Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 265/2017, Piątek 22 września 2017 r., Tomasza i Maurycego
Opublikowano
Przemyśl
Boiska do siatkówki przy kładce. Sukces czy porażka? [WIDEOSONDA]
Na budowę 2 boisk do siatkówki miasto przeznaczyło 38 tys. zł. Co na temat inicjatywy myślą przemyślanie?
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Liki 94.254.149.74 04.09.2017

Boisko na ktorym nikt nie gra

user
Max 94.254.144.150 11:58:53 04-09-2017

Ja byłem ostatnio w piątek wieczorem na obu boiskach grały osoby!inicjatywa wydaje mi się słuszna chodź spóźniona odnośnie tego sezonu i można było ją jeszcze bardziej oddalić od obecnego obok lokalu....

user
Legia 94.40.33.224 04.09.2017

A co będzie gdy woda w sanie będzie wyższa? A zdarza się to średnio co dwa lata.  Piasek zostanie wymyty... Czy ktoś o tym pomyślał?

user
Robert 31.2.41.195 13:55:34 04-09-2017

Po powodzi choć na chwilę będą miejsca pracy przy remoncie. Nowy basen też ma powstać na terenie zalewowym. A miasto Przemyśl zwie się.

user
Przemyslanka 83.31.95.185 17:49:33 04-09-2017

Oczywiście - dlatego byliśmy jako (niektórzy) radni - przeciwni tej inwestycji. Al;e koalicja wiedziała lepiej tzn. wiedziała że ma zagłosować "na plus" i tyle z rozsądnego przedstawiania  faktów według zdrowego rozsądku.

user
zenek 62.45.12.204 04.09.2017

mam na imie Zenek chuj nie uzywane koszty wyjebane bo kazdy musi przeciez zarobic na inwestycji sranie do piasku czworonogow i 1000 kapsli po piwie w tej jebanej piaskownicy i jak wpuscic tam dziecko zeby poodbijalo pilke no kurwa zenada ale jaki zarzad takie atrakcje tak samo ten zjebany wodny plac na chuj to komu potrzebne bylo raz wybralem sie z dzieckiem i powiedzialem nigdy wiecej stare dziady przychodza umys sie i zrobic pranie za 5 zlo kurwa to mialo byc dla dzieci a kozystaja starzy ludzie do chuja nawet widzialem jak stary dziadek stal cieszyl ze sie woda leje a zalatwiam na stojaco potrzebe do chuja ludzie gdzie my zyjemy

user
Tom 83.28.67.137 04.09.2017

Mysle,że nalezało by jeszcze obstawic to coś oknami plastikowymi i było by super

user
kar 79.184.80.8 04.09.2017

Ruch jak na marszałkowskiej na tym boisku. mysle, ze za dwa lata na obok boiska pojawią sie leżaki i nikt nie bedzie pamietał że to jest miejskie boisko.

user
Janusz 185.38.225.7 04.09.2017

Bardzo mądre wypowiedzi młodych ludzi, inwestycja jak najbardziej udana, za moich czasów takich rzeczy nie było w Przemyslu.

user
Grażyna 31.128.22.8 04.09.2017

Fajni chłopcy, fajne klaty

user
G 178.235.43.118 04.09.2017

dobry pomysł

user
Beti 94.254.144.134 04.09.2017

Bardzo spóźniona inwestycja!!! 

user
asdf 5.173.242.58 04.09.2017

Inwestycja spóźniona o 30 lat .

user
przemyski obserwator 217.96.202.19 05.09.2017

No cóż gdyby poprawiono stan nawierzchni parkingu na Pl. Rybim , gdyby wreszcie dokończono ten wstrętny  niby zielony rynek , gdyby z budy - bunkra na zjeździe narciarskim zrobiono porządny ? , gdyby uporządkowano handel na Sportowej i te wstrętne bazary przypominające  raczej arabskie i cygańskie slamsy,  gdyby wreszcie  coś wreszcie zrobiono z parkiem na  Jagiellońskiej zwanym dawniej "Małpim Gajem" gdzie od ponad 20 lat miała powstać galeria a jest gówno do dosłownie gołębie i ludzkie odchody, gdyby  wybudowano przynajmniej  jeden basen otwarty dla ludzi a nie picowano o zespole basenów  za niemal 50 mln. (już wydano 300 tys.zł na projekt tych basenów ) zobaczymy co z realizacją, gdyby światło elektryczne na Czuwaju przynajmniej  raz zaświeciło  w trakcie meczu , gdyby na tej Polonii wreszcie zrobiono przynajmniej  porządne trybuny , gdyby otwarto przynajmniej 1 kasę biletową na dworcu PKP w nocy ( o zagospodarowaniu tego dworca nie wspominam ), gdyby , gdyby , gdyby.........wtedy zgadzam się na "wątpliwe" potrzebne te boiska nad Sanem.  Piszę w skrócie o drobnicy , duperelach , o rzeczach poważnych jak inwestycje i miejscach pracy dla młodych ,  renowacji kamienic i całych połaci  zaniedbanej mieściny celowo nie wspomnę bo to za wysokie progi na Chomy i tych kolejnych bezradnych rad nogi. Na koniec gdyby.... przestał wkurwiać ludzi ten zmałpowany po Rzeszowie hejnał który gra coraz bardzie żałośnie.

user
Lein 94.254.242.55 05.09.2017

Nie udane inwestyce zeby poplywac potrzeba jechac do innego miasta zrobic cos z sensem a nie wysypac pieniadze do piasku przyjdzie powodz i zmyje wszystko powodzenia w graniu w siatkowke

user
Volleyball 86.95.91.185 22:17:51 07-09-2017

Witam.

Gram w siatkówkę  już od 17 lat z czego od 12 w Przemyślu 

Boiska to super inwestycja tylko jak pisalem juz wcześniej o 10 lat za pòźno. Siatkówka w Przemyślu umiera tak jak nasze miasto. Zawsze inwestowało się  w  piłkę nożną albo kosza a o siatkówce wsyscy zapomnieli. Jasne ze ucieszyl by mnie aquapark....nawet taki ja ma Jarosław.....bo go ma....a my nie ale pamietajmy ze sport to zdrowie i trzeba wspiereac wszelkie inicjatywy z tym związane.

user
Przemyślanin 89.64.25.191 17.09.2017

za 20k zrobiłbym te dwa boiska z ucałowaniem ręki....

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?