Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Lubaczów, HORYNIEC- ZDRÓJ
Pot na skroniach, odciski i dobra zabawa
Już za kilkanaście dni szlaki Roztocza Południowego przemierzą uczestnicy I Rajdu Pieszego Promującego Honorowe Krwiodawstwo pod hasłem „Spacerkiem po Zdrowie”.

Za wspomnianą inicjatywą stoi Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju. Rajd z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy zaplanowany jest na sobotę, 1 lipca. – Będziemy pieszo przemierzać szlaki Roztocza Południowego na dwóch trasach: krótkiej – do Kaplicy na Wodzie w Nowinach Horynieckich i z powrotem do Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju oraz długiej – z Parku do Kaplicy na Wodzie i dalej, przez lasy, do Brusna, gdzie zjemy posiłek z kuchni polowej, a jeśli wystarczy sił, to udamy się do Podemszczyzny i z powrotem do Parku w Horyńcu-Zdroju. Kto posiada kijki nordic walking, może je zabrać. Przy okazji przeszkolimy z techniki prawidłowego marszu – opowiada o zamierzeniu prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Zapisy chętnych prowadzone będą od godziny 9 do godziny 10 w dniu rajdu w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Wpisowe wynosi 30 zł. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji u organizatorów pod numerem tel. 690131317 bądź adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com

Finałem rajdu będzie uroczyste wręczenie odznaczeń „Zasłużony HDK” oraz podsumowanie  imprezy w amfiteatrze Parku Zdrojowego.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy popierasz obniżenie wynagrodzeń posłom, wójtom, prezydentom miast, burmistrzom, starostom oraz ich zastępcom o 20%?
  • Tak – wszystkim wymienionym
  • Tylko posłom
  • Tylko samorządowcom
  • Nie, wynagrodzenia są proporcjonalne do wkładu pracy
  • Nie mam zdania