Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Jarosław, Korczowa
Wpadli złodzieje felg
17 sztuk aluminiowych felg o wartości 1800 zł – tyle ukradli w sumie dwaj obywatele Ukrainy w wieku 22 i 24 lat. Dzięki sprawnej współpracy pograniczników z Korczowej i policjantów zostali zatrzymani podczas próby przekroczenia granicy.
fot. KPP Jarosław
Podczas kontroli audi A6 odnaleziono 2 komplety skradzionych felg.
Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży mienia. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Ukraińcy wpadli po tym, jak jeden z mieszkańców podjarosławskiej miejscowości kilka dni temu zaalarmował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu o tym, że z jego posesji znikły aluminiowe felgi. Zgłaszający kradzież podał policji informacje o samochodzie, którym poruszali się sprawcy. Natychmiast we wskazany rejon udały się policyjne patrole. Sprawdzano też drogi wyjazdowe. Z uwagi na to, iż brano pod uwagę, że sprawcy kradzieży mogą chcieć wyjechać z kraju, nawiązano też kontakt z placówką Straży Granicznej. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Mężczyźni podejrzewani o kradzież, podróżujący srebrnym audi A6, zostali zauważeni przez funkcjonariuszy SG, a po kontroli pojazdu, w którym odnaleziono 2 komplety felg, zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Znalezione felgi okazały się tymi skradzionymi z podjarosławskiej posesji i zostały zwrócone pokrzywdzonemu.
 
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Polak 94.254.145.40 07.07.2017

Ukraińcy już pokazują na co ich stać.. Mamy z nimi tak samo przeje.....e  jak na zachodzie z brudasami,  to dopiero początek..fałszywy naród, a nasz kochany rząd im pomaga, ten naród nigdy nie będzie normalny. 

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium