Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 265/2017, Piątek 22 września 2017 r., Tomasza i Maurycego
Opublikowano
Pod prąd na podprzemyskim rondzie [WIDEO]
Kolejne nagranie z samochodowego wideorejestratora uwieczniające kierowcę, dla którego organizacja ruchu na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym jest wciąć tajemnicą. Rondo w Aksmanicach.
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kierowca 156.67.113.162 17.07.2017

"baba" za kierownicą, jakoś mnie to nie dziwi

user
Ann 94.40.75.203 12:57:44 17-07-2017

Niejedna "baba" jest lepszym kierowcą od niejednego "chłopa.

Tak się składa, że "babą" będąc jeżdżę bardzo dużo i obserwuję koszmarne zachowania zarówno w jednym, jak i drugim przypadku.

Brawura natomiast, do domena chłopów i najczęstsza przyczyna wypadków :-)

user
Wojtas 185.25.123.199 17.07.2017

A tam to normalne jest wiem bo codziennie tamtędy jeżdżę 

user
loloko 31.128.22.10 17.07.2017

tragedia ludzie sa tacy glupi co niektorzy ze szkoda gadac

user
kasander 84.10.223.118 17.07.2017

No bo kto to widział żeby na wsi robić rondo - jak widać, bez sensu.

user
barbara 81.161.203.149 22:27:42 18-07-2017

jak widac to beznadziejny kierowca, a rondo akurat w tym miejscu było potrzebne

user
Ed 5.173.133.19 17.07.2017

W Żurawicy koło kościoła też widzialam jak jeden "miszcz" jechał pod prąd. Kompletny brak wyobraźni. Tak jak włączanie lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo - na Lwowskiej co drugi tak wjeżdża, potem migacz w prawo... Trzeba uwazać

user
juzia 31.128.22.83 18:51:02 17-07-2017
Według przepisów tak można chodż nie jest to konieczne
user
kasander 84.10.223.118 19:36:50 17-07-2017

>włączanie lewego kierunkowskazu przed wjazdem na rondo<
No i jest baba
>>juzia: Według przepisów tak można chodż...<<
Nie dość, że nie ma pojęcia o przepisach to jeszcze nie ma pojęcia o poprawnej polszczyźnie.
No i takie właśnie juzie jeżdżą a my się potem dziwimy.

user
Ed 5.173.133.19 18:52:17 18-07-2017

Juziu a logika jest taka że skoro wjeżdżasz na rondo to autonatycznie masz do wyboru jechać prosto (czyli kręcić się mozesz w kółko na rondzie) lub skręt w prawo żeby z ronda zjechać. Więc po kiego kija ten migacz w lewo?  Gdzie, na wysepję wjedziesz w lewo??? 

user
Ed 5.173.133.19 18:53:42 18-07-2017
Tak, jestem babą! I co?
user
Heniek 188.146.130.215 17.07.2017

Za chwilę nowe rondo turbinowe przestanie być bezkolizyjne ;) Byłem świadkiem jak gość jadący od strony obwodnicy jechał w kierunku miasta. Zająl prawy pas z nakazem jazdy na prawo i pociął prosto zjeżdżając jeszcze przy tym w prawy zjazd będący zjazdem dla tych co jada od Armii Krajowej na prawo

user
Tomek 83.161.155.118 16:34:12 17-07-2017

Mieszkam w Holandii i tutaj na rondach turbinowych często dwa pasy ruchu oddziela krawężnik, wysepka,  więc nie ma zazwyczaj szans zmiany pasa ruchu w trakcie jazdy po rondzie

user
dd 94.40.33.224 18.07.2017

W pierdziszewie kto buduje ronda  

user
adc 94.40.33.224 18.07.2017
W Przemyślu  na serpentynach gość jechal do miasta środkowym pasem  cudem udalo mi się uniknąć czołówki   zdziwiony pytal kiedy  zminili  tu  oganizacje ruchu
user
Anonim 81.161.203.114 18.07.2017

Melepety każdy z was coś dodaje obraża a sami jezdzicie jak chcecie taka prawda ja na rondzie tez jeżdżę jak chce ale obserwuje otoczenie co i jak a jak jakiś oszołom nie zna się na jeździe to mniej odda idrazu piwko milicji !!! Każdy z nas łamie przepisy taka prawda !!!!!!!!

Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?