Życie Podkarpackie nr 26/2017 Życie Podkarpackie nr 26/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 180/2017, Czwartek 29 czerwca 2017 r., Piotra i Pawła
Opublikowano
Lubaczów, Narol
Gala z myśliwymi
25 bm. w Narolu w powiecie lubaczowskim odbędzie się XV jubileuszowa edycja Gali Myśliwskiej.

Jej organizatorem jest Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Przemyślu. Impreza służy promowaniu polskiej kultury łowieckiej, wielowiekowej tradycji, myśliwskiej kuchni. Jak zapewniają pomysłodawcy, „to myśliwskiej święto w dzisiejszych czasach pozwala myśliwym przybliżać społeczeństwu misję łowiectwa oraz jego dzisiejszy charakter”. Gala rozpocznie się uroczystą mszą o godz. 15. Po niej zaplanowano m.in. prezentację ptaków drapieżnych i psów ras myśliwskich, koncert zespołu sygnalistów, grup „Złoty tabor”, „Rezonans” i „Diadem” oraz dyskotekę.

13 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
SOIA 94.40.75.201 19.06.2017

MYŚLIWY - LEGALNY SADYSTA I MORDERCA - WEBD.PL

user
Huntress 31.183.73.30 19:15:48 19-06-2017

Anonimowa bzdura!

user
SOIA 94.40.75.201 20:12:17 19-06-2017

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

user
HUNTER 195.117.242.132 08:30:26 20-06-2017

Typowy bełkot łowieckiego oponenta. Człowieka, który o łowiectwie nie wie nic, o przyrodzie tez niewiele, a z pozycji kanapy broni zwierząt i lasów jak niepodległości. Szanowna / szanowny SOIO , czy rolnika, który hoduje trzodę chlewną też nazywasz sadystą i mordercą? Nie sądzę. A czym się różni życie świni hodowlanej od życia sarny czy jelenia? Bo, sarna i jeleń są piękniejsze, więc te się kocha,  a inne zjada? Tak jest skonstruowany ten świat, że większość ludzi jest mięsożerna, a walory zdrowotne dziczyzny sa niepodważalne. To nie to samo co karmiona sztucznymi mieszankami trzoda chlewna. W polowaniach jest więcej szacunku do zwierzyny niz w ubojniach, ale by to zrozumieć, poznać trzeba o łowiectwie poznać prawdę obiektywną.

user
SOIA 94.40.75.201 22:15:20 22-06-2017

''czy rolnika, który hoduje trzodę chlewną też nazywasz sadystą i mordercą?''


Oczywiście, jak najbardziej,  w innym wypadku byłbym ignorantem i hipokrytą !!!


YOTUBE.COM - ZIEMIANIE NAPISY PL CAŁY FILM


''walory zdrowotne dziczyzny są niepodważalne''


no to na zdrowie, wpierdalaj  ją dalej!!!


WŁOŚNICA W MIĘSIE Z DZIKA, WZROSŁA LICZBA ZACHOROWAŃ - ONET.PL



user
SOIA 94.40.75.201 19.06.2017
YOUTUBE.COM - ZAKON ŻEBRZĄCYCH - MYŚLIWY
user
SOIA 94.40.75.201 19.06.2017
YOUTUBE.COM - PIOTR KRAŚKO Z APELEM DO MYŚLIWYCH
user
SOIA 94.40.75.201 19.06.2017
LUDZIE PRZECIW MYŚLIWYM - FACEBOOK.COM
user
SOIA 94.40.75.201 19.06.2017
ZENON KRUCZYŃSKI - FARBA ZNACZY KREW - LUBIMYCZYTAC.PL
user
hasler 157.25.108.96 19.06.2017
Pozdrowienia od PISoBOLSZEWI i  bażantów Szyszki oraz córki leśniczego.

user
zenekblues 31.175.118.194 11:07:45 20-06-2017
Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Wal natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia


user
lena 77.255.239.18 20.06.2017

Mordercy i psychopaci

user
LIL 195.117.242.132 09:25:21 20-06-2017

Jakim człowiekiem trzeba być by z taką lekkością tak osądzać innych? A Pani mięsa nie je? Nawet jesli, ma Pani świadomość ile dóbr , kosmetyków, leków ma w sobie składniki pochodzenia zwierzecego. A butów, torebek ze skóry Pani nie ma???? Ale Pani jest ok tak ????

Sonda
Czy uważasz, że kierowcy powinni mieć możliwość parkowania w ścisłym centrum Twojego miasta?
  • Tak, wszędzie. Miejsc parkingowych i tak brakuje
  • Powinno być tylko kilka wyznaczonych miejsc na uboczu
  • Nie, starówka powinna być wolna od pojazdów
  • Nie mam zdania
nr 26/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium