Życie Podkarpackie nr 33/2017 Życie Podkarpackie nr 33/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 228/2017, Środa 16 sierpnia 2017 r., Rocha i Joachima
Opublikowano
Przemyśl, Dubiecko, Dynów
Czterech na jednego. 16-latek pobity w drodze powrotnej z dyskoteki w Dubiecku
Kopali po głowie i po całym ciele. Czterech mieszkańców Dynowa nie miało litości dla 16-latka, który wracał z dyskoteki w Dubiecku.
fot. archiwum policji
Trójka z czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie 16-latka usłyszała już zarzuty.

Czterej mieszkańcy Dynowa w wieku od 21 do 24 lat zostali zatrzymani przez dubiecką policję w związku z napaścią na 16-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że cała czwórka w niedzielę, 11 bm., po g. 2 w nocy podeszła do młodego mężczyzny wracającego z dyskoteki. Zaatakowany przez napastników młody człowiek w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala. Na szczęście te nie zagrażają jego życiu. Jeszcze tego samego dnia podejrzani o pobicie trafili w ręce policji. Trzech usłyszało już zarzut pobicia małoletniego. Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Muszą się stawiać na komisariacie w Dynowie 5 razy w tygodniu, ponadto mają zakaz opuszczania kraju, kontaktowania się oraz zbliżania do pokrzywdzonego. Z informacji udostępnionych przez rzecznika przemyskiej komendy policji wynika, że sprawa ma charakter rozwojowy, a o dalszym losie wspomnianej trójki zadecyduje sąd.

33 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Karawana 82.14.28.161 16.06.2017

Niby to dyskoteka od 18 XD jebani idioci jeżeli mogę nazwać to dyskoteką

user
Śmieszek 178.37.178.175 16.06.2017

Jakby 16 latek stał grzecznie i pił cole (o 2 w nocy) to by nie dostał a, to że 4 na 1 to chyba już trochę dopisane przez pismaków 

user
Dudi 5.58.47.93 16.06.2017

Porażka ten artykuł. Po pierwsze ma 16 lat po drugie sam rozpoczął konflikt i pierwszy zaatakował. Po trzecie nie jestem pewien czy był trzeźwy. ;) i ma nauczke. Szczescie ze jeden z gosci sciagal z niego swoich kolegow. I powinien byc wdzieczny

user
Dorcia 185.18.135.144 08:30:30 19-06-2017
Wdzięczność za co? Fantazja kogoś ponosi. Co znaczy że ktoś ściągał z niego swoich kolegów. Czyli prawdą jest że kilku zbirów na Niego się rzuciło. Wątpliwe jest to aby widząc bandę -wejść w środek. Trzeba być samobójcą... Widocznie bronisz swoich kolegów.  
user
Łobuz 83.31.128.52 16.06.2017

1. Czterech na jednego to banda lysego 

2. Co 16 latek o tej godzinie robil poza domem 

3. Wystarczyło bo ponaciagac za uszy , wysmiac i puścić do domu

4. Galicja to nie dyskoteka tylko zlot jóśków z całej okolicy 

5. Obie strony konfliktu mają nauczkę 


user
Franek 82.132.227.141 23:51:58 16-06-2017

Czterech na jednego to banda chuja

user
Dynowska Policja 83.31.128.52 16.06.2017

Panie DUDI , jeśli wie Pan coś więcej więcej tej sprawie prosimy o kontakt pod nr 997 lub zgloszenie do najbliższego posterunku Policji

user
Ja 46.134.48.193 16.06.2017

Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania, nikt nie ma prawa naruszać czyjejś godności i życia, bo do tego nie istnieją powody ..  brak słów.. przecież to mogło skończyć się tragedia, albo kalectwem. Dorosłym fizycznie jest każdy ale umysłowo juz nikt 

user
twoja stara 666 62.133.140.250 16.06.2017
Jak ktoś idzie na imprezę i nie szuka zaczepki to ma ryj cały po imprezie...
user
Bodzio 185.18.135.144 08:33:34 19-06-2017
Teraz można dostać choć by za to, że spojrzysz nie tak.... Świrów nie brakuje.
user
Omnibus 77.170.255.215 16.06.2017

Sam zaczynał całą imprezę i wszyscy widzieli a czterech na jednego to tylko pomówienia i zmowa kolegów tego gowniarza 

user
Ja 185.18.135.144 08:37:07 19-06-2017
Coś Cię ominęło .... tutaj w komentarzach piszą wyraźnie co widzieli że było ich kilku na jednego. Maczo wielcy ukarac surowo takich się powinno    
user
Marek 109.199.11.3 16.06.2017

