Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 265/2017, Piątek 22 września 2017 r., Tomasza i Maurycego
Opublikowano
Przemyśl, Region, Polska, Ukraina, Słowacja, Czechy
Tropy gangu narkotykowego prowadziły do Przemyśla [WIDEO, ZDJĘCIA]
Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Centralnego Biura Śledczego Policji, we współpracy ze służbami z Czech, Słowacji, Ukrainy oraz z Europolem, rozbili międzynarodową zorganizowaną grupę przestępczą. Zatrzymano 44 osoby, z czego aresztowano 19. Są wśród nich farmaceuci i właściciele aptek z Przemyśla.

W ubiegłym tygodniu w Przemyślu rozeszła się wieść, że do kilku aptek weszli funkcjonariusze CBŚ. Był to jeden z etapów likwidacji międzynarodowej grupy przestępczej.

– Cała sprawa zaczęła się rok temu – mówi mjr Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy BiOSG. – Przestępczy proceder rozpoczynał się w Przemyślu. Tu w miejscowych aptekach pozyskiwano leki zawierające pseudoefedrynę. Lekarstwa wyprowadzano z aptek i punktów aptecznych, fałszując paragony oraz (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
pp 156.67.127.235 05.09.2017

Ojooj to skończyło się eldorado Państwa C

user
asx 83.27.69.58 22:37:26 05-09-2017

A ty z jakiego  państwa, ćwoku?

user
Xxx 217.96.212.163 05.09.2017

Mało im było kasy to się doigrali. Szkoda tylko dziewczynki bo synuś tez pewnie taki sam

user
fb 94.254.150.59 22:59:29 05-09-2017

opieka socjalna się zajmie, bo rodzina kęnsków seniorów też sądownie karana za długi , komornik mieszkanie sprzedał wierzycielowi i mieszkają na koszt przemyślan na Grunwaldzkiej

user
Gtxh 81.161.205.181 16:15:19 06-09-2017

Moze braciszek pomoze

user
Srs 86.148.220.19 05.09.2017

Teraz wszystko dalej wroci do dilerow bo pieski tskie msjs uklady teraz z nimi a ludzie i tsk sa slepi i tepi bo tego nie rozumieja. Policjs sie cieszy ze msja kase i sie podzirla a towar sprzedadza.

user
Legia 83.22.247.77 05.09.2017

Kiedy Chomę tak pokręcą w Kajdany?

user
Łódź gjlpihgcc 185.38.225.3 05.09.2017

Po ostrowie powinni poszukac dobrze 

user
David 185.38.225.5 06.09.2017
Niech poszukają MILIARDA ZŁOTYCH!!! z dotacji EU !!! Ktory się  gdzieś w Przemyślu  zgubił ... .. 
user
jolo 31.183.6.78 06.09.2017

Niezłe manufakturki niektórzy mieli po piwnicach i poddaszach prywatnych domków. Chemicy, to zdolne bestie. Farmaceuci to kombinatorzy od zawsze. Pozdrawiam jednych i drugich ;-))

user
ghfrdes 5.173.242.58 06.09.2017
CBA bada w jaki sposób przejmowano pożydowskie kamienice w Przemyślu
user
minchia bella 185.18.133.85 07.09.2017

Tak jest i będzie i było na tym świecie ze ludzie się nawzajem mordują biją kłócą kradną robią przekręty itd.itp.Nie ma dziwoty  tak sizesię.dzieje.Skoro parlament sejm i inni tego typu ludzie robią gorsze przekręty aleb ich nie spotka nigdy żkara kara.No coz tak jest było ibędzie.Jak dla mnie nic nowego!!!!!

user
BHP 94.254.150.49 09.09.2017

Bardzo dobrze  sie kurwy za robote wezmą a nie niszczenie społeczeństwa! 

user
Cezar 195.62.64.202 15.09.2017

Czy aresztowany tez brat Magdy Łukasz ?

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?