzieci i żonę kochał nad życie , zawsze był pogodny i uśmiechnięty!! Nikt nie jest bez winy , Ty również ! Zamiast pisać głupoty , ciesz się życiem bo nigdy nie wiesz ile czasu Ci zostało!!!
user
jaaa 109.243.232.170 13.04.2015

kurwa ludzie wy nic nie wiecie ... Rowerzysta żyje , ma złamany obojczyk i rozciety łuk brwiowy i nic mu nie jest ...  Staruch żyje a młody dwujka malutkich dzieci i nie żyje ... Jakie życie jest niesprawiedliwe ... :( :( :( 




user
ela 31.128.9.27 13.04.2015

wyrazy wspołczucia

user
... 37.152.18.214 13.04.2015

JAKBY JECHAŁ PRZEPISOWO NIE BYŁO BY TRAGEDII

POZDRAWIAM

user
Nwm 94.42.194.162 13.04.2015

 ''Po kilkunastu minutach mężczyzna zmarł''? 
To nieprawda...był reanimowany przez prawie 1,5 godziny a nie kilkanaście minut.Rowerzysta został przewieziony do szpitala,a motocyklisty nie było w stanie. Reanimacja odbywała się na drodze i przez tą 1h 30 min z trudem walczono o jego życie.
Jestem świadkiem wydarzeń i proszę o sprostowanie.

user
ansos 37.30.70.6 13.04.2015

Każdy pisze "pijany".  Gdzie to jest napisane że rowerzysta był wstawiony? ? 

user
x 185.18.135.209 20:02:36 13-04-2015
(..) natomiast rowerzysta, który miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu." :) :) :) :) 
user
ksw 94.42.194.162 21:58:29 13-04-2015

Gdzie pisze w nagłówku pijany rowerzysta 

user
piotrek 31.128.8.208 13.04.2015

patrzac po niektorych komentarzach dochodze do wniosku ze powinni wam zorganizowac pielgrzymke i z gory rzucic granat, bo w glowie sie nie miesci jak "znawcy" tematu sie wypowiadaja. wyjechal z domu i nie mial gdzie sie rozpedzic bo mial doslownie pare metrow.. i lyso wam teraz lemury? probowal ominac dziadka kosztem siebie..
Chwile wcześniej jeszcze sie smialismy, rozmawialismy..
Spoczywaj w Pokoju Grzesiek [*] 

user
redukcja klamka koło 31.61.136.99 13.04.2015

Ten jebany dziadek powinien na 15 lat do pierdla przez niego chłopaczyna zginął.(*)(*) ale jak oglądam zdjęcia to twierdze ze na liczniku miał około 80 +- .bo z predkością 50 km/h by nie zgonąl. Wyrazy glebokiego zalu i wspolczucia dla rodziny, trzymaj się na niebieskich.

user
12 31.128.13.128 13.04.2015

Znam i zmarłego i sprawcę. Niestety nasz kolega nie żyje.. Ale dziadek przeżył tylko leży w szpitalu..
Oby odpowiedział za śmierć niewinnego mężczyzny!! On miał dwójkę małych dzieci, jedno niedawno się urodziło. 
Ten dziadek taki niby święty każdego poucza, że siada pijany za kierownicę, że ktoś ćpa.. 
A sam zabił człowieka!!
Oby dostał wysoką karę od sądu!!!!

user
ksw 94.42.194.162 21:54:34 13-04-2015

Dokładnie spoleczniak znam go bo to mój sąsiad spoleczniak tylko jeździł i po uczal nie pierwszy raz jechał pijany tylko jemu wolno ho kto mu zwróci uwagę niech zapłaci za co stary cwaniak!!! 

user
tutejszy 37.152.19.156 14.04.2015

z tego co ludzie którzy widzieli dziadka przed zdarzeniem wynika, że on nie jechał na rowerze tylko go pproadził. Jak było naprawdę to się okaże. 

Wyrazy współczucia dla rodziny 

user
... 83.15.191.210 14.04.2015
user
kolega 81.161.205.90 12:00:25 14-04-2015

Moi drodzy znałem Grześka na tyle by zabrać głos z cała pewnością to był gość i bardzo wszystkich proszę bez względu kim jesteś i czym się zajmujesz, czy jesteś młody czy stary zdecydowanie więcej szacunku.Pozostanie po nim pamięć żona i dwoje małych wspaniałych dzieci, które ojca oglądać będą tylko na zdjęciach.Ja mam dzieci i za żadne skarby nie chciałbym ich zostawić bez bez taty czy mamy,bo niema większego szczęścia jak to by patrzeć jak dorastają stawiają pierwsze kroki czy usłyszeć,, tata ,,nawet tak niewyraźnie itp.Piszecie wulgaryzmami jak jechał czy z emocjami o rowerzyście pewnie panowie z KMP bez problemu dojdą jak doszło do zdarzenia i wskażą winnego niech odpowie za swój czyn ale na litość boską trochę szacunku dla zmarłego i rodziny.I niech ta tragiczna w skutkach sytuacja, której nie da się cofnąć będzie przestrogą dla wszystkich. 

user
jas 31.128.8.203 14.04.2015

No właśnie. Ja tez mam dwójkę małych dziecię i to jest powód dlaczego sprzedalem moto...

user
wrr 81.161.204.12 15.04.2015

Gowno prawda z tego co wiem to bralo w tym udzial auto... i nie obwiniajcie rowerzust. Nie byliscie tam a piszecie glupoty

user
jojo 81.161.205.90 08:46:21 16-04-2015

auto chyba  nie helikopter albo dron jakiś, którego się nie spodziewał cepie

user
kara 109.243.166.213 15.04.2015

i tak to jest jak wszyscy bzdury pisza nawet smierci chlopaka nikt nie potrafi uszanowac i pograzonej w zalobie jego rodziny to byl dobry chlopak i zlego slowa nie moge na niego powiedziec najlepiej zwalic wszystko  na zmarlego bo on juz sie w tej sprawie nie wypowie ale pijanego dziada to widocznie sie wszyscy boja bo kto na forum staje w jego obronie to widocznie z jego rodziny bo nikt obcy by tak nigdy nie pisal ale do wszystkiego tego rowerzysty to lepiej przemilczec pozdrawiam..

user
M 81.168.114.27 16.04.2015
Wiadomosc dla "Sasiad" - bys sie czlowieku wstydzil tak o zmarlym wypowiadac!! Siedziesz w oknie za firanka, ze wiesz dokladnie jak ten czlowiek zyl?? Chcesz powieziec, ze zasluzyl na smierc????!!! Pierdol sie buraku! I WSZYSCY, KTORZY TUTAJ WPISUJA JAKI TO NIE BYL, CZY PIL, CZY CPAL, CZY ZA SZYBKO JECHAL - NIE MACIE SZACUNKU DLA BIEDNEGO CZLOWIEKA, KTORY POWINIEN ZYC I CIESZYC SIE SWOIMI DZIECMI! JEBCIE SIE WSZYSCY, JESTESCIE ZALOSNI! I PAMIETAJCIE JEDNO! KARMA WRACA! UWAZAJCIE!!
Z gory przepraszam reszte za moj komentarz, nie jestem w stanie sie powstrzymac od takiego jezyka czytajace te wypowiedzi!
user
Przyjaciele!!! 37.152.19.249 20:22:32 17-04-2015

Grzesiek był bardzo fajnym kolegą, wspaniałym mężem, cudownym ojcem , kochanym bratem i ukochanym synem!

Pogrzeb miał piękny, sam fakt ile było ludzi świadczył o tym, jakim był człowiekiem. Zawsze do wszystkich był otwarty, uśmiechnięty i nie przeszedł obok nas bez słowa : "Cześć, Siemano, Dzień dobry!!. Znam go od małego i wiem jaki był, nikomu krzywdy nie robił!!

Nikt nie jest święty, a ludzie, którzy go oczerniają po śmierci, niech sami na siebie popatrzą i pomyślą czy są bez winy, zamiast siedzieć i wypisywać bzdury. Trzeba być człowiekiem i uszanować ból jaki teraz czuje jego rodzina!

Wstyd mi za tych wszystkich ludzi, którzy w obliczu śmierci są wyzuci z ludzkich uczuć!!! Mam nadzieję, że sami nie doświadczycie takiego dramatu i traumy jaki przechodzą teraz jego najbliżsi, koledzy, przyjaciele, sąsiedzi i!! Wspominając Grześka człowiek nie jest wstanie nie uśmiechnąć się zawsze miał pełno pomysłów i wszędzie go było pełno!!

Grzesiek jestem z Tobą i modlę sie za tych wszystkich ludzi, którzy nie potrafią w tak dramatycznej sytuacji okazać zrozumienia i szacunku!!!

user
ps sąsiad 81.161.204.23 20.04.2015
Brak mi słów jeżeli ktoś twierdzi że jego śmierć jest czy była dla mnie wybawieniem, bo ćpał czy coś tam. Zostawił mnie, 8 m syna i 4 letnią córkę których kochał nad życie i dla nich robił tyle ile nie jeden tatuś nie byłby nigdy w stanie Wal się na ryj sąsiedzie i nie wp...laj nosa w sąsiadów problemy bo nie masz pojęcia żadnego jak było jest czy będzie. Taka rada na przyszłość. Nie daj Boże żebym się dowiedziała ktoś ty

user
Przyjaciele!!! 37.152.18.211 22:14:20 20-04-2015

Ten cały sąsiad musi przeszczepić sobie mózg bo brak mu piątej klepki. Zero taktu, wyczucia i inteligencji. Grzesiek kochał swoją rodzinę nad życie, dzieci i żona byli dla niego całym światem, a dla nich całym swiatem był On! Ten sąsiad może sam siebie opisuje bo jest zakpleksionym idiotą , który zgrywa cwaniaka. !!!!

user
obserwator 94.40.74.10 23.04.2015

no tragedia straszna...i faktycznie pamięc o zmarłym trzeba uszanować, ale widzę że wiele osób tu nie znało jednak zmarłego ani nawet chyba jego żona, chyba że się ktoś pod nią podszywa...myslę że jedna osoba ma bardzo dużo racji w tym co napisała, ja również znam zmarłego powiem że dość blisko i mam troszkę inne zdanie, ale cóż w tej wiosce gdzie mieszkał wsród gówniarzy cpunów i alkoholików innym być nie można...spoczywaj w pokoju


user
........ 81.161.204.23 20:17:17 29-04-2015

taki komentarz i na końcu spoczywaj w pokoju.. bardzo taktowne LUDZIE WYJECHAŁ MU PIJANY ROWERZYSTA NA GŁÓWNĄ DROGĘ I DLATEGO ZGINĄŁ O CZYM WY PIEPRZYCIE!! CO WY ZA TEMATY PORUSZACIE ŻEBY CAŁKOWICIE DOPIER....Ć JEGO RODZINIE CZY JAKI H...


user