Życie Podkarpackie nr 46/2017 Życie Podkarpackie nr 46/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 323/2017, Niedziela 19 listopada 2017 r., Elżbiety i Seweryna
Opublikowano
Przemyśl
Nowe fakty w sprawie pobicia znanego przemyskiego biznesmena. Podejrzany zgłosił się do prokuratury
W nocy z 15 na 16 września w jednym z przemyskich lokali doszło do awantury, której finał rozegrał się na ulicy nieopodal lokalu. W efekcie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu doznał znany przemyski biznesmen Krzysztof W.
fot. Aktron / Wikimedia Commons

Powodem awantury było prowokujące zachowanie Krzysztofa W., który zaczepiał gości i kulą bilardową uderzył w głowę ochroniarza. Po reakcji ochrony awantura przeniosła się na zewnątrz lokalu. Tam jeden z gości uderzył Krzysztofa W. tak mocno, że ten upadł, uderzając głową w twarde podłoże, w wyniku, czego doznał ciężkich obrażeń, które zagrażały życiu. Dziś poszkodowany nadal jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. Wtedy sprawcy nie udało się zatrzymać gdyż już następnego dnia był za granicą.

– Do prokuratury zgłosił się Mateusz Ż., który (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
? 185.25.123.198 02.11.2017
Znany przemyski biznesmen uderzył w glowe ochroniarza kula bilardowa czy kula do kregli?
user
Miror 185.18.133.29 02.11.2017

Biznesmen  (brak słów)  

user
Ktoś 94.40.75.201 20:08:21 02-11-2017
Jak z koziej dupy trąba ! 
user
gres 217.85.56.60 02.11.2017

znany przemyski biznesmen, hehehe

user
azzzzz 31.183.76.153 10:23:52 03-11-2017

Z czego znany? 

user
Ktoś 94.40.75.201 02.11.2017

A co on myślał, że całe życie będzie ludźmi poniewieral, że każdy da się wyzywać i traktować jak śmieć ? Setki razy słyszałam jak wyzywa swoje pracownice od najgorszych A wierzcie mi ze nie każda na to zaslugiwala, gdyby trafił na mnie na pewno dostał by po ryju. Nic dziwnego że nikt normalny nie chce u niego pracować. Jego zoneczka nie lepsza , kawał wrednej baby ! Nosi głowę Tak wysoko jak żyrafa A słoma jej z butów wystaje. Żenada !!!! Masę ludzi przez ich nielegalne interesy straciło rodziny, domy i życie ! Dlatego środkowy palec na nich ! <Fuck>

user
Lola 79.76.162.153 22:31:22 02-11-2017
Swieta prawda. Tez sie pod tym podpisuje. Burak I cham
user
DOC 94.40.33.161 08:54:00 03-11-2017

Dokładnie tak

user
*** 94.254.148.29 21:05:05 08-11-2017

No proszę! Zawiścia mi tu śmierdzi! Pewnie sama pracowałas patologiczna idiotko, bo inaczej nie powiem. Było się uczyć to nie musiałabyś pracować u niego? Teraz patologia dostała "lepsze zycie"500 +  i gwiazdorzy. Hmmm mąż przegrał,stracil dobytek tak mi przykro. Brawo za opisanie swojej historii. Wzruszyłam się  możesz teraz śmiało bić po ryju swojego za wybryki a innych zostaw w spokoju. Zajmij się swoim życiem bo raczej kolorowe nie jest.

Ps. <fuck>

user
art 46.174.211.30 02.11.2017

Zaden bisnesmen tylko facet od szemranych interesów.I to ma być temat na czołówkę gazety?

user
LILU 83.31.63.144 02.11.2017

KIEDYS KARMA WROCI

user
Lola 79.76.162.153 02.11.2017

Biznesmen hehe ladne jaja. Same lewe interesy. Cham, burak i prostak.

user
Nikt 83.31.38.151 03.11.2017

Buraczana prasa o buraczanym hohsztaplerze... Istny przecier buraczany

user
Wielbiciel 83.31.38.151 03.11.2017
A może zacznijmy tworzyć listę osób oszukanych przez przemyskiego "biznesmena"Mnie nie wypłacił pieniędzy za usługę jakieś 15 lat temu.
user
Alfred 31.183.90.100 03.11.2017

Dobrze mu tak ;) !

user
pikowatylowaty 80.52.145.9 03.11.2017

A czy Pan Biznesmen żyje ???

user
Alma 31.128.8.83 03.11.2017
Karma wraca...hi hi 
user
Pracownik biznesmena 31.128.8.83 03.11.2017
No niestety kto mieczem wojuje od miecza ginie .Tak koñczy się chamstwo traktowanie ludzi jak śmieci.To za wszystkich pracowników którzy w Wigilię i Wielkanoc musieli iść do pracy i zostawić swoje rodziny żeby Panu W podnieść budżet o 30 zł .Teraz sami się modlą zeby przeżył.
user
Marcelina 94.254.154.35 05.11.2017

Te  cham, może tylko być biznesmenem w Przemyślu. Prosty, bez żadnej szkoły, burak> dostał za mało za pogardzanie ludźmi. chociaż to ich wina. Wiedzą kim ten śmieć jest, po co się z nim zadają!

Sonda
Czy bierzesz udział w obchodach Święta Niepodległości?
  • Tak, zawsze
  • Tak, czasami
  • Nie, nigdy
nr 46/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium