Życie Podkarpackie nr 20/2017 Życie Podkarpackie nr 20/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2017, Wtorek 23 maja 2017 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Przemyśl
Na przepławce zatrzymała się... lodówka!
Ludzka głupota nie zna granic – tak w wielkim skrócie można byłoby określić to, do czego doszło kilka dni temu na przepławce dla ryb na Sanie w Przemyślu. Bystry nurt nie był w stanie przepchnąć przez kamienie... lodówki, która spłynęła rzeką w górnym jej biegu.
fot. Mariusz Godos
Mimo że nurt Sanu jest bystry, nie był w stanie przepchnąć przez kamienie... lodówki, która spłynęła rzeką w górnym jej biegu.

O tym, że wody Sanu niosą ze sobą przeróżne rzeczy, wiadomo nie od dziś. Głównym winowajcą takiego stanu rzeczy jest działalność człowieka, wynikająca najczęściej ze skrajnej głupoty, lenistwa czy źle pojmowanych oszczędności. Lepiej śmieci nielegalnie wyrzucić do lasu lub nad brzeg rzeki, niż zapłacić za ich odbiór. O skali ludzkiej ignorancji systematycznie przypomina przepławka dla ryb, na wysokości ujęcia wody pitnej dla miasta Przemyśla. To, co zatrzymuje się na kamieniach, może wprawić w osłupienie (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
erty 31.175.7.41 12.05.2017

Szok i niedowierzanie niedowierzanie i szok .

user
jerzy 185.25.123.181 13.05.2017

ja bym znalazł własciciela i go tam dał do lodówki i sanem do wisły

user
Norbert 83.31.99.216 13.05.2017

Pewnie ubiegłej jesieni ktoś wyrzucił.

user
kw 79.184.75.49 13.05.2017

Pewnie jakiś wsiok rzucił lodówkę do wody,niedawno widziałem jak paniusia zjechała na parking osiedlowy autem "RPR" wysiadła i pod zamknietym,osiatkowanym kontenerem zostawiła worek ze śmieciami.Sąsiad też to widział i nagrał na komórke

user
a 94.40.44.230 13.05.2017

artykuł godny życia podkarpackiego

user
pn 185.18.135.126 19:24:35 13-05-2017

Bucu jeden podpisujesz się raz "a" a póżniej "r"

user
kingkong 31.182.230.149 13.05.2017

A co ci się, „a” nie podoba, tumanie?! To jest jak mi się wydaje ciekawostka, pokazująca godne pożałowania zachowanie jakiegoś gnoja śmierdzącego lub gnojów. Bardzo dobrze, że to pokazują. I tumanie nie jest to artykuł. Poczytaj trochę, nieuku!

user
r 94.40.44.230 15:35:51 13-05-2017
ale cię żółć zalała tak trzymać
user
Nauczycielka 185.18.134.24 17:19:26 13-05-2017

kinkong!


Idź do "Empika" i kup sobie "słownika".

user
kupl8 31.175.7.41 18:33:16 13-05-2017

Jakby pokazali jak Policja złapała i ukarała takiego delkiwenta to byłoby coś a takich śmieci to płyną całe tony w Sanie .

user
Nauczycielka 185.18.134.24 14:35:34 14-05-2017

kingkong!


Obrażanie czytelników nie ma sensu. Piłujesz gałąź, na której siedzisz.


Idź do empiku!

user
mars 31.182.203.6 16:54:05 14-05-2017

do Nauczycielka  -  sama nie masz nic ciekawego do powiedzenia a Twój SARKAZM i własna głupota wobec innych poraża !!!

user
Nauczycielka 185.18.134.24 18:40:33 14-05-2017

Właśnie straciłeś kilku czytelników.


Brawo!


Piłuj dalej...

user
markus 94.40.44.230 15.05.2017

kingkong ty masz naprawdę sprany beret

Sonda
Co myślisz na temat karmienia piersią w miejscach publicznych?
  • To naturalne, matki powinny móc karmić wszędzie bez skrępowania
  • Powinny być wydzielone specjalne komfortowe miejsca dla karmiących
  • Karmić powinno się w domowym zaciszu, po co tym epatować?
nr 20/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium