Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
1. w Przemyślu turniej CrossFit!
16 lipca w Galerii Sanowa odbędzie się pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE. Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zawody podzielone zostaną na 2kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout’y. Będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwuboj olimpijski, gimnastyka, cardio).

Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz inne niespodzianki dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju.

Dla najmłodszych sportowcach powstaną sportowe miasteczko i strefazabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.

– Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie – zaprasza marketing manager Monika Rokita.

 Zapisać się można, wysyłając zgłoszenie na adres openfit@gmail.com.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium