Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 265/2017, Piątek 22 września 2017 r., Tomasza i Maurycego
Opublikowano
Przemyśl
Pirat drogowy omal nie zabił pieszej na pasach [WIDEO]
Zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenia pojazdu mechanicznego bez uprawnień, usłyszał kierujący hondą civic.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. tuż po godz. 12 na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, 20-letnia kobieta przechodziła z prawej strony na lewą. Przed „zebrą” na prawym pasie zatrzymał się samochód osobowy i autobus MZK. W czasie, gdy piesza znajdowała się już po lewej stronie, na przejście z dużą prędkością wjechał kierujący hondą civic. Kobieta odskoczyła na chodnik i tylko dzięki temu uniknęła potrącenia. Pirat drogowy nie zatrzymał się i odjechał. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu we wspomnianym autobusie.

Pokrzywdzona tego samego dnia zgłosiła się do komendy w Przemyślu przekazując funkcjonariuszom numer rejestracyjny hondy. Jednocześnie wpłynęło do nich nagranie z kamery.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą zdarzenia był 35-letni mieszkaniec Przemyśla, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do czynu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Żróło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/
26 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
moj 46.148.148.41 14.09.2017

5 lat kamieniołomu!!

user
re 5.173.170.3 14.09.2017

Ma dziewucha refleks

user
dd 31.183.0.151 14.09.2017

Brawo MZK

user
JDM 31.182.55.131 14.09.2017

Hondy k******a, trochę szacunku.

user
czerupa 84.10.223.118 14.09.2017

>>nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do czynu.<<
A samochód posiada?

Jeżeli to tatusia to dlaczego tatuś jeszcze nie siedzi?

user
PanKot 31.0.125.66 19:01:09 14-09-2017

Czerupa czytaj ze zrozumieniem ,jakiego tatusia przecież gość ma 35 lat a nie 20 i usłyszał już zarzuty.

user
czerupa 84.10.223.118 19:07:02 14-09-2017

>>jakiego tatusia przecież gość ma 35 lat a nie 20 i usłyszał już zarzuty.<<
No właśnie czytaj ze zrozumieniem!
Skoro nie ma uprawnień nie powinien mieć swojego samochodu czyli jechał nie swoim autem - kto mu je dał?

Facet 35 letni jak najbardziej ma przecież tatusia chyba że sierota, więc kto jest właścicielem tej hondy i dlaczego jeszcze nie siedzi ten "tatuś" jeżeli dał debilowi potencjalne narzędzie zbrodni?

user
dzek 91.224.192.164 21:45:52 14-09-2017

a to już nie można kupić sobie samochodu nie mając prawka? można.


nie jest wyszczególnione czy kiedykolwiek je miał, ale jeżeli komuś odbiera się prawko, a nie ma sądowego zakazu prowadzenia pojazdów - to za jazdę bez prawka potem jest "tylko" 500zł. Dlatego wiele osób jeździ bez

user
max 109.243.133.49 21:49:07 14-09-2017

Czerupa. Przecież mógł sobie kupić ten samochód, przy sprzedaży nikt nie sprawdza uprawnień. 

user
czerupa 84.10.223.118 21:52:59 14-09-2017
>>a to już nie można kupić sobie samochodu nie mając prawka? można.<<
Pewnie że można - nawet 300 i codziennie patrzeć sobie na nie przez szybę - idiotów nie brakuje.
user
Grt 83.31.183.96 14.09.2017

Ten samochód wcześniej też się nie zatrzymał przed przejsciem

user
M 84.10.8.98 14.09.2017

hmm... niezła sarenka >:-)

user
leklerk 185.25.123.187 14.09.2017

Czy debile   rodzą się na drzewach czy dojrzewają ?

Czy powinno się ich zrywać wcześniej czy pozostawić aby tak wisieli aż zgniją?

user
Fiat 94.40.75.203 14.09.2017

Niestety taka jest prawda na Mickiewicza połowa ludzi pędzi a są tam aż trzy przejścia. Policja niestety za rzadko się tam ustawia. 

user
Audi 31.0.126.210 14.09.2017

Idiotko czerupo nie musisz mieć PJ by mieć samochód każdy odpowiada za siebie a co do aut debilko to ten gość ma ich ze 300 sztuk mieszkasz tumanico w Przemyślu trzeba z czegoś żyć 

user
czerupa 84.10.223.118 21:49:08 14-09-2017

Sam jesteś idiotą, skoro nazywasz się nazwą auta nie potrafiąc wymyślić w miarę normalnego nicku nawet.

user
gavroche 193.59.36.111 23:17:24 14-09-2017

Grzeczniej pedale z kałdi

user
Decyk 2.127.23.198 14.09.2017

A co z wcześniejszym piratem ? Powinno być 10 pkt.i 500 zł mandatu !!! Tym policja też powinna się zająć !!! 

user
spp 31.128.21.66 14.09.2017

Przed przejściami powinno się postawić progi zwalniające i by było bezpieczniej. Ale, oczywiście nasze władze tego nie zrobią bo "święta przepustowość" ucierpi...

user
a 94.40.44.230 09:09:33 15-09-2017

no i korki murowane, 

user
spp 31.128.21.66 10:00:29 15-09-2017

Na Mickiewicza i tak są korki prawie cały czas.

user
ktos mogl zginac 31.128.20.48 15.09.2017

po prostu jechał za szybko , mógł się zagapić, autobus zasłonił pieszego, a on nie zdawał sobie sprawy, dlaczego auta po lewej się zatrzymały przed pasami, bo przecież nie ma nawet prawa jazdy -> cała sytuacja, najważniejsze ze wie gdzie jest gaz

user
:) 31.128.20.48 09:58:20 15-09-2017
po prawej*
user
spp 31.128.21.66 10:02:53 15-09-2017
No to teraz po prostu pójdzie siedzieć. Cała sytuacja.
user
Spectre 5.174.14.139 16.09.2017

Karą powinna być  dziesięciokrotna wartość samochódu, oraz ciężka fizyczna praca w zakładzie karnym,w okresie pół roku. Właściciel samochodu jeśli nie zgłosił kradzieży powinien również dostać karę pieniężną w tej wysokości. Wtedy naprawdę nieliczni jeździli by bez uprawnień. 

user
abc 83.28.253.155 16.09.2017

Dziewczyna naprawdę miała refleks! Inaczej strach myśleć jakby się to skończyło ! 

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?