Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Przemyśl
Marzysz o karierze modelki / modela? Przyjdź na casting
Spotkanie z przedstawicielami agencji modelingu 22 maja, w godzinach między 10.00 a 12.00 do Galerii Sanowa na bezpłatny casting. marzą o wielkiej karierze w świecie mody

Modelki agencji KOYA chodzą po wybiegach takich domów mody jak Dior, Prada, Fendi, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Valentino, Tommy Hilfiger. Firmę reprezentuje między innymi: Paulinę Frankowską, którą można podziwiać w kampanii Prada oraz Dolce & Gabbana. 

Wygraj kontrakt z prestiżową agencją Elite z Nowego Jorku oraz z agencją Why Not Models z Mediolanu i rozpocznij swoją przygodę w niezwykłym świecie modelingu.

Kto się może zgłosić?

– dziewczęta w wieku 14 – 23 lat, przy wzroście minimum 170 cm

– chłopcy w wieku 16 – 26 lat przy minimum 183 cm wzrostu

Na spotkanie przyjdź bez makijażu, w ubraniu podkreślającym sylwetkę, np. leginsach i t-shircie. Jeśli jesteś niepełnoletni/a, przyjdź z opiekunem lub z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu. 

Podczas castingów spotkają się z Tobą przedstawiciele agencji:

Agnes Ponarska  – założycielka i właścicielka agencji KOYA mgmt.  Agent i scout z 20 letnim doświadczeniem w modelingu. Ma na koncie współpracę z najlepszymi agencjami na świecie. Agnes odkryła wiele dziewczyn, które dziś są topmodelkami, to dzięki niej kariery Karmen Pedaru, Catherine McNeil czy Anny Jagodzińskiej nabrały tempa.

Karina Kopczyńska – agent modelek oraz scout agencji KOYA. Ceniona w świecie mody za talent do odkrywania nowych twarzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mody oraz pasji jaką jest modeling, jest odpowiedzialna za sukces dziewczyn, które dziś chodzą po wybiegach wielkich domów mody oraz biorą udział w topowych kampaniach reklamowych.

Ming Liao Tao – założycielka i właścicielka agencji Ming Model Management z siedzibą w Sao Paulo. Od 35 lat współpracuje z renomowanymi agencjami w Azji. Ceniona za swój profesjonalizm na całym świecie. 

 

 

 

  0 Komentarzy
  user
  skomentuj
  Komentujesz jako:
  nr 25/2018
  E-wydanie
  elektroniczna wersja
  "Życia Podkarpackiego"
  w formacie PDF
  przeglądaj
  Przejdź na wersję Premium
  dostęp do pełnych wersji artykułów
  e-wydanie
  prenumerata wydania papierowego
  sprawdź wersję Premium