Życie Podkarpackie nr 49/2017 Życie Podkarpackie nr 49/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 345/2017, Poniedziałek 11 grudnia 2017 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
Rozmowy o Polsce
26 kwietnia br. na Podkarpaciu „rządziła” Platforma Obywatelska. Nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, a w fakcie przybycia do naszego województwa jednego dnia aż 66 posłów tej formacji. Niemal w każdym mieście spotkali się z jego mieszkańcami, zapraszając do rozmów o Polsce.
fot. Mariusz Godos
Spotkanie posłów Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami Przemyśla. Od lewej: Krzysztof Brejza, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Marta Golbik i Marek Rząsa.

W stolicy Podkarpacia, Rzeszowie gościł sam przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Na spotkaniu z przedstawicielami mediów podkreślił, że choć dla jego partii najważniejszym celem jest wygranie wyborów samorządowych i parlamentarnych, to przyjazd kilkudziesięciu posłów PO na Podkarpacie nie jest rozpoczęciem kampanii wyborczej. Potem jednak – nie wiedzieć czemu – media nie zostały wpuszczone na spotkanie z mieszkańcami (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
16 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Tomek 37.248.3.104 02.05.2017

I PO będzie rządziła. Dni pisiorów są już policzone.......

user
soad 94.40.75.201 22:11:15 02-05-2017
No i gluty w ryj oraz gorący POgrzebacz w odbyt jednym i drugim !!!
user
wolny 81.161.203.147 22:21:26 02-05-2017
A co gdy rządziła mafia afer było ci ok. Bo kradłeś i spałeś do południa a teraz wstajesz przed 6- ą i szukasz szczoteczki do zębów
user
Ziom 94.40.75.202 11:29:21 03-05-2017

Schab spadaj

user
SOAD 94.40.75.201 02.05.2017

''Polska, Polska, co to kurwa jest?

Ukrzyżowana na mapie świata

To tylko jeszcze jedno skorumpowane państwo

Ze swoją armią, rządem, nacjonalizmem i policją

Ja nie wybierałem tego kraju

I nie chcę być jego niewolnikiem

Więc gówno mnie obchodzi, kto nim rządzi

I tak jest kutasem, bo tu chodzi o pieniądze

Mam w dupie polityczne deklaracje

Jakaś ojczyzna, jakiś hymn - polityczne sztuczki

A wciąż wystarczy jedna głupia bomba

By w jednej chwili zginął jeden głupi naród

System, system co to kurwa jest?

Wyzysk - niewolnictwo, poniżenie - nędza

Niesprawiedliwość oto co ci proponuje

Możesz to wszystko mieć za jedno słowo ''POLSKA''

Ja nie wybierałem tego kraju

Represje, więzienia, przymus i prawo

I wiem że łatwo powiedzieć ''pierdolę system''

Ale naprawdę czego chcę to Anarchia i Pokój

Mam w dupie polityczne deklaracje

Jakaś Ojczyzna, jakiś Naród - polityczne sztuczki

Dobro kraju? Racja stanu?

Odpierdolcie się , słyszałem to już tyle razy!

Władza, władza, władza! To wszystko czego chcą

Państwo niewolników pod rządami elity

Zabierzcie ode mnie swoje brudne łapy

Nie potrzebuję waszej pierdolonej opieki

Wysadzenie Belwederu nie rozwiąże problemu

Bo każdy z Was nosi jego cząstkę

Dlatego chuj mnie obchodzi kto tym krajem będzie rządził

I tak będzie skurwielem, bo tu chodzi tylko o pieniądze

Polska, Polska co za kurwa z niej jest!

NIE PYTAJ SIĘ CO MOŻESZ  ZROBIĆ DLA KRAJU

ZAPYTAJ CO KRAJ ZROBIŁ DLA CIEBIE...

 

WŁOCHATY - POLSKA - YOTUBE.COM * TEKSTOWO.PL

 

user
icek 81.161.203.147 22:18:40 02-05-2017

To spadaj do swoich ukru.

user
soad 94.40.75.201 22:42:25 02-05-2017


?!?!?!?!?!?!?!?!

user
zenekblues 31.175.7.196 10:15:25 03-05-2017

Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość. Szkoda każdej sekundy w Twoim przypadku. Wal natychmiast do Jarosławia na Kościuszki do "prewentorium". Nie musisz mieć skierowania od rodzinnego. Z tym schorzeniem przyjmują całodobowo. Nie bój się elektrowstrzasów, bo w Twoim przypadku zastosowana ich znaczna ilość to jedyny dla Ciebie ratunek. Szkoda czasu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jak już wrócisz do pełnej świadomości to daj "cynę" jak się czujesz. Powodzenia.


user
Tomek 37.249.31.161 10:18:43 03-05-2017

Wszyscy pisiory na to chorują- po prostu debile.

user
soad 94.40.75.201 18:19:59 03-05-2017

Ej Zenku Ty do mnie pijesz i do tekstu którym żem zacytował ?!? To mam dla Ciebie może taką propozycję, a mianowicie napisz bezpośrednio do kapeli że w swoich tekstach pierdolą nawiedzone dyrdymały oraz że powinni z tego tytułu odwiedzić najbliższą psychuszkę w celu poddania się elektrowstrząsom. Jestem ciekaw co Ci odpiszą i czy wogóle odpiszą ?!?

 

podaje namiar do zespołu - wlochatyband@yahoo.co.uk

user
iuy 109.163.234.4 03.05.2017
Ponad 100 polskich pomników może zostać zdelegalizowanych. To konsekwencja demontażu pomnika upamiętniającego UPA


http://wiadomosci.wp.pl/ponad-100-polskich-pomnikow-moze-zostac-zdelegalizowanych-to-konsekwencja-demontazu-pomnika-upamietniajacego-upa-6116614774036097a

user
Ziom 94.40.75.202 11:30:19 03-05-2017
Schab spadaj
user
Peter 5.172.255.7 04.05.2017
Dowiedzieli się że Podkarpacie jest rozwijającym się regionem i przyjechali obczaić co tu można zapierdolić...  Bo na śląsku i innych regionach Polski już nic nie ma, większość sprywatyzowali gdy rządzili...  Banda kłamców i nieudaczników..  ;)
user
MK 91.193.208.124 04.05.2017

To ciekawe  co mówią ,"że to nie jest rozpoczęcie kampanii wyborczej". TO  W TAKIM RAZIE  CO TO JEST  ?  PIKNIK  , KANALIE LIBERALNE RZĄDZĄCE POLSKĄ PRZEZ OSTATNIE 8 LAT . I ZAMYKAJĄCE , NISZCZĄCE RESZTKI POLSKIEGO PRZEMYSŁU . SKAZUJĄCY  NA PRACĘ  POLAKÓW   WE WŁASNYM KRAJU - O ILE ZNALAZŁA  SIE JAKAŚ PRACA   NA UMOWĘ ZLECENIE   ZA 12 PLN ?  TO CO TO JEST ?/  A MÓWIENIE  PRZY OŚMIORNICZKACH ,ŻE ' POLSKA ISTNIEJE TEORETYCZNIE"  . TO CO TO JEST  , WSZY   ZDRADZIECKIE    , TARGOWICO  . ?

user
Gość 83.31.183.36 16:01:55 06-05-2017

do MK - sam jesteś wesz i to ruska.

Sonda
Korzystasz z lodowiska przy Sanockiej w Przemyślu?
  • Tak, zazwyczaj
  • Czasami, częściej odwiedzam inne
  • Nie
nr 49/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium