Życie Podkarpackie nr 02/2017 Życie Podkarpackie nr 02/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 17/2017, Wtorek 17 stycznia 2017 r., Antoniego i Rościsława
Opublikowano
Jarosław
Oddaj rzecz na licytację
– Każda rzecz jest cenna. Wszystkie przedmioty wezmą udział w licytacji, z której dochód w całości zostanie przekazany na rzecz dzieci niepełnosprawnych z naszej okolicy – mówi przewodnicząca Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Surochowie Monika Romaniec.

11 kwietnia w Surochowie o godzinie 19 odbędzie się bal charytatywny, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Surochowie. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Będzie można wziąć udział w konkursach, quizie losowym, posłuchać muzyki zespołu Libero Band, skosztować dań przygotowanych przez organizatorów, a także wziąć udział w licytacji przedmiotów wartościowych. Organizatorzy kierują więc prośbę do wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do akcji, by przekazywali cenne rzeczy, które mogłyby zostać wystawione na licytację w celach charytatywnych. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 601 971 594. Cena biletu to 70 zł. 

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Grześ 212.106.28.207 13.04.2015

Byłem, świetna impreza, przygotowana perfekcyjnie, trzeba kontynuować.  Bardzo fajny zespół i wiele osób które chciały pomóc, gratulacje dla Organizatorów.

nr 02/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy uważasz, że w placówkach handlowych powinien obowiązywać zakaz handlu w niedzielę?
  • Tak
  • Nie