To wina Janusza dyskotek

user
alojzy 37.72.126.119 16.06.2017

to tak było od dawna takzwane dynowskie solo jak ich pięciu dziesięciu a gościu jeden to hojrak jeden większy od drugiego a jak jest już równowaga to jest problem i łba żaden niewychylił cały zasrany dynów

user
Ziomek 62.133.140.250 19:19:51 16-06-2017

Jeśli o to chodzi to właśnie Dubiecko tak działało :) Na imprezie w kilku szukali pojedynczych osób do obicia i co tydzień tak samo się kończyło. Trafiła kosa na kamień... A jak się ma takich kolegów że jak są wyrownane siły  to uciekają to takie są efekty :)

user
soia 94.40.75.201 00:30:07 17-06-2017

KURY -  SZTANY GLANY - TEKSTOWO.PL

user
HABEL 62.133.140.247 16.06.2017

Jebać habeli<3

user
vsfcd 204.194.29.4 16.06.2017

Ale kara dla zwyrodnialców buahhaha w USA dostali by na Dzień Dobry 20 la za takie pobicie .

user
Janusz 109.199.11.3 16.06.2017

To wina Marka dyskotek

user
Janusz 109.199.11.3 17.06.2017
Oko za oko, ząb za ząb- złapaliście​ mnie w kilku.. wyłapie was pojedynczo k****!!
user
Lamacz szczek I kobiecych serc 109.199.11.3 17.06.2017

To nie ja.

user
Gosc 31.128.22.95 17.06.2017

Banda idiotow. 

user
Dyskoteki 31.128.16.203 17.06.2017

Ale ludzie mają problemy ... Kiedyś człowiek szedł na imprezę , przykozaczyl trochę za bardzo , dostał porządny łomot i wracał do domu dziękując , że tylko tak się skończyło ... W dzisiejszych czasach idzie młode g*wno, cwaniakuje (w dzisiejszych czasach za darmo nie dostaje się po pysku, bo zbyt duże konsekwencje za to grożą), zgrywa hojraka, nadchodzi moment, że dzwoni mamusia i każe wracać do domu, a później łapie go jeden czy dwóch, dostaje lekką przykope i biegnie z tym na policję ... Dramat. Gowniarz o 2 w nocy powinien w łóżku spać, a nie po imprezach latać, a jak dostał to nie płakać. Morda nie szklanka a kosci się zrosnal. Ale co państwo z miasta może o tym wiedzieć :)

user
Dorcia 185.18.135.144 08:21:56 19-06-2017

Ciekawe czy zachował byś się tak jak by to o Ciebie chodziło...albo syna. kości się zrosną? dobrze że Cię nie znam - od takich ludzi jak najdalej. Albo uczestniczysz w takich bójkach że jest was kilku na jednego.  Nie ma samosądów.  

user
Przemoczdubiecka 62.133.140.251 17.06.2017

Te cale dubiecko to wylegarnia cpunów i zdemoralizowanej mlodziezy, wystarczy pojechać do baru kolo stacji benzynowej i wszystko jasne. Ten 16 latek powinien byc w domu i moje pytanie gdzie byli rodzice

user
sasasa 185.18.135.144 08:42:04 19-06-2017
Albo gdzie byli rodzice że takich sadystów wychowali,w jakiej patologi musieli wyrastać.Jak można pobić drugiego człowieka, co trzeba mieć w tej głowie.To że ten miał 16 tego nie tłumaczy bo to mógłby być ktoś kto ma 30 lat i też by sobie nie poradził z kilkoma napastnikami.  
user
leon 94.254.145.48 17.06.2017

Do komentowania tyle osób co nie letni robił o tej godzinie. A wy wszyscy czekaliście żeby iść na imprezę i wypić piwo do 18-stki co nie... I każdy bardzo dobrze wie jak tam było chociaż nikt nic nie widział... Haha patola każdy potrafi tylko majaczyć.

user
Janusz 178.37.178.175 19:12:34 17-06-2017

Tylko różnica jest taka, że jak chodziło się w wieku 16 lat na dyskoteki to wiedziało się na ile można sobie pozwolić....

user
leon 94.254.145.48 19:48:06 17-06-2017

No na ile ? Mogli się lać jeden na jednego a nie kilku na jednego jak dostał i się wyłożył to musieli go w kilku zbutować ?? Teraz każdy a jego wina był pijany co taki młody robił na imprezie a jakby się to przytrafiło któremuś co tak komentuje albo jego bliskim to już zwyrole jak mogli.... Fajnie się komentuje jak nie ma to związku z nim...

user
Dyskoteki 31.183.64.217 07:44:00 18-06-2017

Jak idziesz się nachlać w wieku 16 lat i dostajesz łomot to wracasz do domu i się nie przyznajesz, że byłeś i piłeś, bo byś jeszcze od starszego dostał. Przynajmniej tak za moich czasów było. No niestety "taki mamy  klimat" teraz. 

user
Kuba 185.18.135.144 08:49:16 19-06-2017
Niektórzy mają płytkie myślenie. To może czas uświadomić.  nikt nie ma prawa używać wobec drugiej osoby siły,przemocy.  A jeśli to zrobi, nie powinien zostać bezkarny Panie Dyskoteka.
user
Lila 188.146.4.103 18.06.2017

A sąd im powie że dobrze zrobili bo taka mamy sprawiedliwość niestety

user