Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 264/2017, Czwartek 21 września 2017 r., Hipolita i Mateusza
Opublikowano
Lubaczów
VII Ogólnopolska Akcja Krwiodastwa – MOTOSERCE 2015
Lubaczów po raz kolejny włącza się do Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE. Już 18 kwietnia krew będzie można oddać w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie.
www.lubaczow.pl
Akcja MOTOSERCE rozpoczyna sezon motocyklowy. Organizatorzy poprzez działania chcą zwrócić uwagę na brak cennego daru, jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas sześciu edycji MOTOSERCE w latach 2009 – 2014 udało się zebrać 18 320 litrów krwi.

W tym roku, w Lubaczowie  zbiórka krwi rozpocznie się w południe, o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie (ul. Rynek 26). Dla osób, które oddadzą krew przewidziane są pamiątki w postaci koszulek. Tradycyjnie o godzinie 13:45 odbędzie się Parada Motocykli ulicami miasta, poprzedzona mszą świętą podczas, której poświęcone zostaną maszyny uczestników parady. O godz. 14:00 rozpocznie się akcja na lubaczowskim Rynku, a w niej m.in.: konkursy dla motocyklistów i zebranych gości, atrakcje dla dzieci, pokazy ratownictwa oraz koncerty, a także mocna dawka hałasu i pozytywnej energii! Na scenie wystąpią takie zespoły jak Soul Assassins, S23, On/Off, Straight On, Backstage, Konflikt oraz gwiazda wieczoru – zespół Guitar Force. Podczas trwania akcji odbędzie się również premiera Cheyenne Bike – The Recidivist, otatuowanego motocyklu firmy Game Over Cycles oraz pokaz Stuntu, który wykona Kuba Radczak – streetbike freestyler.

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?
  • Są szokujące i takie powinny być reklamy prezentowane publicznie
  • Popieram ruch antyaborcyjny, ale takie wystawy powinny się pojawiać tylko w galerii
  • Tak wstrząsające reklamy nigdy nie powinny być eksponowane na ulicach
  • Nie mam zdania
nr 38/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium