Życie Podkarpackie nr 21/2017 Życie Podkarpackie nr 21/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2017, Czwartek 25 maja 2017 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Przemyśl
Borys Budka w Przemyślu. Inauguracja projektu „Zjednoczona opozycja”
Z udziałem wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki doszło dzisiaj, 16 maja br., w Przemyślu do inauguracji projekt pod hasłem „Zjednoczona opozycja na Podkarpaciu”.
fot. Mariusz Godos
Od lewej: Marek Rząsa, Borys Budka, Kamil Kurosz i Marta Golbik.

– Cieszę się, że właśnie z Przemyśla poszedł w Polskę sygnał o jednoczeniu się partii opozycyjnych w naszym kraju, aby odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy. Siła tylko w jedności – powiedział przemyski poseł PO Marek Rząsa.

Obok wiceprzewodniczącego B. Budki w konferencji prasowej uczestniczyła posłanka PO (wcześniej .Nowoczesna) Marta Golbik i były przewodniczący koła miejskiego .Nowoczesnej Kamil Kurosz. On, podobnie jak siedmiu innych przedstawicieli przemyskiej .Nowoczesnej, zgłosiło akces do PO. – Odeszliśmy z szeregów partii, bo w pewnych sprawach kierunek partii na Podkarpaciu, jak i w całym kraju nie idą w dobrą stronę. Niejednokrotnie (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Jk 94.254.147.21 16.05.2017

Bo za minutkę zamykam budkę ....

user
SOIA 94.40.75.201 16.05.2017

PIS PO jedno ZŁO !!!

user
leklerk 185.25.123.153 16.05.2017

Czyli zaprzedać duszę diabłu aby tylko wrócić w pełni do koryta NC.

user
giga 83.31.183.225 23:53:10 16-05-2017

Ale przecież NIKT nie jest tak naiwny aby nie widzieć tego, że to przedwyborcza gra... wszyscy to widzą. Utrącają nawet swoich - bo gdzie jest na tym spotkaniu=manifeście Schabowski czy Błachowicz???? tanie gierki... tyle, że społeczeństwo już tego nie kupi! LUD  NIE  JEST  TAKI  GłUPI!!!!

user
zenekblues 31.175.7.196 16.05.2017


Jak dziś skłócić Polaków? Oto jest pytanie,
Dręczy ono Petru, głowią się KOD-owianie.
Spać nie może Schetyna, pręży mózg lewica,
Jakże trudną zagwozdkę ma dziś opozycja.

Pomysłów na skłócenie było już bez liku,
Najpierw z trybunałem, lecz wciąż bez wyniku.
Później z telewizją, gdy hien się pozbyła,
I w końcu gdy Polska Wyklętych uczciła.

Walczyli też artyści - o własną kulturę,
Kobiety zaś zwalczały... kobiet dyktaturę.
Był kwik o misiewiczów i o caracale,
Lecz na cóż takie szopki urządza się stale?

Odpowiedź na to dzisiaj zna już prawie każdy,
Oddać Polskę Polakom? Czyn to niepoważny.
Wszak nasz układ zamknięty, przy okrągłym stole,
Nie po to robił kanty, by dziś być na dole.

Larum więc podnoszą z układu cwaniaki:
Wszak to było na niby! By uniknąć draki!
Nikt Wam przecież na serio Polski nie oddawał!
Zmienił się tylko ustrój, a układ zostawał...

Lecz wy go zburzyliście swoimi głosami,
Zabraliście nam władzę wraz z przywilejami.
Poszły stołki, kasiora i słodkie bezprawie,
Dobra zmiana nie służy - układowej sprawie.

My jednak ten układ podniesiemy z kolan,
Polaków znów skłócimy, wszak to nasza rola.
Co nasze kiedyś było kłamstwem odbierzemy,
Jeszcze układ nie zginął póki my żyjemy.

user
Pozytywni 185.25.123.205 16.05.2017


user
ola 31.182.203.6 16.05.2017

Marek Rząsa-poseł dla siebie ,  Kamil Kurosz- to młody człowiek,który nie może odnaleźć od lat własnego miejsca na ziemi  i Marta Golbik.-  karierowicze ,po pleckach obywateli do korytka podatnika  , zmiana partii na inną partię to nie problem dla tych osobowości.

user
Zdzich 31.182.194.169 16.05.2017

PO-ślijmy ich do diabła, razem z PiSem.

user
Gość 83.31.70.121 20:03:40 16-05-2017

No chyba tak trzeba zrobić...i to w tych wyborach!  Karierowicze i banda jednorękich bandytów. 

user
Gość 37.47.109.218 16.05.2017

W słupkach zaczęło spadać i trzeba się do PO ewakuowac

user
Świerszcz 62.93.43.204 17.05.2017

Zadziwiło mnie to zachowanie! Jak to: "Zjednoczona opozycja"? Bez udziału kół regionalnej PO? Podział Platformy w powiecie i regionie? To chyba dość jednoznaczna deklaracja odnośnie przypisywania sobie tego, co dzieje się w PO w regionie. 

To jest szykanowanie tych, którzy działają tu na co dzień. Dlaczego nie było Krzyśka Kłaka, Tomka Schabowskiego- przewodniczącego regionu, Ewy Sawickiej, która przemyską Platformę zakładała, Wojtka Błachowicza, który jest szefem Klubu PO, radnych niezrzeszonych ale w Klubie PO: i Grażyny Stojak i Oli Cikuj? Jakieś dziwne to zachowanie, naprawdę dziwne i zachowanie bez klasy. Wygląda to tak jakby ktoś odciął się od tych, którzy tu w terenie działają, a sam żył życiem warszawskim i takich z Warszawy w teczce tu przywiózł. Tyle, że życie Platformy w regionie wygląda inaczej, niż ja malują w centrali w Warszawie. 

user
leklerk 185.25.123.153 22:59:17 17-05-2017

Ponieważ pan MRz trzyma się łapami i pazurami aby nie wrócić na poprzedni trudny garnuszek 

user
AS 91.193.208.124 18.05.2017

A to ci prawdziwe  bydlęta  . Mieli 8 długich lat  , które cechowały  wielkie  przekręty . I myśleli ,ze tak będzie  zawsze . A tu przyszedł rok 2014  , a wraz z nim jesienią wybory samorządowe , które trzeba było zmanipulować / przypominam o " wątpliwym dobrym wyniku"  podnóżka   PSL  w Gdańsku Ale wybory wygrał PiS.   Przegrana  numer 2 .  wiosna  2015  - wybory prezydenckie  , przegrało  tałatajstwo  piełosiarskie . Jesień 2015  numer 3  wybory parlamentarne  i znów  Pie -ło przegrało    .   I  jak tu się mają nie denerwować te kanalie zdradzieckie  . ZOSTAŁA TEJ SZUMOWINIE - JAK MÓWIą - ULICE I ZAGRANICA .    A PO POLSKU T-A-R-G-O-W-I-C-AKONIEC KANALIE MASOŃSKIE , LIBERALNE    OKRADANIA POLAKÓW I PAŃSTWA, KTÓRE ZAWSZE MIELIŚCIE  W ODBYCIE .  DO PIEKŁA  BELZEBUBY PRZEKLĘTE  WOZIĆ SMOŁĘ U WASZEGO  KOLEGI    LUCYFERA     TACZKAMI  Z KWADRATOWYM KÓŁKIEM ,ŻEBY BYŁO WAM PO WSZE CZASY  JAK NAJCIĘŻEJ

aga
aga 51.9.83.190 19.05.2017

Borys Budka w Przemyślu. Inauguracja projektu „Zjednoczona opozycja. 

Borys Budka w Przemyślu a co ten bydlak w Przemyślu robi ?  gdzie byli narodowcy ? czy obeszło się bez łomotu?

aga
aga 51.9.83.190 19.05.2017

Zwróćcie uwagę na to jak towarzysz  Budka trzyma ręce , świadczy to o tym ze ma nieczyste intencje i jest cholernym fałszywym człowiekiem.

CZERWONA SWINIA KWICZY W KORYCIE BO MU BRAKUJE ŻARCIA.  kwi kwi kwi kwi

Sonda
Kiedy musisz skorzystać z pomocy lekarza specjalisty, to...
  • Decyduję się na NFZ, czekam w kolejce
  • Nie czekam, idę do lekarza prywatnie
  • To zależy. Raz NFZ, raz prywatnie
nr 21/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium