Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Jarosław
Maraton zumby i pokaz Kamila Selwy na rzecz Marysi Knap [PROGRAM]
Charytatywny Maraton Zumby Fitness & Latino Fitness połączony z loterią fantową odbędzie się w niedzielę, 17 września, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.
fot. Barbara Brzezińska / UM Jarosław

– Program jest taki: zaczynamy o godzinie 16, około 17 będzie pokazowy trening Kamila Selwa. Przed godziną 18 występ saltatio, a w miedzy czasie na małej hali Kamil Selwa będzie udzielał indywidualnych rad, można się też zapisać się na indywidualny trening. Następnie losowanie nagród pośród uczestników maratonu – opowiada jedna ze inicjatorek akcji Ela Graboń.

Maraton poprowadzą 
instruktorki Latino Fitness i Zumba Fitness: Anastazja Bieniasz i Anna Aksamit z Jarosławia, Paulina Laska z Przeworska, Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego, Katarzyna Kubicka i Katarzyna Kaszycka z Przemyśla oraz Monika Świder z Rzeszowa i Katarzyna Szmuc z Albigowej.

Marysia Knap urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku krzyżowo- lędźwiowym i nie czuje nóżek. Choroba, z którą się zmaga, wymaga kosztownego, systematycznego leczenia oraz rehabilitacji, które dadzą szansę na pobudzenie uszkodzonych nerwów. Leczenie komórkami macierzystymi daje nadzieję, że dziewczynka będzie miała czucie w nogach. Informacje o jej walce z chorobą można znaleźć na

https://www.siepomaga.pl/maria-knap#sms_popup.

Historię choroby Marysi, postępy w jej leczeniu, inicjatywy podejmowane na rzecz dziewczynki można też śledzić na profilu społecznościowym POMOC DLA MARYSI KNAP.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium