Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Lubaczów, Budomierz
Jedno z najdroższych aut w tym roku
Czy kierowca luksusowego bmw x5, który nie był jego właścicielem próbował wywieźć je na Ukrainę i tam sprzedać? Ustalą to policjanci.
fot. serwis BiOSG

Kilka dni temu funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z przejścia drogowego w Budomierzu zatrzymali bmw x5 (rok produkcji 2016) o wartości 350 tysięcy złotych. Podróżował nim 41-letni Polak, mieszkaniec Podkarpacia. Właścicielem samochodu była firma leasingowa, która zastrzegła, że nie można nim wyjeżdżać poza granice kraju. Według służb granicznych mężczyzna prawdopodobnie planował auto wywieźć  na Ukrainę i tam sprzedać. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci.

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego OSG zatrzymali już ponad 50 pojazdów pochodzących z kradzieży o łącznej wartości 3 mln złotych. Trzy najdroższe pojazdy to: range rover sport oszacowany na 450 tys. zł, mercedes s350 – 300 tys. zł – oba pojazdy zatrzymane na początku stycznia na przejściu granicznym w Korczowej oraz wspomniane bmw x5 zatrzymane w Budomierzu.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium