Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Pyszny Dzień Dziecka z Mateuszem Gesslerem
1 – 3 czerwca, w godzinach od 14:00 do 18:00 Galeria Sanowa zaprasza na 3-dniową imprezę z okazji Dnia Dziecka pt. „Pyszny Dzień Dziecka z Mateuszem Gesslerem”.

– Event to z pewnością nie lada gratką dla wszystkich kochających gotowanie ale nie tylko, będzie to bowiem kulinarna zabawa dla całej rodziny oraz edukacja na temat zdrowego żywienia. Gwiazdą  eventu będzie Mateusz Gessler – kucharz, restaurator i juror popularnego programu telewizyjnego pt. „Masterchef Junior”, który przygotuje dla naszych klientów pyszne przekąski – zachęca Monika Rokita, marketing manager Galerii Sanowa.

Dla dzieci przygotowano konkurs z super nagrodami – będą to m.in. bony na zakupy w Galerii Sanowa, książki z autografem Mateusza Gesslera oraz bilety do kina. A najlepsi będą mieli okazję wspólne gotować z Mateuszem Gesslerem.

W ramach konkursu, zarówno w dniu 1 jak i 2 czerwca, zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne dla małych szefów kuchni. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Na zgłoszenia czekać będziemy od 22 do 31 maja pod adresem zapisy@gmdk.pl – w formularzu należy napisać „Dlaczego chcę gotować z Mateuszem Gesslerem”. Dzieci, które udzielą najciekawszych odpowiedzi zostaną zaproszone na warsztaty i będą miały szansę na wspólne gotowanie z Mistrzem.

Następnie, spośród wszystkich uczestników warsztatów z 1 i 2 czerwca, wyłonone zostanie 10 osób, które wezmą udział w warsztatach z Mateuszem Gesslerem w dniu 3 czerwca. Trzech finalistów wybranych przez Mateusza Gesslera przygotuje z nim kultowe burgery.

Regulamin konkursu, zgoda rodziców oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.galeriasanowa.pl

Ponadto, w dnia 1 – 3 czerwca dla wszystkich quiz z wiedzy kulinarnej na ekranach multimedialnych, w którym dla najlepszych przewiedziane są książki Mateusza Gesslera pt. „Smaki dzieciństwa” z autografem oczywiście oraz silikonowe kolorowe foremki na babeczki.

Dla najmłodszych kulinarna strefę zabaw, a w niej m.in. zabawy, malowanie buziek, kolorowanki, zabawy z ciastoliną oraz piaskiem kinetycznym.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium