Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Region, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Przyłęk
Dwa wypadki w jeden dzień. Rowerzysta zderzył się z dostawczakiem, skoda wylądowała w rowie
Dwie osoby trafiły wczoraj (24 bm.) do szpitala wskutek wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu kolbuszowskiego. Okoliczności i przyczyny obydwu zdarzeń wyjaśnią prowadzone postępowania dochodzeniowo-śledcze.
fot. KPP Kolbuszowa
Na krajowej „dziewiątce” rowerzysta zderzył się wczoraj z dostawczym fiatem ducato.

W pierwszym zdarzeniu, które rozegrało się około południa, ucierpiał 87-latek poruszający się na rowerze. Na krajowej „dziewiątce” mężczyzna zderzył się z dostawczym fiatem ducato. Z policyjnych ustaleń wynika, że do nieszczęścia doszło w momencie, kiedy próbował się włączyć do ruchu, zjeżdżając z chodnika na jezdnię. Na skutek doznanych obrażeń 87-latek został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że kierowca dostawczaka, któremu z wypadku udało się wyjść bez szwanku, był trzeźwy.

fot. KPP Kolbuszowa
W Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875, kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875. Było około w godziny 19, kiedy poruszający się nią kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka osobówki, którą była 25-letnia kobieta. 37-letni kierowca auta nie doznał obrażeń. Wiadomo, że był trzeźwy.

fot. KPP Kolbuszowa
Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium