Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 350/2017, Sobota 16 grudnia 2017 r., Euzebiusza i Zdzisławy
Opublikowano
Region, Brzozów
Uwaga kierowcy. Od dziś utrudnienia na drogach Łańcuta i Brzozowa
Od dzisiaj, 27 marca, do niedzieli, 29 bm. w Brzozowie odbywać się będzie XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Dziś też ulicami Łańcuta przejdzie Droga Krzyżowa. Policja apeluje o zachowanie ostrożności.
fot. Paweł Bugira
Zdjęcie archiwalne, Spotkanie Młodych w Przeworsku.

Utrudnieniach w ruchu drogowym w Łańcucie przewidywane są na dzisiaj, 27 marca br. w związku z planowaną Drogą Krzyżową w parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Początek zaplanowano na godzinę 18.30, utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin. Przejazd przez centrum miasta będzie niemożliwy. 
Trasa:  ul. Farna, plac Sobieskiego, Królowej Elżbiety i z powrotem Farna. 


W związku z XXII Spotkaniem Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Brzozowie, Starej Wsi, Przysietnicy Humniska-Krzyżówka i Bliznem będą się gromadzić grupy osób przybyłych na religijne uroczystości. 

Plan uroczystości:
27 marca 2015 r. – w godz. 12 do 17 na czas przyjazdu i zakwaterowania młodzieży mogą wystąpić utrudnienia przy ul. Bielawskiego, Armii Krajowej (w rejonie przystanku obok Liceum w Brzozowie), 3 Maja (w rejonie sklepu „Alta”), w Bliznem (parking obok kościoła), w Starej Wsi (obok domu strażaka), w Humniskach (przy głównej drodze do kościoła) i Przysietnicy (w rejonie Zespołu Szkoły nr 1).
 
28 marca 2015 r. – Od godz. 13.00 do 17.30 i od 19.00 do 20.30 przewidziane jest zamknięcie ruchu w centrum miasta Brzozowa (ul. Mickiewicza, uBielawskiego i Podwale). Policjanci będą kierować na objazd przez ul. Piastową.  
 
29 marca 2015 r. – W związku z uroczystą mszą św. na placu przy ulicy Rynek w Brzozowie od godz. 10 do 15 ruch będzie zamknięty w centrum miasta Brzozowa (ul. Mickiewicz, Bielawskiego i Podwale). Policjanci będą kierować na objazd przez ul. Piastową. Zakończenie niedzielnych uroczystości przewidywane jest około godz. 15.

W tych dniach zostanie wprowadzony zakaz parkowania przy ul. ks. Bielawskiego i na całej długości ul. Podwale. Mieszkańcy są proszeni o przeparkowanie samochodów. To samo będą musieli zrobić 29 marca br. mieszkańcy Rynku. 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Co wg Ciebie mogłoby powstać na placu Rotmistrza Pileckiego w Przemyślu (za przystankami na Jagiellońskiej)?
  • galeria handlowa
  • hotel
  • parking
  • centrum sportowo-rekreacyjne
  • myjnia
  • ważny pomnik
  • fontanna multimedialna
  • zielony skwerek jak dotychczas
nr 50/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium