Życie Podkarpackie nr 38/2017 Życie Podkarpackie nr 38/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 266/2017, Sobota 23 września 2017 r., Tekli i Bogusława
Opublikowano
Przemyśl
„Przemyśl-ana działka”
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu radni zaakceptowali kilka uchwał. Jedną z ważniejszych miał być projekt związany z uchwaleniem zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Przemyśla, ale ostatecznie punkt ten został zdjęty z programu obrad.
fot. Jacek Szwic
Główny pomysłodawca uchwały o zmianie zasad gospodarowania nieruchomościami, szef Klubu Radnych SLD Janusz Zapotocki.

Przegłosowali natomiast program „Przemyśl-ana działka”. Zgodnie z zapisami ustawy o gospodarce nieruchomościami zbycie takowej może nastąpić w drodze przetargu poprzez sprzedaż lub oddanie w użytkowanie wieczyste. Przy sprzedaży nabywca zobowiązany jest do (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
jacek 51.9.83.190 18.05.2017

OOOO Zapotocki wyczuł biznes. 

user
rem 173.244.209.23 23:27:37 18-05-2017

Szacun dla RADNEGO JANUSZA ZAPOTOCKIEGO !!!!

gdyby było więcej takich RADNYCH, a panią Przewodniczącą  Rady Miasta zamknąć w szafie, miasto by odżyło!

aga
aga 51.9.83.190 18.05.2017

Przemyśl

Nigdy nie byłem współpracownikiem SB Rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej ujawnił ostatnio kolejne informacje dotyczące funkcjonariuszy i tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa, działającej w strukturach Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Przemyślu. Wśród nich znalazła się również teczka personalna tajnego współpracownika pseudonim „Szary”, dotycząca Aleksandra Baczyka, znanego przedsiębiorcy i konsula honorowego Ukrainy w Przemyślu, która znajduje się w Oddziałowym Archiwum IPN w Rzeszowie.
user
9876 46.105.100.149 16:49:15 18-05-2017

żp usunęło niewygodne komentarze na temat tw


    
Możliwość dodawania komentarzy została zablokowana ze względu na łamanie postanowień regulaminu przez użytkowników.

aga
aga 51.9.83.190 18.05.2017
Wilgucki zablokował komentarze na temat TW Baczyk 
user
T 94.40.75.202 16:49:25 18-05-2017

Zła reklama wszyscy źle piszą na temat baczyka

user
MK 91.193.208.124 19:06:41 18-05-2017

Czyżby sie Redakcja czegoś obawiała?  Może jakieś powiązania " biznesowe"  z tym Baczykiem  .  To trzeba zgłosić do Prokuratury , niech zbada Jeśli naprawdę był współpracownikiem , to internauta napisał prawdę  , przecież faktom nie można zaprzeczyć .  TO DLACZEGO ZARAZ TAKA NERWOWA REAKCJA  .  OJ , COŚ TU ZACZYNA ŚMIERDZIEĆ

user
jego 178.42.50.145 18.05.2017

Tem baczyczyk nawet nie wie czy jest ukrem onzawsze mówił o sobie ,że jest łemko.Widać,że korto nacjonalistyczne ciciągnie. Zapytam czym si różni Krzysztof-Zefir i Szarry.Polacy czas wytje...ć tych uczniów w Polskich uczelni za daarm

user
jano 178.42.50.145 18.05.2017
Popatrzcie kto jrst prrezesem diabetyków.Kapuś i nie polak,który okradał zwsze wszystkich gdzie tylo siepokazał np żreglarstwo,rzemieślictwo itp
user
le 94.254.248.67 18.05.2017

 nie pierdolcie na janusza  ze wyczuł biznes , znam osobiscie  był i jest nrmalny, napisałem komentarzw  sprawie agenta szary, znam zasady pracy operacyjnej , nie bluzgam na figuranta, teraz uwazam  zycie podkarpackie za tygodnik stroniczy bo  najpierw nagłaśnia  że ten i owy jest agentem a póżniej  blokuje możliwośc  komentarza  zagadnienia prze wolnych ludzi w wolnym kraju  powtarzam podajcie dane i sprawdzcie  czy zyje jest f-sz który pozykał tw  szary on ppotwierdzi lub zaprzeczy,trzeba też sprawdzić .... historię  kto był włascicielem  po kolei VWp assata B5 m.in wysokiego  rangą policjanta  przemyskiej policji  to.......................a nie  pucujcir tyłek Zapotockiemu który chce coś zrobić dla miasta a nie do własnej kieszeni

user
zxzx 217.96.210.22 22:24:37 18-05-2017

czyżby?

user
oko 68.71.39.133 18.05.2017

Szacun dla RADNEGO JANUSZA ZAPOTOCKIEGO !!!!

gdyby było więcej takich RADNYCH, a panią Przewodniczącą  Rady Miasta zamknąć w szafie, miasto by odżyło!

user
Miki 83.24.153.234 19.05.2017

Przepraszam P.Zapotockiego bo nie jestem jego fanem,ale sie pytam dlaczego takie cos jak baczyk potrafi zablikowac komentarze na swój temat????

user
przemyski obserwator 83.24.70.246 22.05.2017
Goście

Napisano dziś, 09:31

Co można dodać , żałosne jak wszystko w Premyślu. Sprzedać jak np. Plac Św. Floriana obecnie myjnia samochodowa w samym centrum miasta , przecież to najprostsze , sprzedać i sprawa załatwiona , problemy same się rozwiążą. Wolałbym jedna aby ten wieloletni radny , często wice przewodniczący raczej zabrał głos na tematy poważniejsze niż podwórka jak np. totalna degradacja miasta , jak stwierdził jego wieloletni koleś z rady Strzałkowski " Rzeszów metropolia , Przemyśl wiocha ".Pytam więc obydwu tych radnych - bezradnych co ze strefa zwaną ekonomiczną , ilu inwestorów tam zainwestowało , ilu młodych za praca opuściło Przemyśl w/ mojej wiedzy ok. 5.500 osób , co dalej z deficytowym stokiem narciarskim ile lat będziemy jako podatnicy do tego pomysłu Chomy dopłacać , kiedy dokończą ten bazarowy syf na tzw. zielonym rynku , co z buda-wiatą na stoku za ponad już 2,5 mln zł. To tylko niektore pytania bo nie ma sensu zapytywać o prawdziwą halę sportową , basem otwarty , czy zadłużenie miasta- wsi na kwotę ponad 190 mln. zł. Z czy nas Choma i ci radni w tym ten pan na zdjęciu zostawią miasto , z hejnałem ., gównianymi pomniczkami , różnymi szwejkami i innymi głupawymi świętami, picowaniem że wszystko dobrze , okey. O powszechnym brudzie szczególnie w okolicach bazarów , obsypująchch z tynku kamienicach szkoda pisać , szkoda czasu i słów. Tyle w największym skrócie.


Sonda
Co myślisz o banerach antyaborcyjnych pojawiających się w przestrzeni miejskiej?