Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2017, Wtorek 12 grudnia 2017 r., Adelajdy i Aleksandra
Opublikowano
Przemyśl, Ostrów
10,5 kilogramów i 117 centymetrów! Imponujący okaz szczupaka
Wędkarz Andrzej Gawlik może być z siebie wyjątkowy dumny. Taka ryba nie trafia się co dzień.
fot. zbiory własne
Szczupak złowiony przez pana Andrzeja.

Przemyślanin Andrzej Gawlik jest pasjonatem wędkarstwa. Będąc członkiem Koła Wędkarskiego „Wiarus” w Przemyślu, spędził z wędką setki godzin nad wodą. Jednak jeszcze nigdy nie udało mu się wyciągnąć z niej tak imponującego okazu, jaki trafił mu się kilkanaście dni temu na popularnej żwirowni w Ostrowie pod Przemyślem. Szczupak ważył 10,5 kilogramów i mierzył 117 cm! 

25 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
wkurzona 91.246.67.76 30.11.2017

brak słów ! i dlatego w tym kraju nigdy nic nie będzie skoro takie okazy dostają w łeb. 

user
Wkur.......ony 94.254.146.161 19:11:56 30-11-2017

Twoj kometarz jest z dupy. O ch........k Ci chodzi ?

user
Ehh 31.183.85.34 30.11.2017

Za miesiac bedzie obowiazywał zakaz zabierania takich ryb. "Mamuśka" zaikrzona już pewnie była.

user
Ja 188.147.233.250 30.11.2017

Wszystko pięknie ładnie tylko szkoda że fota koło domu a szczupak wypuszczony z pewnością przez dupe

user
Ziom 176.221.123.185 30.11.2017

Ch**j !! nie wędkarz !!

user
rybak z podhala 188.146.102.153 06:39:00 01-12-2017

To nie wędkarz!!!!

To zwykły MIęSIARZ!!!!

user
Pit 91.240.136.4 30.11.2017

Kolejny, który zapomniał aparatu i musiał przywlec do domu i zeżreć ... Brak słów. 

user
Mt 185.18.133.66 30.11.2017

Dokładnie. Na ryby  z aparatem  a nie  z rybą  do fotografa.  10kilowy szczupak  napewno  był  pyszny.  Smacznego panie  wędkarzu

user
mareczek69 100.11.250.74 01.12.2017

zrobiles focie, terz rybke oddaj wodzie! Tak zachowuja sie prawdziwi wedkarze! A jesli  ja pozarles to jestes sadysta, bandyta, zabojca, morderca , zarlorybem itp. A tak w sumie to jedz na wycieczke  na Floryde, moze wylowisz 4 fitera, ale bedziesz spierdalal ze az strach! Ha Ha Ha

user
Brak słów 31.183.94.224 01.12.2017

Pasjonaci wędkarstwa tak nie robią...!!!!! Brak słów taka ryba praktycznie nie nadaje się już do zjedzenia bo mięso jest przerośnięte..  Potem się dziwić dlaczego ryb nie ma...... Zapewne wszystko co pan złapie do wora leci bo po co wypuszczać

aga
aga 143.159.221.151 01.12.2017

Widziałem to zdarzenie kiedy prądem  potraktował   biedaka aż z wrażenia paszcze rozdziawił.  Nie powiem smacznego a może to że, żeby ci ość w gardle stanęła kanibalu.

user
wp 195.116.41.6 01.12.2017

Wszystkie stare dziadygi to mięsiarze i tyle w temacie tego tzw.wędkarza. 

user
Łukasz 77.253.161.42 01.12.2017

Kormoran Stary!!!!

aga
aga 143.159.221.151 01.12.2017

Popatrzcie na brzuch tego wędkarza  , na pewno już wcześniej zżarł kilka bo po czym by go tak wzdęło. Dobrze ze od 1 stycznia jest okres ochronny dla szczupaków bo takich dwóch wędkarzy to jak 100 kormoranów.

user
gość 83.31.187.214 02.12.2017

Poszedł na kotlety taki piękny okaz.

user
exe1899 81.161.203.104 02.12.2017

Szkoda że nie do wody wrócił ....;/ 

user
agent 83.24.29.30 02.12.2017

czy gość zastanowił się ile  dobrych genów  przeżywalności mógł dać potomstwu ten szczupak gdyby go wypuścił  myśle że raczej napewno nie nie ma co więcej komętowć zwykły ćwok

user
GRG 46.134.180.236 02.12.2017

Gratulacje !! Piękny okaz ..... !! A te komentarze masakra po to ryba jest, żeby łapać. A jak ktoś ma ochotę to zjeść!! 
Chciałbym dodać, że mięsiarze to tacy "wędkarze" którzy tłuką np 30 -40 dziennie karpi po pół kila i na kotlety.... !! a jak sobie człowiem weźmie raz na jakiś czas do zjedzenia to bidy w przyrodzie nie ma!
BRAWO!!!!! jeszcze raz!!

user
ww 81.161.203.147 03.12.2017

Wielka szkoda że ten szczupak nie został wypuszczony. To nie jest wędkarz ! Takich okazów jest coraz mniej. Brak słów...

user
agent 83.24.29.30 15:34:00 03-12-2017

ten gość siedzi na okrągło na rybach czyli co dzień chyba ze kapcia złapie bierze wszystko co złowi i ty go bronisz brawo !!!!!!!!!!!!!!!!

user
c 31.183.92.138 03.12.2017

Ryba jest piękna i pan wędkarz również, na pewno ryba  zjadała

wiele małych rybek, aż sama została zjedzona. Na tym oczku w lecie pływają ludzie z małymi dziećmi i na pewno nikt by nie chciał być pocałowany przez tego szczupaka.  Dziękuję od siebie przemyślanka Olga. Smacznego.

user
Jan 188.146.165.135 04.12.2017

to zwykły kłusownik. Każdy wędkarz wpuszcza złowione okazy.

user
DIFFO 185.25.123.45 05.12.2017

no to na WIGILIE MA RYBĘ Z GŁOWY ..

user