Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Pomagamy „informatycznie” każdemu!
ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. Ośrodek Terenowy Przemyśl. Lokalizacja naszego biura znajduje się przy ulicy Asnyka 4. Pomagamy klientom z sektora biznesowego, administracji publicznej oraz medycznego i usług szkoleniowych. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, czyli mikro-biznesach. Naszym mottem jest pomaganie każdemu bez względu na wielkość i skalę prowadzonej działalności.

Nasza specjalizacja


Ośrodek, którym kieruję, specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu systemów informatycznych. Jednym z nich jest popularne oprogramowanie do prowadzenia firmy oraz biura rachunkowego Comarch ERP Optima. Tworzy je nasz partner biznesowy firma Comarch S.A.

Mamy do wyboru wersję on-premise, czyli stacjonarną oraz wersję cloud dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Tutaj klient może liczyć na naszą kompleksową obsługę. Instalację/wdrożenie, migrację danych z innych systemów, szkolenie z obsługi i stałą opiekę serwisową.

Mając na myśli kompleksowe podejście oprócz samego wdrożenia, dostarczamy oprogramowanie wraz z niezbędnym sprzętem. Od serwerów dedykowanych zaczynając, a kończymy na wyposażeniu biura w komputery, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne. Tutaj mamy możliwość dzierżawy i leasingu urządzenia.

Wyposażamy klientów też w materiały eksploatacyjne (tj.: papier, tonery, tusze itp.). Oprócz wymienionego wyżej systemu (oprogramowania) wdrażamy również inne systemy. Dla aptek, gabinetów lekarskich, przychodni oraz do prowadzenia poszczególnych referatów w urzędach administracji publicznej.
 

 Co jeszcze znajdziemy w naszej ofercie?


W naszej ofercie znajdziemy aplikacje mobilne tworzone na zamówienie. Nie chodzi tylko o aplikacje na telefon. Mówimy o aplikacjach takich jak strony www z pełnym hostingiem. W tym własna poczta e-mail, przestrzeń dyskowa, backup oraz proste sklepy internetowe. Ze sprzętu, który oferujemy i wdrażamy, warto jeszcze wspomnieć o branży turystyczno-gastronomicznej.

Klientom oferujemy i instalujemy sprzęt wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Sprzęt to kasy fiskalne, drukarki fiskalne, bileterki, terminale POS., wagi elektroniczne i inne urządzenia wspierające handel. Dodatkowym elementem, który może przesądzić o współpracy z nami, jest budowa sieć Wi-Fi oraz instalacji monitoringu i systemu kontroli dostępu. Jako kolejny element naszego kompleksowego podejścia do klienta.

Mając na uwadze nie tylko aspekty sprzętowo-systemowe proponujemy naszym klientom również szkolenia technologiczne oraz biznesowe. Podnosimy tym samych ich kompetencje oraz ich pracowników. Długotrwała współpraca pomiędzy naszym biurem a klientem przynosi mu dodatkowe korzyści. Mówimy tutaj rozliczeniach i specjalnych ofertach dostępnych dla stałych klientów. 

Projekty UEZ uwagi na dostępność środków unijnych na informatykę prowadzimy doradztwo oraz realizujemy projekty UE dla naszych klientów. Dzięki temu szybciej mogą rozwijać swoją działalność, wykorzystując właśnie dotacje UE.

Wielu naszych klientów korzysta z tej formy pomocy oferowanej przez nasze biuro przy ulicy Asnyka 4 w Przemyślu. Zawsze staramy się dokładnie wysłuchać klienta, zadając mu konkretne pytania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować jego potrzeby i dobrać właściwe rozwiązania. Rozwiązania odpowiadające specyfice prowadzonej działalności oraz możliwości finansowej.


Jak to wygląda w praktyce?


Obsługa informatyczna naszych klientów polega na trzech podstawowych krokach: analizie potrzeb (pytanie, rozmowa, prezentacja), wdrożeniu rozwiązania (instalacji, migracji, szkoleniu z obsługi) oraz opieki serwisowej (stałe umowy serwisowe, serwis na zamówienie, serwis online, opiekun klienta). Klient płaci tak naprawdę za efekt w postaci działającego rozwiązania.

Jestem przekonana, że efekty naszej pracy pomogą każdemu rozwiązywać jego obecne i przyszłe problemy. W tym zaspokoić rosnące potrzeby dotyczące rozwoju i bycia konkurencyjnym. Wystarczy się tylko z nami skontaktować. Jesteśmy firmą lokalną i wspieramy na co dzień lokalne organizacje.
Kierownik OT Przemyśl
Iwona Rudnik

37-700, Przemyśl, ul. Asnyka 4
(+48) 16 67 85 920
przemysl@zetorzeszow.pl1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
janek 31.183.13.119 08.07.2017

Chyba najdroższe usługi informatyczne dla firm w regionie.

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium