Życie Podkarpackie nr 12/2018 Życie Podkarpackie nr 12/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 80/2018, Środa 21 marca 2018 r., Benedykta i Lubomira
Opublikowano
Region
5 kolizji w 2 dni [ZDJĘCIA]
Podczas akcji "Boże Ciało 2017", pomimo wzmożonych kontroli drogowych, brzozowscy policjanci odnotowali 5 zdarzeń drogowych.
fot. KPP Brzozów

SOBOTA

❌ Przed godz. 16,  DW w Domaradzu: 28-letnia kierująca audi na łuku straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. W aucie podróżowało 3 pasażerów, w tym 2 dzieci. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

❌ 10 minut później, DK w Jasienicy Rosielnej: ciężarówka zjechała częściowo na przeciwległy pas ruchu i tyłem naczepy uderzyła w osobówkę. Kierujący ciężarówką odjechał  z miejsca kolizji. 56-letnia kierująca skodą nie odniosła obrażeń.
fot. KPP Brzozów

❌ Godz. 18, również DK w Jasienicy Rosielnej: 21-letnia kierująca toyotą yaris straciła panowanie nad pojazdem, doszło do czołowego zderzenia z vw golfem. VW podróżowały 3 osoby – kierująca i jej nastoletnia córka trafiły do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. 

❌ Godz. 20, DK w Domaradzu: kierująca chryslerem 21-latka skręcając w prawo, uderzyła w ciężarową scanię, która czekała na przywrócenie ruchu zablokowanego po wcześniejszym zdarzeniu. Nikt nie ucierpiał.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów

NIEDZIELA

❌ Godz. 19, DW w Starej Wsi: kierujący fiatem nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka opla i skręcił w lewo. Obydwa pojazdy zakończyły jazdę w rowach. Podróżującym oplem nic się nie stało. 72-letni kierowca fiata został przewieziony do szpitala, nie odniósł poważnych obrażeń. 
fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 12/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy uważasz, że wprowadzenie nocnej prohibicji, czyli zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach od 22 do 6, to dobry pomysł?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania