Życie Podkarpackie nr 46/2018 Życie Podkarpackie nr 46/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 321/2018, Sobota 17 listopada 2018 r., Grzegorza i Salomei
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl
Mikołaj rozdaje prezenty z Życiem: wejściówki na sale zabaw, bilety, książki
Coś dla małych – 26 wejściówek do sal zabaw! Coś dla starszych – książki Damy Polskiego Imperium.

✔ W Jupik Park w Galerii Sanowa dzieciaki mogą poszaleć na zjeżdżalniach, w basenach z piłeczkami i labiryntach. Atrakcje dla siebie znajdą tu zarówno mali majsterkowicze, kucharze czy lekarze. To tu rodzice mogą zostawić dzieci pod opieką i ruszyć na zakupy lub bawić się z nimi. Dla małych przemyślan mamy 5 godzinnych wejściówek oraz specjalny voucher na cały dzień!

 ✔ W jarosławskiej Sali Zabaw dla Dzieci „Dino” dzieci mogą spędzić przyjemnie czas, przedzierając się przez gęstwinę małpiego gaju, skacząc jak kangury na trampolinie. A gdy zmęczą się dzikimi harcami, mogą odpocząć, budując zamki i domki z dużych plastikowych klocków. Dla dzieciaków z Jarosławia i okolic mamy 20 godzinnych wejściówek!


Jeśli chcesz wygrać zaproszenie do wybranej sali zabaw, zadzwoń do nas dziś, 6 grudnia, o godzinie 14, pod nr 16 670 22 00 w. 10 i powiedz, w którym mieście chcesz spędzić czas ze swoją pociechą.Wygraj 1 z 3 książek Damy Polskiego Imperium


Najnowsza książka Kamila Janickiego, autora bestsellerowych Dam złotego wieku i Żelaznych dam. Damy Polskiego Imperium to święte królowe, które pokochały władzę. Gdy zabrakło dynastii, tylko one mogły zapewnić Polsce przyszłość. 


Kontynent pustoszony zarazą, jakiej ludzkość jeszcze nie widziała. Czasy naznaczone upadkiem najpotężniejszych rodów. Epoka potrzebująca prawdziwych bohaterek. Bez Jadwigi nie byłoby królestwa. Gdy męża wygnano z kraju, to na jej barki spadła walka o przetrwanie dynastii. Gdy zaś wróg stanął u bram Wawelu, ona osobiście dowodziła ostatnim bastionem Piastów. Elżbieta nie zasłaniała się żadnym mężczyzną. Straciła dłoń, broniąc rodziny przed atakiem oszalałego zamachowca. A gdy jej brat umarł, to ona stała się ostatnią nadzieją królestwa. I jedyną w historii Polski kobietą, która nikomu nie oddała choćby krztyny swej władzy. Jadwiga Andegaweńska po prababce odziedziczyła nie tylko imię, ale też hart ducha. Zrobiono z niej króla, licząc, że będzie bezwolną marionetką. Ale to ona utorowała drogę do polskiej potęgi.

Jeśli chcesz wygrać egzemplarz ksiażki Damy Polskiego Imperium, zadzwoń do nas 7 grudnia, o godzinie 14, pod nr 16 670 22 00 w. 10. Mamy 3 książki do rozdania!Już jutro bilety na Another Pink Floyd i Świetliki!0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 46/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium