Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 351/2017, Niedziela 17 grudnia 2017 r., Olimpii i Łazarza
Opublikowano
Region, Jarosław, Przemyśl, Lubaczów, Przeworsk
Potrzeba ludzi od HR i psychologii!
Chciałbyś rekrutować pracowników i zarządzać zasobami ludzkimi w firmie? Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - pierwszy i jedyny taki kierunek na Podkarpaciu – da Ci wiedzę i umiejętności, które sprawią, ze będziesz to robić mądrze i efektywnie. Poznaj 6 powodów, dla których powinieneś wybrać te studia!

1. W krótkim czasie rynek będzie potrzebował takich specjalistów. Zostań jednym z pierwszych. Współczesne działy doradztwa personalnego w firmach to jednostki o ogromnym potencjale decyzyjnym. Do podejmowania właściwych decyzji należy mieć świadomość potencjału ludzkiego, jakim dysponuje firma.


2. Mocnym atutem kierunku jest KADRA. Uczyć Cię będą m.in. prof. Piotr Sztompka – członek Polskiej Akademii Nauk, dr Krzysztof Kaleta – właściciel firmy konsultingowej House of Knowledge i senior category menager w Walt Disney Company oraz dr hab. Józef Maciuszek – członek Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, autor najlepszych naukowych książek psychologicznych.


3. Praktyczne umiejętności zdobędziesz na zajęciach, takich jak coaching w biznesie, zarządzanie kompetencjami pracowników, psychologia konsumenta, zarządzanie projektami, rozwiązywanie konfliktów czy psychologiczne aspekty reklamy.

4. Kierunek łączy w sobie dwa obszary – psychologię i zarządzanie. Powstał w oparciu o głębokie analizy współczesnego rynku pracy, z którego wynika jak skomplikowanym procesem jest dobór odpowiedniego pracownika. Psychologia w zarządzaniu to nie tylko rekrutacja. Dodatkowym, niezwykle istotnym elementem jest świadome i zracjonalizowane zarządzanie zasobami ludzkimi i konstruowanie systemów motywacyjnych.

 

5. Dwuobszarowy kierunek, proponowany przez WSIiZ wyróżnia niezwykle praktyczny, wszechstronny i elastyczny charakter. Podczas studiów dowiesz się, jak kierować mechanizmami zatrudnienia, doboru personelu do realizacji określonych zadań, ale również jak wpływać na proces decyzyjny konsumentów. Każda firma potrzebuje specjalisty, jakim staniesz kończąc te studia. Szczególnie, że HR to rozwijający się sektor biznesu.

 

6. Wiedzę i umiejętności opanujesz podczas praktyk zawodowych w poradniach doradztwa biznesowego. Na rynku brakuje obecnie ludzi, którzy umieją poruszać się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, badań marketingowych oraz tworzenia strategii marki. Dzięki psychologii w zarządzaniu we WSIiZ wypełnisz tę lukę!

 

Przekonaliśmy Cię? Nadal masz wątpliwości. Wejdź na wsiz.rzeszow.pl/psychologia
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Co wg Ciebie mogłoby powstać na placu Rotmistrza Pileckiego w Przemyślu (za przystankami na Jagiellońskiej)?
  • galeria handlowa
  • hotel
  • parking
  • centrum sportowo-rekreacyjne
  • myjnia
  • ważny pomnik
  • fontanna multimedialna
  • zielony skwerek jak dotychczas
nr 50/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium