Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
G&K Estate – Twoja prawa ręka do nieruchomości
Szukasz mieszkania, domu, działki? Chcesz sprzedać albo wynająć własne 4 kąty? Zwróć się do biura nieruchomości. O tym, czym się zajmuje Firma Nieruchomości Kurpiel, rozmawiamy z właścicielką Małgorzatą Kurpiel.

Firma Nieruchomości Kurpiel jest ogólnopolską agencją pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Czym się zajmuje?

– Przeprowadzimy sprzedaż/zakup od początku do końca: zweryfikujemy oferty od strony prawnej, sprawdzimy stan prawny nieruchomości, pomożemy w finansowaniu stronie kupującej, dokonamy depozytu zadatku, przeprowadzimy negocjacje. Doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją profesjonalnej obsługi w przyjaznej atmosferze. Priorytetem – zadowolenie i satysfakcja klienta. Najcenniejszym wynagrodzeniem – jego rekomendacja. Uczestniczymy w negocjacjach oraz sprzedażach przy najbardziej skomplikowanych sprawach. Staramy się zminimalizować konieczność zaangażowania stron, dbając równocześnie, aby proces transakcji był całkowicie dla nich rozumiały.

 

Zajęła się Pani pośrednictwem w 2004 roku. Co było potem?

– Podjęłam współpracę z klientami, deweloperami i podmiotami finansowymi. Zdobyłam licencję pośrednika obrotu nieruchomościami i ukończyłam studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości oraz sporządzania świadectw energetycznych. By zapewnić kompleksową obsługę klientom, którzy chcieli uzyskać kredyt hipoteczny, zaczęłam prowadzić pośrednictwo finansowe Galicja Finanse. Przez lata działałam w spółce, która stała się rozpoznawalna na przemyskim i jarosławskim rynku przedsiębiorców.

 

W tym roku, 2017, powstała nowa marka – G&K Estates. Czym się różni od swojej poprzedniczki?

– G&K Estates stworzyliśmy na bazie Nieruchomości Kurpiel i pośrednictwa finansowego Galicja Finance. Dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami sprzedażowo-marketingowymi, by łącząc doświadczenie i świeże pomysły, świadczyć profesjonalne usługi. Działalność biura wychodzi poza rynek przemyski. Rozrasta się o oddziały w Jarosławiu i Krakowie. W trakcie tworzenia jest oddział rzeszowski. W niedalekiej przyszłości powstanie flagowy punkt w stolicy.

 

Firma Nieruchomości Kurpiel współpracuje także z lokalnymi deweloperami, którzy realizują nowoczesne inwestycje w Przemyślu i okolicach.

– Tak, ale nie tylko. Współpracujemy z 93 wiodącymi deweloperami w dużych aglomeracjach miejskich. Narzędziem ułatwiającym klientom zapoznanie się z ofertą biura jest intuicyjna, responsywna strona internetowa www.kurpielnieruchomosci.pl.

 

Aby realizować wszystkie te przedsięwzięcia i zapewnić najwyższą jakość usług, potrzebny jest zespół specjalistów.

– W oddziale przemyskim przy ul. Jagiellońskiej 12 od lat pracuje sześć osób. Ja jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości oraz osobą odpowiedzialną za przeprowadzanie negocjacji. Mój mąż Robert zajmuje się organizacją firmy oraz pośrednictwem. Maciej Klepacki to broker nieruchomości i administrator. Piotr Kazienko – broker nieruchomości i koordynator oddziałów G&K Estates. Elżbieta Zając – broker nieruchomości. Agnieszka Kornak – specjalista ds. finansowych. W oddziale jarosławskim przy ul. Jana Pawła II 8 organizacją firmy zajmują się Edyta Niezgoda-Gajdzik – broker nieruchomości, specjalista ds. finansowych – oraz Renata Niemiec – broker nieruchomości, specjalista ds. finansowych. Obie na jarosławskim na rynku nieruchomości działają od lat, więc dobrze poznały jego specyfikę. Każdy specjalista przechodzi szereg szkoleń i spotkań aktualizujących bieżącą sytuację rynkową. Może zdobywać dodatkowe uprawnienia, tj. certyfikaty energetyczne, licencje, aby fachowo obsłużyć klienta w każdej sferze. Profesjonalizm i kompleksowa obsługa zapewniły silną pozycję naszej firmie, a klienci zyskują bezpośrednio do niego przydzielonego opiekuna, który zawsze jest do dyspozycji klienta.

 

Firma oferuje też dodatkowe usługi.

– Firma Galicja Finance prowadzi stałą współpracę z 23 bankami w Polsce, dzięki czemu klienci w jednym miejscu mogą nabyć nieruchomość i otrzymać pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Dodatkową gałęzią naszej działalności jest zarząd i administracja Wspólnot Mieszkaniowych oraz nieruchomości prywatnych. Dbamy o sprawne funkcjonowanie nieruchomością oraz finansową i urzędową dokumentacją tych podmiotów. Aby zadbać o skuteczne rozwiązywanie zagadnień i problemów pod względem prawnym, współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych Tokarczyk i Partnerzy. Zapewniamy więc bezpieczeństwo i transparentność transakcji pod każdym względem! Zapraszamy do naszych oddziałów – znajdziecie Państwo usługi na najwyższym poziomie.

4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
aga
aga 91.125.78.161 06.09.2017

Mam pytanie do Małgorzaty Kurpiel , czy przypadkiem pierwsza litera loga firmy G & K nie kryje w sobie nazwiska znanej radczyni prawnej  pani Alicji Galiszkiewicz ?   oto link; http://www.nieruchomosciprzemysl.pl/pl/o_firmie/


Jeżeli podejmuje się pani na wywiad , to należy przekazać czytelnikom  cała prawdę   historii firmy i jej założycielach czy też wspólnikach ?  ponieważ wzbudza to zaufanie wśród potencjalnych klientów .  Analizując tę wypowiedź  odnoszę wrażenie że znaczenie słowa  "prawda "  ma wiele znaczeń czyli dzieli się na : prawda, cała prawda i gówno prawda.

Nie sadzę żeby pani zamiarem było ukrywanie czegoś  lub kogoś ale to co mi wiadomo  Przemyśl jest nie dużym miastem i wszyscy o wszystkim i o wszystkich wszystko wiedzą ponieważ specyfika małych miasteczek jest wyjątkowa.


Cytat;

Czasami ludzie potkną się o prawdę. Ale prostują się i idą dalej, jakby nic się nie stało.


Autor: Winston Churchill
user
yujhtgrfe 5.173.242.58 06.09.2017
CBA bada w jaki sposób przejmowano pożydowskie kamienice w Przemyślu
user
aga 91.125.78.161 09:13:38 07-09-2017

A no to wiadomo już o co chodzi . Jak sadzę kilku notariuszy jak i kilka osób z grona palestry sędziowsko adwokacko prawniczej z terenu Przemyśla ma lęki poty nocne . No nareszcie.

user
aga 91.125.78.161 09:27:39 07-09-2017

Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.

nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium