Życie Podkarpackie nr 46/2017 Życie Podkarpackie nr 46/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 322/2017, Sobota 18 listopada 2017 r., Anieli i Romana
Opublikowano
Przeworsk, Zarzecze, Pełnatycze
Pijany kierowca dachował audi
W niedzielę, 18 czerwca, w Pełnatyczach, powiecie przeworskim pijany kierowca audi na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, a na koniec dachował.
fot. KPP Przeworsk
Kierowca i pasażerka audi trafili do szpitala. Kiedy na miejsce wypadku dotarł patrol policji z kańczuckiego komisariatu, obydwojgu rannym pierwszej pomocy udzielali już inni uczestnicy ruchu drogowego.

 Szczegółowe okoliczności niedzielnego wypadku, o którym informację dyżurny przeworskiej policji odebrał po g. 23, ustala aktualnie policja. Wiadomo, że 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego jadący z 27-letnia pasażerką, również z powiatu przeworskiego, na drodze powiatowej w Pełnatyczach stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował, a podróżujący nim zostali odtransportowani przez załogę pogotowia do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu. 32-latka czekają najprawdopodobniej dotkliwe konsekwencje, gdyż  zdecydował się usiąść za kółkiem po spożyciu napojów procentowych. Badanie stanu trzeźwości kierowcy nie pozostawiło wątpliwości. Miał w organizmie blisko promil alkoholu.

fot. KPP Przeworsk
Audi po wypadku.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy bierzesz udział w obchodach Święta Niepodległości?
  • Tak, zawsze
  • Tak, czasami
  • Nie, nigdy
nr 46/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium