Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 349/2017, Piątek 15 grudnia 2017 r., Celiny i Waleriana
Opublikowano
Jarosław
Powiat jarosławski w czołówce. Starosta uznany za najlepszego
W piątek, 2 czerwca, odbyły się w Rzeszowie uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego oraz ogłoszenie wyników Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Powiat jarosławski znalazł się w pierwszej piątce nominowanych do głównej nagrody, a starosta jarosławski Tadeusz Chrzan otrzymał tytuł „Najlepszego Starosty w województwie podkarpackim”.
fot. PUW Rzeszów
Starosta jarosławski Tadeusz Chrzan (trzeci z prawej) w gronie wyróżnionych razem z marszałkiem Władysławem Ortylem i wojewodą Ewą Leniart.

– Podkarpacka Nagroda Samorządowa została ogłoszona już po raz siedemnasty. Ocenie podlegały działania samorządu w ubiegłym i plany w bieżącym roku. Jej organizatorami są Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Tygodnik Regionalny Nowe Podkarpacie. Honorowy patronat sprawują marszałek województwa podkarpackiego

Władysław Ortyl i wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. W czasie gali podsumowano także pierwszą edycję konkursu wojewody podkarpackiego „Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”. Przyznano także wyróżnienia laureatom nagrody Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia. Z powiatu jarosławskiego uhonorowano Piotra Żuka, ucznia trzeciej klasy liceum z innowacją pedagogiczno-psychologiczną z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu – relacjonuje Konrad Sawiński z biura promocji jarosławskiego starostwa.
3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tadeusz Owczarek 159.205.202.186 10.06.2017

Jest jeszcze czas na radość z samorządów, ale juz nie długo pisiory to zniszczą. To chyba ostatni taki akcent samorządowy.

user
zenekblues 31.175.118.194 10:55:04 11-06-2017
"Jest jeszcze czas na radość z samorządów, ale juz nie długo pisiory to zniszczą. To chyba ostatni taki akcent samorządowy."

Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość.
user
Tadeusz 159.205.202.186 11.06.2017

Zeniu piszesz nie na temat, czyli ten opis obrazuje ciebie samego.

Sonda
Co wg Ciebie mogłoby powstać na placu Rotmistrza Pileckiego w Przemyślu (za przystankami na Jagiellońskiej)?
  • galeria handlowa
  • hotel
  • parking
  • centrum sportowo-rekreacyjne
  • myjnia
  • ważny pomnik
  • fontanna multimedialna
  • zielony skwerek jak dotychczas
nr 50/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium