Życie Podkarpackie nr 7/2018 Życie Podkarpackie nr 7/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 50/2018, Poniedziałek 19 lutego 2018 r., Konrada i Arnolda
Opublikowano
Przemyśl, Fredropol, Kupiatycze
Czy ktoś widział Joannę? Trwają poszukiwania
Od czwartku trwają poszukiwania 39-letniej mieszkanki Kupiatycz. Niestety na razie bez skutku. Jak informuje policja, poszukiwaniach łącznie bierze udział 250 osób. Policja prosi o pomoc każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu.
Joanna Hamryszczak wyszła z domu w ubiegły czwartek, 11 maja, ok. godz.10. Udała się na rowerze do ośrodka zdrowia w Fredropolu. Na miejsce jednak nie dotarła, nie powróciła też do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 39-latka miała przy sobie szarą torebkę, ubrana była w kremową kurtkę w kwiaty, niebieskie jeansy i czarne sportowe buty z różowym logo.
fot. Podkarpacka Policja
Rysopis zaginionej: wzrost 170 cm, waga ok. 80 kg, średniej budowy ciała, nos średni, prosty, uszy normalne, oczy koloru brązowego, włosy długie, do ramion, koloru ciemnego, uzębienie pełne. Znaki szczególne: na prawej łopatce tatuaż przedstawiający serce, wewnątrz którego znajdowały się inicjały MDM. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Joanny HAMRYSZCZAK, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu, tel. (16) 677 3324 , (16) 677 3661 lub  numer alarmowy 997.
nr 7/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy strażnicy miejscy powinni mieć kamery?
  • Tak, dokumentują, czy interwencja przebiegała zgodnie z zasadami
  • Nie, dlaczego strażnicy mieliby nas nagrywać?
  • Nie mam zdania