Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Region, Podkarpacie
„Policjant, który mi pomógł” – zgłoś kandydata
Rozpoczęła się 8. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia.

Ideą konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza, znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą na adres: „Niebieska Linia”, ulica Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa do 31 maja 2015 roku. Kandydatury nadesłane po tym terminie zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu. W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcemy wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Kandydatów do nagrody spośród wszystkich zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia „Niebieska Linia”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie 8. edycji nastąpi pod koniec czerwca br. Laureaci konkursu nagrody odbiorą z rąk komendanta głównego policji i organizatora konkursu podczas obchodów Święta Policji, które odbędą się w lipcu br.

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kierowca 164.127.2.38 06.04.2015

głosuję na przemyską drogówkę, która bardzo mi pomogła i innym polując w krzakach. Plan mandatów musi być wykonany.

user
bolek 31.183.194.112 06.04.2015

To jam takiego jednego - oficer dyżurny KMP w Przemyślu, który dnia 27 marca 2015 o godz. 20:03 udawał, że przyjmuje zgłoszenie odnośnie parkującego na całej szerokości chodnika pojazdu a w rzeczywistości najbardziej interesowały go moje dane.  Skuteczność działań tego policmajstra przejawia się tym, iz po dziś dzień ludzie chcący korzystać z chodnika przy ul. Wyb. J.P.II muszą chodzić po trawie.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium