Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 144/2018, Czwartek 24 maja 2018 r., Joanny i Zuzanny
Opublikowano
Przemyśl
Przyjdź na koncert, wspomóż bezdomne zwierzaki!
W klubie „Niedźwiadek” w Przemyślu 3 czerwca br. (g. 19) odbędzie się wyjątkowy koncert. Wyjątkowy, bo dochód w całości zostanie przeznaczony dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
fot. Urząd Miejski w Przemyślu
Oficjalny plakat koncertu.

Gwiazdą koncertu charytatywnego będzie zespół 4decAdes w składzie: Magda (wokal), Jacek Świętochowski (klawisze), Paweł Pajda (gitara), Dawid Osieczko (bas) i Marek Ryniak (perkusja). Formacja powstała niedawno, jej założycielem jest Paweł Pajda, który jest także autorem większości kompozycji. W całym repertuarze zespołu jest tylko jeden cover, reszta to autorskie numery. Jak sami mówią, trudno konkretnie scharakteryzować rodzaj muzyki przez nich wykonywanej. Najbliżej im chyba do rocka. Cały zespół ogromnie cieszy się z możliwości zagrania po raz pierwszy dla bezdomnych zwierzaków z Orzechowiec. Warto dodać, że najwierniejszym fanem zespołu jest... pies, 15-letni grzywacz chiński adoptowany ze schroniska (w Białymstoku) dwa lata temu. To on jest „pomysłodawcą” koncertu.

Wstęp: od 5 zł, ale jeśli ktoś wrzuci więcej do puszki, tym lepiej dla zwierzaków. Organizatorzy bardzo proszą uczestników koncertu o przyniesienie suchej i mokrej karmy dla psów i kotów oraz akcesoriów dla zwierząt (np. smyczy, obroży czy żwirku).

Zapraszamy!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium