Życie Podkarpackie nr 25/2017 Życie Podkarpackie nr 25/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2017, Sobota 24 czerwca 2017 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Jarosław, Michałówka
Wędkarz na drodze w Michałówce
Widząc, że normalne starania o naprawę odcinka drogi w Michałówce nie trafiają do drogowców, walczący o popłatnie dziur postanowili ośmieszyć służby odpowiedzialne za ich utrzymanie. Na portalu społecznościowym pojawiły się fotografie pokazujące mężczyznę łowiącego ryby w jednej z dziur. Hejt poszedł natychmiast.
fot. Ernest Kocan
– Dziś łowimy na wczoraj remontowanej drodze powiatowej w Michałówce. Dla drogowców pełny podziw, co tu się od... – tak podpisano fotografię.
fot. Ernest Kocan

Fotografie uzupełnia komentarz, z którego wynika, że droga była remontowana dzień wcześniej. Efekt remontu pokazuje zdjęcie. Do tej informacji odniosły się nawet osoby zawodowo zajmujące się utrzymaniem dróg i też wyraziły niezbyt pochlebne zdanie o odpowiedzialnych za naprawę. – Zasypali dziury kruszywem. Na drugi dzień już go w nich nie było – potwierdza mieszkaniec Michałówki (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
13 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ddd 94.40.111.42 25.05.2017
Typowy wiesniacki ryj :v
user
Wieś 178.212.162.215 21:42:23 25-05-2017

Gdyby nie ta wieś to nie miałbyś co jeść cepie!!!!

user
hhh 149.156.213.21 13:40:50 26-05-2017

Jeszcze bardziej wieśniacki komentarz....

user
xdfddddddd 31.0.125.72 14:00:04 26-05-2017

ryj to ma twoja matka 

user
DzikiDzik 217.96.191.27 25.05.2017

Sk***iele z powiatu wzięli w łapę od AVAXu, żeby ten nie musiał dopłacać do poręczenia za drogę to tak jest.

user
ja 217.96.181.171 21:13:14 26-05-2017

A konkretnie to kto z powiatu?

user
Ellacc 193.242.142.155 25.05.2017

Ludzie to wstyd, że od tylu lat ta droga wygląda tak samo. Tych dziur nie da się ominąć. My Polacy jesteśmy zbyt pobłażliwi wobec drogowców ,przecież należy nam się bezpieczna droga. Kto jedzie tą drogą w Michałówce klnie, cała miejscowość to wertepy i masakra.

user
Ellacc 193.242.142.155 25.05.2017

Jeszcze dodam, że super pomysł z tym wędkowaniem, dobre

user
tola 46.134.80.141 26.05.2017

Super pomysł.. Oby tylko się udało.. Z droga i mostem bo też niebezpieczny.. 

user
Mieszkaniec Michałówki zainteresowany tematem 83.24.74.154 26.05.2017

Gdyby redaktor piszący ten artykuł był dziennikarzem a nie pismakiem sprawdziłby wszystkie okoliczności i napisałby, że droga będzie przechodziła remont za niedługi czas. Ale czego spodziewać się po  takiej gazecie... Parafrazując pewnego "polityka" Jaka gazeta taki artykuł.

user
czytający 83.13.182.74 14:33:25 26-05-2017

A czy Mieszkaniec Michałówki zainteresowany tematem przeczytał cały artykuł, czy tylko początek? Parafrazując: "Jaki czytelnik, taki komentarz".

user
radak 31.130.96.165 27.05.2017

A w którym to miejscu? Naszej wioski takie piękne łowisko? ☺ bo chętnie się przyłączę do połowu

user
zw 217.96.182.214 28.05.2017

A miało być tak pięknie, po zakończeniu budowy A4 wykonawca miał wyremontować zniszczone przy budowie drogi. Niestety zarządcy dróg tego nie wyegzekwowali. Pytanie dlaczego? Były wystąpienia w TV, obietnice i zapewnienia. Jak jest widzimy wszyscy i dotyczy to nie tylko Michałówki. Droga 1770 odcinek Widna Góra-Boratyn, naprawiana byle jak i tanim kosztem, ciągle w złym stanie technicznym.

Sonda
Najlepszą pizzę w Przemyślu jadam w...
  • Biesiadowo
  • Cafe Pizzy
  • Cafe Żaczek
  • Cuda Wiankach
  • Da Grasso
  • Fasto Pizzy
  • Galicyjskiej
  • La Bambie
  • La Coście
  • Mamma Mii
  • Marghericie
  • Piąte przez dziesiąte
  • Piramidzie
  • Pizzerii nad Sanem
  • Pizzy Hit
  • Ramzesie
  • Tuniu Pizzy
  • Innej
nr 25/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium