Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 176/2018, Poniedziałek 25 czerwca 2018 r., Łucji i Wilhelma
Opublikowano
Jarosław
Chciał wręczyć łapówkę funkcjonariuszowi Straży Granicznej
32-letniemu Ukraińcowi zatrzymanemu w poniedziałek w Łukawcu koło Lubaczowa groziła kara grzywny za przewóz 16 paczek papierosów i 4 litrów wódki bez polskiej akcyzy. Mężczyzna chcąc uniknąć kary zaproponował 50 zł łapówki. Dostał za to rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.
Funkcjonariusze Straży Granicznej znaleźli przemycany towar podczas kontroli drogowej. Jego właściciel chcąc uniknąć kary wybrał niezbyt właściwy sposób. Zamiast grzywny sprawa trafiła do prokuratora, a jej finał okazał się znacznie dotkliwszy.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Paulina 31.61.136.191 31.03.2015

Jakiś czas temu czytałam o klastrach biznesowych. niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe..

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium